Linus dostał do testów od Intela procesor Xeon E5 2699 v3. Co w nim takiego ciekawego? 18 rdzeni, co daje 36 wątków z włączonym HT. O ile procesor nie nadaje się na przykład do gier (dość niska wydajność pojedynczego rdzenia), to w zastosowaniach profesjonalnych okazuje się prawdziwą bestią... Test Cinebench powoduje opad szczeny... Zresztą
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 14
Dobra starczy wpisów o tym czy pójdzie mi Wiesiek 3 na 486DX4. Czas na prawdziwe #pcmasterrace
Linus dostał do testów od Intela procesor Xeon E5 2699 v3. Co w nim takiego ciekawego? 18 rdzeni, co daje 36 wątków z włączonym HT. O ile procesor nie nadaje się na przykład do gier (dość niska wydajność pojedynczego rdzenia), to w zastosowaniach profesjonalnych okazuje się prawdziwą bestią... Test Cinebench powoduje opad szczeny... Zresztą
Linus dostał do testów od Intela procesor Xeon E5 2699 v3. Co w nim takiego ciekawego? 18 rdzeni, co daje 36 wątków z włączonym HT. O ile procesor nie nadaje się na przykład do gier (dość niska wydajność pojedynczego rdzenia), to w zastosowaniach profesjonalnych okazuje się prawdziwą bestią... Test Cinebench powoduje opad szczeny... Zresztą

- 2
@vdr: 2,3GHz dla 18 jajowca to i tak nie jest tak źle.
- 10
@Blackman:
"kinetycznie"??
"kinetycznie"??
Jaki laptop do grafiki komputerowej i dlaczego musi być od Apple? Komputer stacjonarny do tego już mam, ale potrzebuję czegoś co będę mógł zabierać na studia, więc notebooka. W czym lepsze są MacBooki od konkurencji? #grafikakomputerowa #grafika2d #grafika3d #grafika #pytanie
- 8
W czym lepsze są MacBooki od konkurencji?
@UsAndThem: W cenie, mają większą niż konkurencja (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 1
@UsAndThem: no to tak na serio, co chcesz konkretnie robic na tym laptopie? Moim zdaniem szkoda kasy na "japko" gazet nie bedziesz skladal na laptopie. Przy wiekszym katalogu tez sobie tego nie wyobrazam. Pewnie, ze sie da tylko po co sie meczyc. Zainwestuj te pieniadze w drugi dobry monitor, a laptopa kup normalnego
Głosowanie czas zacząć!
Trochę spóźnione, ale głosowanie!
Przypominam, że aktualny temat na ten tydzień to abstrakcja!
Do wołania: @Gorion103: @blisher: @Golborkim: @blasciq: @jules_fae_poland: @lSandwichl: @funeralmoon: @volter: @homo_superior: @Mak0wi3c: @Gooby: @szyszynka
Tagi: #wyzwanieblender #januszeblendera #wykopowasekcjablendera #blender #3d #3dsmax
Trochę spóźnione, ale głosowanie!
Przypominam, że aktualny temat na ten tydzień to abstrakcja!
Do wołania: @Gorion103: @blisher: @Golborkim: @blasciq: @jules_fae_poland: @lSandwichl: @funeralmoon: @volter: @homo_superior: @Mak0wi3c: @Gooby: @szyszynka
Tagi: #wyzwanieblender #januszeblendera #wykopowasekcjablendera #blender #3d #3dsmax
- 15
- 3
@stawrocek: Jeszcze raz, bo słaba jakość mi się zapisała na początku.
źródło: comment_YNlhrioC9s4N4EmCui6pDCkzN4kCTeYH.jpg
PobierzCzy ktoś jeszcze będzie brał udział w wyzwaniu? Bo jak jedna osoba będzie robiła pracę - poprzednie 3 wyzwania takie były - to chyba nie ma sensu dalej tego ciągnąć.
Co sądzicie?
Do wołania: @Gorion103: @blisher: @Golborkim: @blasciq: @jules_fae_poland: @lSandwichl: @funeralmoon: @volter: @homo_superior: @Mak0wi3c: @Gooby: @szyszynka @themindcrusherHS:
Co sądzicie?
Do wołania: @Gorion103: @blisher: @Golborkim: @blasciq: @jules_fae_poland: @lSandwichl: @funeralmoon: @volter: @homo_superior: @Mak0wi3c: @Gooby: @szyszynka @themindcrusherHS:
Ja też postaram się coś zrobić
@GrabkaMan: odpuszczam, bo teraz już nawet w łikendy nie mam czasu ;_;smutek wielki ale co zrobić ;(
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Siateczka.
źródło: comment_8tHZ7zXWl6PC2UQ76iDD2YuxqQdwVV42.jpg
Pobierz- 2
@homo_superior: są dwa addony do tego contours i polystrips (można kod do starszych wersji znaleźć na githubie), jest jeszcze bsurfaces. Ja stwierdziłem, że wolę ręcznie, bo zanim ogarnął bym addon + errory które one sypią to minie mi weekend - a samo retopo długo mi nie zajęło. Najwięcej myślałem nad tym jak poprowadzić linie, żeby po dodaniu subsurfa wygłądało tak jak chce (co nie zawsze się udawało) + dorobiłem parę
Mirki, wykorzystujecie gdzieś swoje dzieła 3d, czy robicie sobie dla zabawy? Chętnie bym się zaczął uczyć, ale nie wiem gdzie to można wykorzystać, a jak mam to robić tylko tak o, żeby było, to wolę dalej ogarniać Photoshopa + grafikę wektorową.
#blender #3dsmax #wykopowasekcjablendera #grafika #grafika3d
#blender #3dsmax #wykopowasekcjablendera #grafika #grafika3d
Do poniedziałku macie czas aby podrzucić nam Wasze prace na temat Jedzenie.
A teraz możecie głosować nad tematem, który będzie obowiązywał przez kolejne dwa tygodnie. :>
Nasze propozycje:
A teraz możecie głosować nad tematem, który będzie obowiązywał przez kolejne dwa tygodnie. :>
Nasze propozycje:
14
Fractal Lab 2015 - fraktale 3d

