Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@zielonymirek: ta
- 3
@cin3k: widocznie usunęli z archiwum, została tylko wersja przyspieszona z yt.
https://youtu.be/yIrxrDi4h_c
https://youtu.be/yIrxrDi4h_c
- 2
@loczyn: ale czego dokładnie oczekujesz? Zeby ktos Ci pomógł słownie czy ma wziac i za Ciebie zanimowac? Problem techniczny czy animacyjny, czy aktorski? Najlepiej jakbys wrzucil linka z animacją
- 0
@DoubleD: Wziąć zaanimować. To będzie zlecenie, nie pomoc koleżeńska.
problem aktorsko/animatorski, bo chodzi o animacje twarzy. Linku tu nie mogę, mogę wysłać na mail, bo "poufność" ;)
problem aktorsko/animatorski, bo chodzi o animacje twarzy. Linku tu nie mogę, mogę wysłać na mail, bo "poufność" ;)
- 124
Umyje mi ktoś plecy? (ʘ‿ʘ)
Standardowo:
Blender/Cycles
1400x1800@1050spp - 3h04m
#blender #3d #grafikakomputerowa #grafika3d #januszeblendera #wykopowasekcjablendera
Standardowo:
Blender/Cycles
1400x1800@1050spp - 3h04m
#blender #3d #grafikakomputerowa #grafika3d #januszeblendera #wykopowasekcjablendera
źródło: comment_jMtLdyvYtvWBnXEhTEigUgv4nm0gCild.jpg
Pobierz- 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mirki spod tych wszystkich tagów. Proszę nie bić za to. Mam pytanie: warto się w to bawić dla samego hobby, a nie zawodu? Rysowanie mi się podobało, ale po roku przestałem, tak samo miałem z kilkoma hobby. Także wykreślam z listy coś, co mi się nie spodobało i szukam w końcu czegoś, co byłoby w miarę produktywne i ciekawe. Grafika 3d mnie dosyć zainteresowała i podziwiam ludzi modelujących różne rzeczy. Także, warto
- 5
@Drakalen: oczywiście, że warto. Nie masz pojęcia jaka to satysfakcja zrobić coś do porządku w blenderze.
Zaczynaj od tego:
http://www.blenderguru.com/
Zaczynaj od tego:
http://www.blenderguru.com/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Ma ktoś podobny graficzny problem z migotaniem/przesuwaniem się cieni na krawędziach obiektów w grach? To Armored Warfare, ale w War Thunder: Siły naziemne też to mam. Radeon HD 7870, sterowniki najnowsze. Problem podobny jak w GTA V tutaj tylko że więcej. #gry #grafika3d #kartygraficzne
źródło: comment_lAvPMCMDi4sEozTW3NxfIrMSw61TM2TK.jpg
Pobierz@onlajf: sprawdz czy sterownik karty nie ma wymuszonego jakiegos malego AA. Najlepiej ustaw mu, zeby aplikacja tym sterowala i wtedy ustaw sobie w grze odpowiedni aa.
- 1
@onlajf: to prędzej jest shadow acne, czyli artefakt shadowmap niskiej rozdzielczości lub opartych na jakiejś słabej technice albo rozciągniętych na dużym obszarze.
@Papasanbaba: na 100% nie jest to wina mipmappingu
Btw. bardzo ładnie oświetlenie na czołgu.
@Papasanbaba: na 100% nie jest to wina mipmappingu
Btw. bardzo ładnie oświetlenie na czołgu.
Jak myślicie, jak będzie wyglądała branża grafików 3d i programistow za kilka lat? Myślałem o nauce 3d ale jest jeszcze #programowanie (niestety ciągnie mnie do tego mniej). Ta branża jest zdecydowanie pewniejsza, poza tym średni programista dostanie prace jakąś tam a średni grafik juz może mieć problem. Jest zdecydowanie więcej ofert i pomimo masy osób które programują, to nie wygląda na to, że popyt spadnie.
Ciężki dylemat :(
#praca
Ciężki dylemat :(
#praca
- 6
@coolcooly22: ogolnie to bedzie lipa poki nie wejdziesz w jakies firmy zajmujace sie reklama i filmem - dla ludzi grafik to grafik i nie ma znaczenia ze uczyl sie programu 5 lat i dal za niego 13 tysiecy ..... przeciez student zrobi to za 150zl
@coolcooly22: uzywaj pytajnikow. Ogolnie dla ludzi bez expa w branzy i bez kontaktow, ciezko o staly freelance badz mega klinetow i mega kase tym samym. Wiekszosc ludzi robi jakies 2 projekty o wysokiej randze i wtedy przechodzi na freelance/indie. Taki np wiedzmin 2 i wiedzmin 3 i powstalo studio w Bielsku Bialej z kilku osob.
Murki właśnie wykończyłem swój stary projekt. :3
To co? Po jednym?
Blender/Cycles
1000spp 2h17m
#blender #b3d #januszeblendera #wykopowasekcjablendera #grafikakomputerowa #grafika3d
To co? Po jednym?
Blender/Cycles
1000spp 2h17m
#blender #b3d #januszeblendera #wykopowasekcjablendera #grafikakomputerowa #grafika3d
źródło: comment_ew4ZEeu12hejgUXHmb5gu6ULYTFhJXVn.jpg
Pobierz@themindcrusherHS: No to siup :)
źródło: comment_nTLUVcWZ3Pg7C8YXOxD9rga2FzwaixOy.jpg
Pobierz- 9
@themindcrusherHS: tak to widze mniej wiecej
źródło: comment_OxznAxztUNcg2wsY8tx5ZZPaqAvRT0Fl.jpg
Pobierz- 1
@adrianprzetocki: według mnie za dużo przestrzeni z przodu
- 1
@zielonymirek: Podejrzewam, że zremesher mógłby sobie z tym poradzić. Natomiast tak się składa, że chciałbym poćwiczyć ręczne retopo, dlatego zrobię większość retopo w Majce ;)
- 1
mirki jestem grafikiem 2d ze sporym doświadczeniem ale myślę o 3d... dużo trzeba poświęcić czasu żeby poogarniać programy pod kątem modelingu, ustawiania sceny, renderu i ewentualnej współpracy z innymi członkami zespołu (jakieś rigowanie, sranie w banie). czy w wieku 32 lata warto zaczynać? #3d #blender #rendering #grafika3d #uczsieczegosnowegonastarelata
@agablazej: W każdym wieku można zaczynać. Jak masz czas oczywiście.
- 1
@agablazej: Zawsze warto spróbować. Najgorzej to na stare lata żałować, że się czegoś nie zrobiło. Nie wiem jak to jest w tym wieku, ale bez przesady, jeszcze kawał czasu przed tobą chyba nie chcesz zapuścić korzeni i już nie poznawać nic nowego. Masz masę tutoriali, a jak coś to są i fore gdzie zawsze ktoś pomoże. Z tego co piszesz to widzę, że celujesz w generalist 3d więc ogarnięcie każdego
- 9
Ostatnio wrzucałem wstępny koncepcyjny render hełmu robota:
link do wpisu
Z racji tego, że prawie rok temu założyłem konto, aby wrzucać swoje projekty, a jak narazie do tej pory wrzucałem guwnowpisy i plusowałem śmieszne obrazki.
Dlatego pod tym tagiem będę wrzucać swoje prace, zapraszam do obserwowania:----> #przetocki
Poniżej
link do wpisu
Z racji tego, że prawie rok temu założyłem konto, aby wrzucać swoje projekty, a jak narazie do tej pory wrzucałem guwnowpisy i plusowałem śmieszne obrazki.
Dlatego pod tym tagiem będę wrzucać swoje prace, zapraszam do obserwowania:----> #przetocki
Poniżej
źródło: comment_AvZsaN8kTZez1NRz0KUkjjmwzh7Dk0VW.jpg
Pobierz@adrianprzetocki: chcesz krytykę modelu?
- 0
@axis_mundi: Jasne, że tak, co prawda tak jak pisałem – to stan sprzed 1 tygodnia, dzisiaj wygląda trochę inaczej, ale bardzo chętnie posłucham!
- 1
- 1
@coolcooly22: no to że najwięcej zarabiam na 3d, na etacie robie jako designer.
- 1
@coolcooly22: Nie umiem dobrze malować, lubię 3D i jak już coś narusyjesz i nagle chcesz zmienić np. perspektywę to kicha, rysujesz od nowa, a tutaj tylko ustawienie kamery zmieniasz. To tak ogólnikowo. Z 3D wiążę swoją przyszłość i tylko to chce robić, a za animacje wkrótce się zabieram (:
4
Test środowiska UnrealEngine 4

