Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
@niedzviadek: glow pod tym szklanym czymś (przytoczcie fachową nazwę) za mocny, najlepiej go usuń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
- 42
- 3
@GrabkaMan: Każdy render prędzej czy później kończy w PS ;)
- 9
- 2
Tutaj siatka jakby kogoś interesowało.
źródło: comment_fy9IPn04mkDS7AYaiAdPiIVcvY5x2S5G.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 2
siemka, potrzebuje nauczyć się obsługi programu INVENTOR, na #studbaza niestety nie ma żadnych kursów, a tam gdzie będę odbywał praktyki będzie potrzebny mi ten program, i moje pytanie, do której wersji znajdę najwięcej poradników na początku najlepiej po polsku ;-) do wersji 2014 czy wersji 2015 ? Jest też wersja 2016 lecz ona jest tylko po angielsku więc narazie z niej zrezygnuje raczej
#pytanie #inventor
#pytanie #inventor
Ten pocisne po grubości, obiecuje
wip
http://xypnise.com/up/NIKE_STEALTH_WIP.png
#xypnise #grafika #grafika3d #tworczoscwlasna
wip
http://xypnise.com/up/NIKE_STEALTH_WIP.png
#xypnise #grafika #grafika3d #tworczoscwlasna
źródło: comment_z755zpMJkAYeWOfJMc4aZneWMQhme2G1.jpg
PobierzMirki, dopiero zaczynam swoją przygodę z #blender, staram się wszystkiego sam uczyć (bo wtedy lepiej pamiętam), ale powiedzcie, jak połączyć ze sobą dwa elementy tak, aby były ciągle traktowane jako osobne, ale dało się je wspólnie animować (modyfikując jeden klucz)? Konkretnie chodzi o zestaw głowa+zęby+oczy.
#grafika #grafika3d
#grafika #grafika3d
@HpALc_9000: Chcesz mieć 2 obiekty i kontoować je za pomocą jednego rigu?
Po prostu daj jednemu i grugiemu modyfikator armature do tego samego riga,
Po prostu daj jednemu i grugiemu modyfikator armature do tego samego riga,
- 0
@Gorion103: No tak, jeszcze nie doszedłem do robienia kości, ale w sumie nie pomyślałem, żeby w ten sposób to rozwiązać, a w sumie to logiczne. Dzięki wielkie.
- 1
- 2
@goblin21: Wiem, dobrze że wykupiłem sobie program "Opiekun dziecka w inernecie".
- 18
Dokończona osa sprzed tygodnia (w sumie to nie wiele się różni, ale ... już jej poprawiać nie będę).
Sama praca była robiona na Miesiąc tematyczny na #polskikursblendera
Render (głownej animacji) to 720p na 25 samplach (wiem, mało), bo motion blur crashował renderowanie GPU i musiało iść na CPU. Obrót 360 stopni to już 1080p 75 sampli.
Sama praca była robiona na Miesiąc tematyczny na #polskikursblendera
Render (głownej animacji) to 720p na 25 samplach (wiem, mało), bo motion blur crashował renderowanie GPU i musiało iść na CPU. Obrót 360 stopni to już 1080p 75 sampli.

- 5
- 4
- 3
@niedzviadek: Zajebisty render, tak co mi się rzuciło w oczy, to fotel trochę jakby unosił sie nad podłogą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@dwa_koty_kastrowane: @khelben: To jest nowy dizajnerski fotel który lewituje :D
@Wyrzutnia_rakiet_balistycznych: Dziękuję :)
@Wyrzutnia_rakiet_balistycznych: Dziękuję :)
69
Coś na sen

