Mam misję żeby iść do saturasa. Najemnicy nie chcą mnie przepuścić a cronos nie ma opcje dialogowej. Ktoś wie gdzie trzeba iść? #gothic
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@miichu: idź do Diego da ci mapę. Wieża przy rozbitych statkach
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@miichu: kazał się tam z tobą spotkać. Dał ci mapę z X
Bimberek1337 via Wykop
- 0
A robiłeś może misję dołączenie do strażników?
Bimberek1337 via Wykop
- 1
@miichu Witam w koloni :P
No ja mam bug z misja dołączenie do strażników 😆
No ja mam bug z misja dołączenie do strażników 😆
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@miichu: no ja też mam tę misję. Aczkolwiek najpierw chciałem zrobić pod zbroję
#gothic Jak zabić królową pełzaczy ludzie, przecież ona tymi dystansowymi atakami mnie bierze w kilka sekund. A ja tylko mieczyk :/
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@Foxlifejenkins: No ja się zdziwiłem że ma coś takiego w skrzyni na stracie gry 😆
Aktualnie chodzę w podstawowym pancerzu bo też nie jestem aż tak ułomny aczkolwiek osiągnięcie już wpadło. I jak pokonałeś już mende czy jak tam sprawa wygląda? Bo aktualnie też zaraz będę z nią walczyć
Aktualnie chodzę w podstawowym pancerzu bo też nie jestem aż tak ułomny aczkolwiek osiągnięcie już wpadło. I jak pokonałeś już mende czy jak tam sprawa wygląda? Bo aktualnie też zaraz będę z nią walczyć
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@Foxlifejenkins: Kumpel gra magiem jest bardzo zadowolony. Aczkolwiek jest jakaś próba i musisz mieć zostawione 20 pkt umiejętności w zapasie. No i ataki na dystans robią swoje
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@Foxlifejenkins: za pierwszym razem zabiłem. Uniki nic więcej aczkolwiek ja mam akrobatykę to może łatwiej mi się walczy ;P
Bimberek1337 via Wykop
- 0
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@Foxlifejenkins: brawo brawo :D
#gothic cześć robił ktoś może misję „dołączenie do strażników” bo mam problem przyszedłem do Kirgio z 3 kopaczami załączyła się scenka ze nas atakują powaliłem ich i zabiłem. No i teraz mam jakiś transport chronić. A kirgo nie chce rozmawiać a kopacze niczego nie chcą nosić
Moze i otwieranie zamków jest skomplikowane i zeby było łatwiejsze trzeba wydać PN i bryłki na naukę, ale za to w skrzyniach nic nie ma. No serio o------m wszystkie pokoje magnatów i wieze i oprócz mikstur to tam nic pożytecznego nie ma. Oprócz śmieci jakis których i tak nie sprzedam bo handlarze nie maja bryłek albo dają mi 0
#gothic
#gothic
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@Ponczkizcukrem: dlatego skrypt na otwieranie skrzyń czy tam mod.
- 414
#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
RISERCZ MENTZENOWSKI.
Zwykły kłamca i manipulator.
RISERCZ MENTZENOWSKI.
Zwykły kłamca i manipulator.
źródło: 22544
Pobierz
Bimberek1337 via Wykop
- 3
- 0
Giertych taka ofensywa przeciwko PiS i wszystkim, którzy nie pomagają z nimi walczyć a umowy z tym Stanowiskim chyba nie podpisze bo nie chodzi o żadną prawdę tylko o wygraną i słupki :( Ciekawe, czy jak Tusk za rok będzie w opozycji to zacznie się kłócenie polaków hejtem, gwiazdkami na samochodach polityków byle wygrać bo to jedyny sposób #polityka
Bimberek1337 via Wykop
- 2
@Kostor95: z głową wszystko dobrze?
- 691
#rolnictwo #ogrodnictwo #jedzenie
szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100%
zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze:
1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków
2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100%
zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze:
1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków
2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
Bimberek1337 via Wykop
- 1
@rolnik_wykopowy: przy takich mrozach to przykrywanie nie ma sensu nawet podwójnie bo i tak nic nie uratujesz jak było -10.
Bimberek1337 via Wykop
- 3
@siodemkaxx: ubezpieczam co rok na grad no ale tak ja piszesz kto pierwszy ten lepszy. No i są rejony co nie chcą w ogóle ubezpieczać bo statycznie co roku są tam szkody. A co do ubezp na przymrozki to jak mi w 2020 wyliczyli 30 tys za hektar to powiedziałem że chyba ich pogięło.