Real Time Unreal Engine 4
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Blender 3d animacja

octane render i blender
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@macjan_666: evermotion?
- 10
Disney's Practical Guide to Path Tracing
Wytłumaczenie dla zielonymch co to path tracing.
#grafika3d #grafika #pathtracing #raytracing #komputery #render
Wytłumaczenie dla zielonymch co to path tracing.
#grafika3d #grafika #pathtracing #raytracing #komputery #render

Czołem, Mirki Dizajnery!
Dzisiejsza sytuacja skłoniła mnie do przemyśleń, a tym samym utworzenia dyskusji z pytaniem:
Ile najdłużej ciągnął się Wasz projekt?
Chodzi mi o czas, który spędziliście nad projektem przedłużający się głównie przez poprawki i popraweczki ukochanych naszych Klientów i accountów <3. Czegokolwiek.
Dzisiejsza sytuacja skłoniła mnie do przemyśleń, a tym samym utworzenia dyskusji z pytaniem:
Ile najdłużej ciągnął się Wasz projekt?
Chodzi mi o czas, który spędziliście nad projektem przedłużający się głównie przez poprawki i popraweczki ukochanych naszych Klientów i accountów <3. Czegokolwiek.
- 2
@Thalarctos-maritimus: nie rozliczam sie ja tylko mój szef, wieloletni klient - tak się zdarzyło
@axis_mundi: może może
@Tojtek: szef mi płaci od miesiąca a nie od roboty, on się o to martwi
dodam tylko że ok. 40 stron produktowych, na każdej 9-12 produktów.
@axis_mundi: może może
@Tojtek: szef mi płaci od miesiąca a nie od roboty, on się o to martwi
dodam tylko że ok. 40 stron produktowych, na każdej 9-12 produktów.
- 2
@axis_mundi: Ja jestem po socjologii z wielką dawką psychologii, więc triki znam jak bum cyk cyk. Tu nie chodzi o kwestię braku umiejętności przekonywania Klienta. Bardziej kwestia wyuczenia się cierpliwości do osób, które nie wiedzą czego chcą. Bo np w tej sytuacji ja kontakt z Klientką mam przez przełożonego, nie bezpośredni. Cokolwiek zrobię i mam wysłać, on musi to sprawdzić i wysłać. I projekt i wykonanie strony to rzecz, którą
























#kiciochpyta