Jak z zarabianiem rudy? U mnie na razie ciężary, żeby zarobić na nauke u nauczycieli, ma ktoś jakies protipy?

#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłop całe życie mieszka koło lasu, ale takiego drewna nie widział dobre 20 lat. Aż się łezka w oku zakręciła xD
#gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za to lubię Gothica. Bez znaczników i innych wymysłów, tylko proste: weź se to znajdź


@Kemo: Najlepiej moim zdaniem było to zrobione w Morrowindzie. Idź na północ, dojdziesz do skały w kształcie palca, skieruj się od niego na wschód, aż dojdziesz do drzewa, stamtąd idź na południowy wschód, tam będzie jaskinia itd. Jak się słuchało wskazówek, to zawsze się trafiało.
  • Odpowiedz
Nigdy nie grałem w Gothica, nawet nie wiem, jak ta gra wygląda i o co w niej chodzi xD Warto ograć najpierw wersję pierwotną i później remaster czy od razu jechać w remaster?
#gothic

Co ograć najpierw?

  • Oryginalny Gothic 65.4% (89)
  • Remasterek robi brrrr 34.6% (47)

Oddanych głosów: 136

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic Póki co wyglada to dobrze, walki jakieś trudne się wydają i czasami klatki skaczą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic
Cameo Błachowicza jest genialne xD dubbing chyba dogrywali na mikro z biedry - piękne <3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic Co do fps na konsolach to ludzie albo redakcyjne małpy (na was patrzę PPE) są ślepi xD frame rate jest puszczony luzem, nie ma bloku na 30fps, czasem se skacze w górę a czasem spada w dół i elo.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie no leci zwrot. Walka przypomina grę turową, grafika jest całkiem ładna, ale to tylko zasługa unreala, a nie Alkimii, optymalizacja leży, postacie potrafią się spawnować przed graczem, Bezi porusza się jak upośledzony, brak różnych animacji, a szczytem jest to, że gdy pada deszcz to krople rozbijają się 10 cm od ramienia postaci, bo jebneli po prostu kwadratową siatkę na postacie i elo, pora na CSa

Jakby dali to za darmo w
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taki, że gothic 1 wyszedł w 2001 roku, miał o wiele mniejszy budżet i wychodził gdy gry tego typu dopiero raczkowały.


Jak masz zamiar płacić 200 zł za ulepa, który żeruje na nostalgii to gratuluję rozumu


@GoT0Sleep: ale to nie jest nowa gra tylko remake. Remake z natury jest ulepem, który żeruje na nostalgii. Dla większości graczy uwielbiających Gothica, ta cena jest jak najbardziej ok, tylko biedaków boli
  • Odpowiedz