Będę ostro spoilerował bo jestem przy końcu gry i jestem przekonany że ta gra miała miec opcje strzałki która pokazuje cele a na końcu ją usunęli. Zadania są tak głupie i sytuacje w nich nielogiczne że domyślenie się czegokolwiek to cud

-W misji z gniazdem pełzaczy musimy otworzyć tunel z Lesterem. Schodzisz całkiem na dół do bramy, rozmawiasz z Lesterem on informuje cię że potrzebujesz zgody Jana a ten nakazuje przynieść ci kołowrót.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic utknąłem w 2 rozdziale z tym zaginionym nowicjuszem-
-
-
-
Jestem w opuszczonej kopalni, jedyne co znalazłem to kilka młodych pełzaczy i kołowrót, którego nie da się otworzyć. Jakieś rady/pomysły?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zaraz mnie p--------i od tych zamków, jak dobrze że jest już stronka która rozwiązuje te chore abominacje, 30 pn w dupe na otwieranie zamków

zaraz przyjdzie jakiś klaun i powie żeby absolutnie tego nie zmieniać, że jak mi się nie podoba to mam w---------ć i nie grać xD

#gothic #gothicremake
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że jak mi się nie podoba to mam w---------ć i nie grać xD


@Raisei-chan: Jeszcze jak. Ja narazie nie wydalem ani jednego PN w otwieranie zamkow i wszystko leci bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: mi nauka zamków dużo ułatwiła, ale i tak są takie skrzynie co robię przez 10 minut jeden zamek i tak się w------m, że zostawiam te skrzynie i idę dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jezu jak te j----e zamki odbierają przyjemność z gry. W durnej spalonej chacie zamek na 6 spustów i k---a znowu wklepywać w to do bota na necie...
#gothic
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Jeszcze znalazłem skrzynie pod wodą, ja p------e co za kretyn to wymyślił xD Zagadka na minimum 2 minuty, a dusisz się po 20 sekundach xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 4
@FrostlyMostly: Bo to jest jedyna zła rzecz w remake, która mi przeszkadza w graniu. Głupi kufer z 3 talerzami i młotkiem jest na szyfr 20sekwencyjny xD Oni to chyba musieli w AI robić i w ogóle tego nie testowali, bo nie wierzę, że po testach by nie dostali negatywnego feedbacku
  • Odpowiedz
#gothic
Dzień dobry, właśnie instaluję Gothica Remake. Dajcie jakieś pro tipy na prostą i przyjemną grę. Kim najłatwiej/najlepiej grać? W oryginalne najbardziej ciągnęło mnie do maga
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pod koniec czwartego rozdziału gra ma buga uniemożliwiającego kontynuacje . Mamy wykonać ulu mulu i w tym celu musimy zdobyć
-Język Ognistego Jaszczura xD no to wiadomo że zabiłem sobie jaszczury koło statku
-Kły błotnej matki to jest dramat bo totalnie randomowo na nią trafiłem jest normalnie na powierzchni jak inne błotne węże
-Ząb trolla mam z kanionu trolli tam wróciłem i ubiłem trolla
-Róg wielkiego cieniostwora jest w jaskini między obozem na bagnie a starym
Plecakowicz - Pod koniec czwartego rozdziału gra ma buga uniemożliwiającego kontynuac...

źródło: 1000027953

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Plecakowicz: Ale to jest g---o xD albo tłumaczenie takie chore. Mamy informacje o piaszczystych plazach to byłem przekonany ze możesz wziąć i zabić jaszczury obok statku przy plaży przy starym obozie i miałem 3 te języki. No a tutaj jednak nie xD bo to nie ma być OGNISTY JASZCZUR tylko Wielki Ognisty Jaszczur o którym nikt nie daje żadnej informacji i respi sie pod więżą xardasa
Plecakowicz - @Plecakowicz: Ale to jest g---o xD albo tłumaczenie takie chore. Mamy i...

źródło: 1000027954

Pobierz
  • Odpowiedz
500 bryłek wydałem na naukę obdzierania zwierząt ze skór, a skóry można sprzedać za 1 bryłkę, śmiechu warte
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warto kupić Gothic'a? Nie grałem nigdy wcześniej. Będzie to moje pierwsze podejście. Niektórzy piszą, że to drewno Jak to działa na zwykłym PS5?
#gothic #ps5
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarX7: ja uważam że gierka jest zajebista, gram na ps5 slim mam płynne 60 FPS żadnego zacięcia. Jedynie zauważyłem że jak się dużo razy wczytuje to się potrafi dźwięk z----ć i trzeba restartować grę
  • Odpowiedz
Fajny Ghoticzek jest klimacik, u mnie jedynym bugiem jaki na razie wystąpił to wrzód respiący się co +- 10 minut przede mną w losowych lokacjach, ale go zabiłem i problem znikł xDD
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak sobie gram w tego goticzka i poczytałem, że pełno crashy, że zbugowany. A u mnie zero crashy, czasami się trafi jakiś drobny bug w stylu zawieszenia się postaci. Ale to wystarczy wczytać i już działa

Ja to nie wiem, może mam innego tego rimejka xd
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem questa, że trzeba było zwerbować tych 3 kopaczy, ale jednak mi się zbugował i po zadaniu dalej za mną podąża, próbowałem go zabić, ale nie da się dobić. Miał ktoś podobny problem i jakoś to rozwiązał?

#gothic
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja zaczekam aż rozmiar gry na dysku spadnie tak do 40, 60 GB to za dużo. #gothic
Wstrzymuje się z kupnem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach