wpisy
Najnowsze
Archiwum
@hatsune_miku1993 dobre jest, mówię to jako weteran gotikow
- 15
@DrTRAPH0USE: no i elegancko - rimejk dwójeczki i trójeczki mamy w kieszeni
@Czmiel_: Oby tylko przerobili fabułę w trójce na wzór 1 i 2, bo jak ostatnio grałem, to doszedłem do wniosku, że ta gra tak naprawdę nie ma fabuły xD
Tzn. jest jakaś tam znajdź Xardasa, zdobądź artefakty i zdecyduj co z nimi zrobić, a reszta to są zadania poboczne.
Tzn. jest jakaś tam znajdź Xardasa, zdobądź artefakty i zdecyduj co z nimi zrobić, a reszta to są zadania poboczne.
źródło: Zrzut ekranu (520)
Pobierz@Hambercios ja to robiłem savy przed skrzynkami
- 0
Też mieliście błąd ze sprzedażą ziela w NO? Szkodnicy biorą tylko nowicjusza. Zew nocy oraz mrok północy zostają w EQ i wychodzi na to, że questa mogę wykonać dokładając 300 bryłek od siebie, czyli suma sumarum będę 100 stratny
#gothic
#gothic
@isrin22: tak, też miałem ten problem. Tak jak kolega wyżej pisze, trzeba wszystko sprzedać od razu Cipherowi.
https://wykop.pl/wpis/86390119/jakim-cudem-mam-niby-uzyskac-400-brylek-za-ziele-o
https://wykop.pl/wpis/86390119/jakim-cudem-mam-niby-uzyskac-400-brylek-za-ziele-o
Jakim cudem mam niby uzyskać 400 bryłek za ziele od Baala Isidro? Jeden rodzaj opyliłem Szkodnikom, pytając ich o to w rozmowie (10x10 bryłek). Zostało mi 20x Mrok północy i 20x Zew nocy. Jak proponuję teraz ziele, to odpowiadają, że kupiliby, ale przecież go nie mam (czyli te
- 0
@AnonymousDev: Ogarnąłem już, można kupić po prostu 10 nowicjuszy za 67 bryłek. Więc dodatkowo jesteśmy 33 bryłki do przodu, więc nawet lepszy sposób niż oddanie mu towaru w pierwszej kolejności
- 0
Ma ktoś pomysł jakimi ustawieniami można ogarnąć cienie w grze?
Jak się patrzy w niebo, to wszystko co na ziemi robi się ciemne. Jak siedzi jakaś postać na ławce gdzie prześwituje cień. To jak ten cień wejdzie na jej twarz, to praktycznie jest ona niewidoczna. Te oświetlenie tej gry jest aż przesadzone, tak gdzie świeci słońce to widać, tam gdzie są cienie to panują egipskie ciemności. Noc pomijam bo wiadomo, że na
Jak się patrzy w niebo, to wszystko co na ziemi robi się ciemne. Jak siedzi jakaś postać na ławce gdzie prześwituje cień. To jak ten cień wejdzie na jej twarz, to praktycznie jest ona niewidoczna. Te oświetlenie tej gry jest aż przesadzone, tak gdzie świeci słońce to widać, tam gdzie są cienie to panują egipskie ciemności. Noc pomijam bo wiadomo, że na
@Schwarzfahrer: spróbuj z tym pokombinować w ustawieniach + może gamma
źródło: image
Pobierz@Schwarzfahrer: najlepiej ogarnia się ich z kuszy, ale to później
- 1
Ciekawe ile osób za gra pierwszy raz w gothica otworzyło list na początku ;D
#gothic
#gothic
- 5
- 3
Magia jest obrzydliwie OP. Pierwsza runa ognistej strzały od Torreza, mana na 50 wytrenowana od Cronosa i zabijam w 1 rozdziale wszystko, nawet orkowe psy.
Z-----i balans.
#gothic
Z-----i balans.
#gothic
- 0
No i cieniem zostałem na dodatek jakis dobry miecz u skipa kupilem
#gothic
#gothic
źródło: d46c1113-2710-4762-bb3b-cbe701b9df78
Pobierz#gothic znacie lokalizację jakieś fajnej kosy ? Tak bez czitowania żeby bylo
@NathirMajster: jak pytasz to już czitujesz
@NathirMajster: najeb gomeza i podnieś gniew innosa
- 1
Imo przy takiej mechanice otwierania skrzyń powinny by poziomy skrzynek, przykładowo nauczysz się mistrzowskiego otwierania, to z automatu otwierasz łatwe skrzynie (albo ułatwiają się na zasadzie że każdą zapadką samodzielnie przesuwasz). I wtedy takie trudniejsze łamigłówki dla trudnych skrzyń. Aktualnie mechanika zabiera zbyt dużo czasu. Rozumiem, że tu też chcieli pokazać progresję, ale też no bez przesady xd
#gothic
#gothic
Można jakoś aktywować kody w Gothic Remake?
#gothic
#gothic
- 8
#gothic Chcecie mi powiedzieć że pojawił sie w gierce system gdzie trzeba przez chwilke pomyśleć i jest nagle wielkie larmo bo sie skrzynek nie da otwierać prawo/lewo absue save scummem i wielcy gamerzy sa mad?XD
Tak tylko szpilke wsadzam, imo system jest okej, oryginalny i szczerze nie taki zły jak sie nie próbuje jak bot, bruteforceowac tylko chwilke sie pomyśli.
Tak tylko szpilke wsadzam, imo system jest okej, oryginalny i szczerze nie taki zły jak sie nie próbuje jak bot, bruteforceowac tylko chwilke sie pomyśli.
@Amebka: Tylko problem w tym, że otwierasz skrzynkę, ma trudny zamek, a tu okazuje się, że w środku jest TALERZ
@JednaRenkaJedenKaleka: popłaca to ciężka praca, a tak się kończy gdy się kradnie co popadnie frajerzyno
- 3
#gothic ale otwieranie zamków to ja p------e. Jakiś masochista robił xD
- 7
Skrzynie pozamykane tak, że pół godziny otwierasz jedną, ale za to w środku masz śmieci, które możesz sprzedać u handlarza za 0 bryłek, warto poświęcić czas na otwieranie
#gothic
#gothic
Znalazłem kufer warty otwarcia.
Jaskinia w północnym klifie, nad obozem bractwa, są tam zombie.
#gothic
Jaskinia w północnym klifie, nad obozem bractwa, są tam zombie.
#gothic
- 0
#gothic Komu sprzedać te drogie miecze bo wszyscy kupcy biedni że ja p------e.
źródło: Screen_1081
Pobierz


























#gothic #pcmasterrace