Dobra starczy wpisów o tym czy pójdzie mi Wiesiek 3 na 486DX4. Czas na prawdziwe #pcmasterrace
Linus dostał do testów od Intela procesor Xeon E5 2699 v3. Co w nim takiego ciekawego? 18 rdzeni, co daje 36 wątków z włączonym HT. O ile procesor nie nadaje się na przykład do gier (dość niska wydajność pojedynczego rdzenia), to w zastosowaniach profesjonalnych okazuje się prawdziwą bestią... Test Cinebench powoduje opad szczeny... Zresztą
vdr - Dobra starczy wpisów o tym czy pójdzie mi Wiesiek 3 na 486DX4. Czas na prawdziw...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UsAndThem: no to tak na serio, co chcesz konkretnie robic na tym laptopie? Moim zdaniem szkoda kasy na "japko" gazet nie bedziesz skladal na laptopie. Przy wiekszym katalogu tez sobie tego nie wyobrazam. Pewnie, ze sie da tylko po co sie meczyc. Zainwestuj te pieniadze w drugi dobry monitor, a laptopa kup normalnego
  • Odpowiedz
Głosowanie czas zacząć!
Trochę spóźnione, ale głosowanie!

Przypominam, że aktualny temat na ten tydzień to abstrakcja!

Do wołania: @Gorion103: @blisher: @Golborkim: @blasciq: @jules_fae_poland: @lSandwichl: @funeralmoon: @volter: @homo_superior: @Mak0wi3c: @Gooby: @szyszynka
Tagi: #wyzwanieblender #januszeblendera #wykopowasekcjablendera #blender #3d #3dsmax
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś jeszcze będzie brał udział w wyzwaniu? Bo jak jedna osoba będzie robiła pracę - poprzednie 3 wyzwania takie były - to chyba nie ma sensu dalej tego ciągnąć.
Co sądzicie?

Do wołania: @Gorion103: @blisher: @Golborkim: @blasciq: @jules_fae_poland: @lSandwichl: @funeralmoon: @volter: @homo_superior: @Mak0wi3c: @Gooby: @szyszynka @themindcrusherHS:
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@homo_superior: są dwa addony do tego contours i polystrips (można kod do starszych wersji znaleźć na githubie), jest jeszcze bsurfaces. Ja stwierdziłem, że wolę ręcznie, bo zanim ogarnął bym addon + errory które one sypią to minie mi weekend - a samo retopo długo mi nie zajęło. Najwięcej myślałem nad tym jak poprowadzić linie, żeby po dodaniu subsurfa wygłądało tak jak chce (co nie zawsze się udawało) + dorobiłem parę
  • Odpowiedz
Do poniedziałku macie czas aby podrzucić nam Wasze prace na temat Jedzenie.

A teraz możecie głosować nad tematem, który będzie obowiązywał przez kolejne dwa tygodnie. :>

Nasze propozycje:
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ridicz: Obecnie mam 10k trisów. Ogólnie to producenci assetto corsa nie zalecają przekroczenia 100k dla najbardziej szczegółowej wersji (moje modele nigdy nie przekraczały 50k), więc jest pole do popisu. Chciałbym bez kokpitu osiągnąć około 50-60k trójkątów tak, żeby potem mieć zapas na fajne wnętrze, ewentualnie na bardziej szczegółowe koła. Póki co jestem zadowolony z postępów.
  • Odpowiedz