Wpis z mikrobloga

@agablazej: Zawsze warto spróbować. Najgorzej to na stare lata żałować, że się czegoś nie zrobiło. Nie wiem jak to jest w tym wieku, ale bez przesady, jeszcze kawał czasu przed tobą chyba nie chcesz zapuścić korzeni i już nie poznawać nic nowego. Masz masę tutoriali, a jak coś to są i fore gdzie zawsze ktoś pomoże. Z tego co piszesz to widzę, że celujesz w generalist 3d więc ogarnięcie każdego z
  • Odpowiedz
@agablazej: Mam znajomego, który dorabia ucząc gry na gitarze. Ostatnio przyszedł do niego chłop (lat 52) i stwierdził, że chce się uczyć. Znajomy przyjął go z otwartymi ramionami. W każdym wieku warto się uczyć. Takie moje zdanie. Mam nadzieję, że nie zabrzmiało to jak cytat z filmu o amerykańskiej drużynie futbolowej.
  • Odpowiedz
@agablazej: Jeśli jesteś dobry w 2D, to swój standard jakościowy i styl już wypracowałeś, masz o wiele łatwiej niż człowiek bez wiedzy o jakiejkolwiek grafice. Widziałem wielokrotnie tak zaczynających ludzi na forum 3dsmaxa i blendera. Efekty przychodziły szybko, a później wymiatali. ;)
  • Odpowiedz