Tom Beddard zamieścił w serwisie Vimeo film pokazujący narzędzie, które tworzy w wolnych chwilach o nazwie Fractal Lab. Wow!…
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Moje kolejne "dzieło". Tym razem tarcza oparta na znalezisku z Gross Raden.
#leinnanblends #grafika3d #grafikakomputerowa #blender #wykopowasekcjablendera #gimp
#leinnanblends #grafika3d #grafikakomputerowa #blender #wykopowasekcjablendera #gimp
źródło: comment_Jv8cKbt0QKfmftI4o8ZsXgzi7hCwutL3.jpg
Pobierz@Leinnan: i to sie ceni, a nie turbowoj ze sklejką :D
- 2
Jakiś pomysł jak wymodelować taką plecionkę, dodatkowo zawijającą się w kształt owalu? Nody?
#blender3d #wykopowasekcjablendera #grafika3d
#blender3d #wykopowasekcjablendera #grafika3d
źródło: comment_azu1wi5xu044oQLxNNTGZ5ZjgmAY6xsf.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Leinnan:
Modyfikatorem curve i lattice można bardziej skomplikowane kształty robić
np.
http://i.imgur.com/b1sJQmb.png
albo
Modyfikatorem curve i lattice można bardziej skomplikowane kształty robić
np.
http://i.imgur.com/b1sJQmb.png
albo
źródło: comment_4qq654DD0ZAWzUN9LUZPAeXJz9KsAQBD.jpg
Pobierz- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
@Ridicz: Obecnie mam 10k trisów. Ogólnie to producenci assetto corsa nie zalecają przekroczenia 100k dla najbardziej szczegółowej wersji (moje modele nigdy nie przekraczały 50k), więc jest pole do popisu. Chciałbym bez kokpitu osiągnąć około 50-60k trójkątów tak, żeby potem mieć zapas na fajne wnętrze, ewentualnie na bardziej szczegółowe koła. Póki co jestem zadowolony z postępów.
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lupaczkokosow: oczywiście że mało. To są lata nauki i doświadczenia, ale warto. :)
DICKHEAD
Maya, Arnold Renderer.
Zrobię całą serię takich portretów.
Polecam
Maya, Arnold Renderer.
Zrobię całą serię takich portretów.
Polecam
źródło: comment_r5FfjbcT721HoSMuNgdmZ6ycu2xIQopp.jpg
Pobierz- 3
- 1
@padobar: lel, cały render
źródło: comment_HyX5SYCEXdSNQAqbwJpY30WQXQqeiQ24.jpg
Pobierz- 6
Coś dla grafików dla zabawy- renderowanie w przeglądarce
http://render.otoy.com/includes/xio_launch.php
#grafika #grafika3d #render
http://render.otoy.com/includes/xio_launch.php
#grafika #grafika3d #render
Przypominam o tym, że został tydzień na zrobienie pracy o tematyce: Jedzenie. :)
#3dsmax #grafika3d #wykopowasekcjablendera #cinema4d #zbrush #vray #wyzwanieblender
Udział mogą brać wszystkie programy 3D. :)
#3dsmax #grafika3d #wykopowasekcjablendera #cinema4d #zbrush #vray #wyzwanieblender
Udział mogą brać wszystkie programy 3D. :)


















#xypnise #3d #3dboners #tworczoscwlasna #chwalesie #grafika3d
Maya / Arnold Renderer
źródło: comment_8kqzFyr5WhhdA4zlMocSNv5T45TRD3Hk.jpg
Pobierz