Grę ukończyłem już jakiś czas temu, a teraz się dowiedziałem, że w Przystani Łotrów jest podobno jakaś babka handlarka. Tylko gdzie ona niby jest bo nikogo takiego nie widzę xd

#kronikimyrtany #gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co zrobić, żeby ten Dx11 działał w Gothicu 1? Wielkiej filozofii w instalacji nie ma, bo wystarczy wypakować pliki w folderze system, więc tu raczej wszystko poprawnie jest. Gra się odpala normalnie, jednak dosłownie co minutę albo nawet nie całą następuje crash i podany w załączniku error. Ktoś wie jak to rozwiązać? Dodam, ze to steamowa wersja gothuca

#gothic
kamillus9 - Co zrobić, żeby ten Dx11 działał w Gothicu 1? Wielkiej filozofii w instal...

źródło: comment_1641463063Odt4MSd04lVU7SQmAnk6tZ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dragoonov: oni wprowadzili balans w tym modzie, ktorego nie ma w oryginalnym gothicu - damage z broni bialej w gothicu to damage broni + sila postac (kary za pancerz itd. juz nie bierzemy pod uwage). Czyli bron z 50 damage i 50 sily postaci daje Ci 100 damage'u. W przypadku broni na zrecznosc w modzie np. 50 damage z broni i 10 sily bazowej (bo zrecznosc nie dodaje sie do
  • Odpowiedz
Przed wyruszeniem do Vardhal zacząłem wykańczać questy poboczne. Jak wróciłem na przeklęte bagna żeby wygnać Fane'a z naszego świata, to zauważyłem, że nie ma Fabio i jego ludzi na bagnach, nawet Marvin to skomentował. Może mi ktoś powiedzieć gdzie oni się udali?

#gothic #kronikimyrtany
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powinien opowiedziec o jakis mieczu zagubionym.
Moze go zostawiles na zbyt dlugo albo cos? u mnie wtedy sie zdazalo ze npcom odjebywalo i sie obrazali
  • Odpowiedz
Petra jest gdzieś w 5 rozdziale? w 4 można ją znaleźć w przystani łotrów, chociaż udaje, że nas nie zna, ale w 5 znowu znika
#gothic #kronikimyrtany
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haxx: Zresztą to chyba nawet nie jest ona. To chyba był żart z tego, że czasem jest recykling modeli, co dziwi Marvina. Takie lekkie stukanie w 4 ścianę
  • Odpowiedz
@kRpt widzę że jesteś już po ukończeniu starzy znajomi, wiesz gdzie przebywa Simon w trakcie tego zadania ? Bo nie ma go przed chata corteza, pojawia się dopieor po rozmowie z nim a chce pomóc coenowi
  • Odpowiedz