Co zrobić, żeby ten Dx11 działał w Gothicu 1? Wielkiej filozofii w instalacji nie ma, bo wystarczy wypakować pliki w folderze system, więc tu raczej wszystko poprawnie jest. Gra się odpala normalnie, jednak dosłownie co minutę albo nawet nie całą następuje crash i podany w załączniku error. Ktoś wie jak to rozwiązać? Dodam, ze to steamowa wersja gothuca
#gothic
#gothic




























#kronikimyrtany #gothic
@Bonwerkz: w 4 rozdziale, w 5 znika, wygląda jak Petra ale udaje że nas nie zna