Marzy mi się by CD PROJEKT RED wykupił PIRANHA BYTES albo choć na jeden dwa projekty zawarli spółkę. To była by piękna gra i na bank sprostała by wymagania graczy. (PB powiedzieli kiedyś, że "Nie zrobimy Gothica bo gracze w tych czasach mają za wysokie wymagania, którym nie sprosta nasza mała firma.") Osobiście nie widzę lepszej firmy do współpracy by zrobić Gothica a myślę, że gra sprzedała by się podobnie jak Wiedźmin.
@Kazak77: Chłopie, nie konfabuluj. Risen to nie jest Gothic, pomimo zbliżonej mechaniki. Różnica polega na takim drobnym szczególiku, który jednak wyróżniał całą serię Gothic, mianowicie na klimacie i stylu graficznym. Gothic był dosyć przyciężkawy i to się fanom podobało, to zaś, czego oczekują, to po prostu trzymanie się tego schematu. Chyba nie jest to intelektualne niemożliwe, żeby trzymać się jednej stylistyki i ewentualnie w jej ramach szukać nowych rozwiązań?

Risen odchodzi
nie są, jedynka jest w porządku, ale w dwójce prowadzenie fabuły to żart, że w ciągu 10 minut mamy powiedzane kto jest naszym głównym przeciwnikiem


@Jurigag: Doskonale o tym wiem, fabuła w G2 jest jednym z głównych powodów, dla których o wiele bardziej wolę pierwszą część, niemniej, pomijając idiotyczne założenia historii (w stylu innych gier, tzn. idź napieprzaj zło, bo ktoś musi", albo "bo jesteś wybrańcem"), niektóre fragmenty są dobre, np.
#cdp wznowił cykl wydawniczy extraklasyki na DVD. Pudełka całkiem spoko, przynajmniej lepsze od pomarańczowej kolekcji #cenega

Chyba kupię #gothic bo mam słabą edycję z jakieś gazety komputerowej. Lepszy Gothic na DVD z PL dubbingiem, bo nie mam pewności, czy jest wersja polska na steam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Edycja zawiera: G1, G2+Nk, G3, G3 ZB, Arcania + dodatki.

#pcmasterrace #gry #rpg
źródło: comment_kGE34XLySc91oXNuDFZbStPPW3MDSDIE.jpg
@Cesarz_Polski: @patrickwro: Zostaw mnie w spokoju! Mam was wszystkich serdecznie dość! Wszystko zaczęło się, gdy zbudowałem sobie tę chatę. Wszyscy mówili: „Nie buduj chaty tak blisko głównej”, ale żaden z tych #!$%@?ów nie powiedział mi, co się stanie, jeśli ją tu jednak wybuduję. Jak wróciłem z kopalni kilka dni temu, miałem dodatkowe drzwi! Banda wieprzy! Nienawidzę ich! Nie wyobrażasz sobie jak ja ich nienawidzę! Teraz wszyscy przechodzą przez moją chatę,
#gothic
właśnie po raz pierwszy ukończyłem jedynkę, więc zrobię małe podsumowanie okiem gracza z 2016.

Oj świetna to gra, żałuję, że tak długo zwlekałem, ale jak byłem młodszy to trochę odrzucał mnie początkowy poziom trudności (przeszedłem już trójkę, wiemy jak to tam jest). Jednak po kilku pierwszych poziomach, trudnościach (szczególnie z ubijaniem chrząszczy( ͡° ʖ̯ ͡°)) robi się całkiem łatwo i można już bez przeszkód wsiąknąć w piękny
źródło: comment_BPcyN8BQKEExS7k9fdwnOd8dUspDitfy.jpg
@Chaosorb: przecież da się bez problemu zrobić postać pod magię i miecz dwuręczny np i siłę, co prawda tak do IV-V rozdziału będzie ciężko ale potem już easy, przecież w grze masz 50 lvli do wbicia ponad
Na #dziendobry chciałbym Wam opowiedzieć historię, albo może wydarzenie, które w ostatnich godzinach bardzo mnie zawiodło, zażenowało i zasmuciło. Wpis ten dotyczy VII edycji #wykopoczta, która odbyła się równe dwa lata temu - tl;dr na końcu

Była to specyficzna edycja, gdzie do wyboru były prezenty albo Do It Yourself, albo typowo regionalne. Jak moi znajomi i osoby obserwujące mnie wiedzą, jestem zagorzałym fanem Łodzi i z tym miastem wiąże swoją przyszłość.
źródło: comment_LyBTiA4HjofZTQXZRPQXZF7hVMSlFITu.jpg
@piksel169:
Tak w skrócie, bo jestem w pracy i mogę tylko przelecieć po tekście.

1) Przepraszam, za mój komentarz był chamski.
Napisałem go na zasadzie - będę fajny, zbiorę plusy
Nigdy nie żaliłem się na paczkę na Mirko.

2) Fakt z paczki nie byłem zachwycony. M.in. dlatego, że swoją przygotowywałem dość staranie, były tam o ile pamiętam - dwa piwa z tych rzadszych browarów (dla Mirasa i jego Mirabelki), trzy tabliczki