15 wariacji procesu wzrostu wg jakiegoś algorytmu - nie wiem o co chodzi ale działa na mnie kojąco.
z- 8
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 9
Dobra mirasy, skończyłem pierwszy render.
Tutaj macie 4K klik
#xypnise #grafika #grafikakomputerowa #grafika3d #3dboners #chwalesie #tworczoscwlasna
Tutaj macie 4K klik
#xypnise #grafika #grafikakomputerowa #grafika3d #3dboners #chwalesie #tworczoscwlasna
źródło: comment_lZwNZGSGFM8p6P0T3HpGKJ54JVVZUXr8.jpg
Pobierz- 2
Z życia #grafika3d
1. Zrób scene
2. Stwierdź, że optymalizacja to zło i renderuj
3. Czas renderu 4h ....
4. Brak profitu
1. Zrób scene
2. Stwierdź, że optymalizacja to zło i renderuj
3. Czas renderu 4h ....
4. Brak profitu
@niedzviadek: jak optymalizowales?
- 0
#grafika3d #3dsmax
Kamil Małagowski opracował ciekawy plugin do 3ds Max.
http://www.pluginsfree.net/2015/05/weightpro-for-3ds-max-2013-2016.html
Kamil Małagowski opracował ciekawy plugin do 3ds Max.
http://www.pluginsfree.net/2015/05/weightpro-for-3ds-max-2013-2016.html
@Niedokonczone_Zdani: ale utalentowany, ruchałabym
- 3
@joookub: Jak powróciłeś to powrócili też ludzie którzy nie umieją w tagi xD
Jeszcze więcej detalu i będę rendził, teraz testuje Arnolda pod c4d, który własnie ujrzał światło dzienne.
hi res BOOOM
Poprzedni wip:
http://www.wykop.pl/wpis/12647165/takie-najeczki-teraz-renderuje-xypnise-3d-3dboners/
hi res BOOOM
Poprzedni wip:
http://www.wykop.pl/wpis/12647165/takie-najeczki-teraz-renderuje-xypnise-3d-3dboners/
źródło: comment_GhRDdMAM81QEiCxZglZGbc1XsvWVIMc3.jpg
Pobierz- 0
@xypnise: Nike AF1, Tak?
Kopula zakloca sylwetke buta. Oczywiscie rob jak uwazasz. Chyba, ze w planie jest mocno szklana i sie odetnie to moze sie udac. Swiezaczkiem nie jestem;)
Kopula zakloca sylwetke buta. Oczywiscie rob jak uwazasz. Chyba, ze w planie jest mocno szklana i sie odetnie to moze sie udac. Swiezaczkiem nie jestem;)
- 0
Nike AF1
@waldo: Kopulę przemodeluje gdyż faktycznie wybrzuszona jest w mało aerodynamicznym miejscu. Owszem będzie szklana.
Swiezaczkiem nie jestem;)
k
- 55
Pierwsze testy animacji w 'zawisie' mojej malutkiej pszczółki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blender #blender3d #b3d #grafika3d Jak komuś się mój spam nie podoba, to #sirgornmodeluje można na czarno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#blender #blender3d #b3d #grafika3d Jak komuś się mój spam nie podoba, to #sirgornmodeluje można na czarno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_9gIey6c9pgJr9BkLAPVMwIbKvXHy2Mfw.jpg
Pobierz@sirgorn: A jak byś jej trochę "kłaczków" dorobił? Tak jakoś łyso wygląda ;)
- 1
@sirgorn: Wielkość to tam pół biedy :) Równie dobrze można się przyczepić do dużym żuwaczek. Najważniejsze jest to, by u os, pszczół itp nakładały się skrzydła w czasie lotu - jak dobrze pamiętam to za pomocą małych haczyków :) Oczywiście zakładając,że chcesz robić model w jakimś stopniu podobnym do rzeczywistości :)
- 11
Materiały we wstępnej fazie przygotowania.
Zdałem sobie właśnie sprawę z tego, że tworzenie materiału dla jakiegoś żyjątka to jakaś masakra (zwłaszcza jak brakuje zdjęć referencyjnych na goglu) - martwą naturę się prościej teksturuje ;)
Na koniec zrobię jeszcze animację latania - jestem ciekawy jak mi to wyjdzie ;)
Zdałem sobie właśnie sprawę z tego, że tworzenie materiału dla jakiegoś żyjątka to jakaś masakra (zwłaszcza jak brakuje zdjęć referencyjnych na goglu) - martwą naturę się prościej teksturuje ;)
Na koniec zrobię jeszcze animację latania - jestem ciekawy jak mi to wyjdzie ;)
źródło: comment_seUOtRTEocGCfX0kqJ6mzdfANPQq1rYS.jpg
Pobierz

















#