• 16
Wczoraj skończyłem czytać 2 Tom Tańca ze Smokami.
Podsumowując to że nie doczekam się pewnie WoW to nic. Ale książka dopiero uświadomiła mi jakimi debilami były i są wykopki, które prawie rok temu broniły 8 sezonu, decyzji podjętych przez scenarzystów. To jak rozegrano niektóre postacie, to jak łamano logikę i wszelkie zasady rządzące uniwersum GoTa pokazuje ile warte są pokazane w serialu zakończenia akcji poszczególnych bohaterów - jak ich zniszczono, zmieszano z
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zuben przecież i tak zakończenie oficjalne będzie takie jak w chwili końca książek, a nie to co mamy w serialu


@FoxX21: jak martin umrze ddeki dokończą książki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czarendzer: ale też na 10 lepszych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) nie piszę, że serial był słaby tylko, że w 2 sezony wyrzucili w błoto pracę Martina, dużo wątków można było lepiej zamknąć, mieli pieniądze, czas i sposobność do tego. Oni odpowiadają za nagle teleportację postaci, ponieważ wystąpili o skrócenie sezonu i
  • Odpowiedz