Bimberek1337 via Wykop
- 1
@Banja_Luka: pamiętaj przy gruncie zawsze jest dodatkowe -3 :) Tutaj masz posty ludzi z grupy produkującej
źródło: IMG_1733
Pobierz- 519
Zła pogoda? Państwo ma pomóc, po co ubezpieczenia
Powódź? Państwo ma pomóc, po co ubezpieczenia
Zawetowana ustawa o OZE? Państwo ma dopłacić do prądu, po co nam tani prąd
Zawetowana ustawa o SAFE? Państwo ma pomóc
Cudowny ten kandydat na premiera, państwo wszędzie pomoże, państwo do wszystkiego dopłaci, pieniędzmi na to się nie martwmy, dajcie nam tylko dojść do władzy a będzie kraina mlekiem i miodem płynąca.
Powódź? Państwo ma pomóc, po co ubezpieczenia
Zawetowana ustawa o OZE? Państwo ma dopłacić do prądu, po co nam tani prąd
Zawetowana ustawa o SAFE? Państwo ma pomóc
Cudowny ten kandydat na premiera, państwo wszędzie pomoże, państwo do wszystkiego dopłaci, pieniędzmi na to się nie martwmy, dajcie nam tylko dojść do władzy a będzie kraina mlekiem i miodem płynąca.
źródło: 1000133815
Pobierz
Bimberek1337 via Wykop
- 2
@Catmmando: wiesz co faktycznie na przymrozki i grady są ubezpieczenia. Do gradu państwo dopłaca na truskawki w tym roku wyszło mnie koło 2 tys zł na hektar plus dopłata od państwa. Aczkolwiek masz pulę ubezp kto szybszy ten lepszy więc nie każdy się ubezp. A co do ubezp przymrozkowych to w 2020 roku mi zawołali 30 tys zł za hektar. Więc co do przymrozków nie byłbym taki pewien. Aktualnie sam
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@Esior: właśnie zauważyłem. No ale kit z tym próbować zawsze warto ;)
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@32cm: no teraz też zrobili kruczki prawne ze do 20 tys zł na przykład strat w gradzie nie pokrywają a powyżej już tak. No i też raz w sezonie możesz zgłosić na danym ubezp. Czyli jednym słowem lepiej nie zgłaszać strat 30% bo jak znów dostaniesz gradem to ubezp już nie pokrywa drugi raz tego.
No plus w zeszłym roku zgłaszałem szkodę na rzepaku i tak jak mówisz szkody dość
No plus w zeszłym roku zgłaszałem szkodę na rzepaku i tak jak mówisz szkody dość
- 46
Właśnie zobaczyłem, że w tym całym rozwoju jest Waldemar Buda XD
No to pozdro, nie wiem kto będzie na to głosował. Na pewno nie autyści z tagu XD
#nieruchomosci #polityka
No to pozdro, nie wiem kto będzie na to głosował. Na pewno nie autyści z tagu XD
#nieruchomosci #polityka
źródło: 1000057176
Pobierz
Bimberek1337 via Wykop
- 2
@thorgoth: uważaj bo Kaczynski na to pozwoli :)
Raczej zrobią drugą formację dla naiwniaków aby na nich zagłosowali a miedzy sobą będą jak bracia i żadnych podziałów nie będzie
Raczej zrobią drugą formację dla naiwniaków aby na nich zagłosowali a miedzy sobą będą jak bracia i żadnych podziałów nie będzie
- 285
Bimberek1337 via Wykop
- 1
@banzi: tam przypadkiem też nawozów nie produkują?
- 3
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@zrzed: lekki na demencję wzięte?
#polityka I napisał to gość który zablokował 90 % wykopu
źródło: 1000028853
Pobierz
Bimberek1337 via Wykop
- 0
@badreligion66: i wszędzie widzi mityczne lewactwo 😅 No typ ma z głową co tutaj dużo mówić
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Bimberek1337 via Wykop
- 1
@FrizPL_: Jakby w drugą stronę tego nie było :)
Bimberek1337 via Wykop
- 2
Tak przeglądając twoj profil to stwierdzam chyba że mam rację :) No ale ja tam jestem głupia zielonka








#gothic