wpisy
Najnowsze
Archiwum
@hatsune_miku1993: a rób se co chcesz chłopaku tylko potem nie płacz, że ci 100% n------a na GPU nie będąc w żadnej gierce
skoro cię higiena cyfrowa nie interesuje
skoro cię higiena cyfrowa nie interesuje
@hatsune_miku1993:
Scena ma skrypty które pozwalają to robić automatycznie - stąd topsajty oraz zasady sobie działają przez te ponad 30 lat.
To na tobie jako potencjalnym odbiorcy takiego ekhm, contentu, leży kwestia sprawdzenia tego. Tyle.
sami se sprawdxzajcie
Scena ma skrypty które pozwalają to robić automatycznie - stąd topsajty oraz zasady sobie działają przez te ponad 30 lat.
To na tobie jako potencjalnym odbiorcy takiego ekhm, contentu, leży kwestia sprawdzenia tego. Tyle.
Ja już wiem że dla 90% graczy Gothic Remake będzie wyglądał tak:
- Odpalasz Gothic Remake
- Co to za g---o?.wav
- Odpalasz Gothic 1
#gothicremake #gothic
- Odpalasz Gothic Remake
- Co to za g---o?.wav
- Odpalasz Gothic 1
#gothicremake #gothic
@alexander-kruk: dla mnie już. Na to chujstwo nie da się patrzeć
źródło: 879422_widac-postep
PobierzTa walka jak już się nauczymy przewrotu, działa całkiem nieźle.
Otwieranie zamków dalej mnie nie przekonuje.
#gothic
Otwieranie zamków dalej mnie nie przekonuje.
#gothic
@Hambercios Na otwieranie zamków widziałem, że ktoś taki skrypcik ogarnął: https://xetoxyc.github.io/gothic-remake-lockpicker/
Przewrót to z akrobatyki tak?
Przewrót to z akrobatyki tak?
- 0
@Niss Tak
Oglądam gameplay u jakiegoś gościa
Nie mógł pokonać wilków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem do gry, wilk zadał uderzenie w tym samym momencie co bohater, wilk doskoczył do bohatera i go zabił. Faktycznie oba scenariusze bardzo dziwne i mało realistyczne, gracz stwierdził że wilk skacze na kilometr XD O płaczu ziemiaczanego lorda #kiszak pogromcy ludzi bezdomnych nie wspominam
#gothic
Nie mógł pokonać wilków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem do gry, wilk zadał uderzenie w tym samym momencie co bohater, wilk doskoczył do bohatera i go zabił. Faktycznie oba scenariusze bardzo dziwne i mało realistyczne, gracz stwierdził że wilk skacze na kilometr XD O płaczu ziemiaczanego lorda #kiszak pogromcy ludzi bezdomnych nie wspominam
#gothic
- 0
Czołem gothicowe świrki. Jak to jest z wydaniem pudełkowym Gothic Remake na PC dostępnym np. w Media Expert? W opisie jest napisane nośnik DVD, faktycznie tak jest czy to zwykła wersja na steam z kodem?
#gothic #gothicremake
#gothic #gothicremake
@KOlesPL: Są dwie płyty i kod na steama
Coś jest nie tak z mixem? mikrofonu Mikołajczaka #gothic
#gothic I jak wrażenia z #gothicremake Mirsy?
Gothic
- Elegancki taki żem chciał 68.9% (113)
- Dupy nie urywa 31.1% (51)
@PeriodFromVaginax9: jak na standardy nowych gierek i tej beznadziejnej, realistycznej grafiki, to nawet daje rade. Podoba mi sie, ze schemat swiata, misji i postaci pozostal niezmieniony
#gothic ale mnie w-----a że nie można wszędzie spać nawet jak się wbijesz komuś do wyra i wybierzesz porę dnia to się nie zmienia 😡😡
@ferdynand-kiepski1998: ahh kiedyś to było spanie u obcych chopach w łóżkach.
@ferdynand-kiepski1998: Czyli jakby jakiś chłop położył się w południe w twoim łóżku to nie miałbyś pretensji, dobrze wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0

https://youtu.be/C1UAQdWJbp8 przypominam najlepszy kanał od streszczeń filmów seriali i gierek
#gothic #gry
#gothic #gry

- 210
Wrzód wygląda jak Dawid Podsiadło #gothic
źródło: 1000093970
Pobierz@Andrzej_Tate:
W 2001 to była gra na wysokim poziomie.
Ludzie patrzą na Gothica przez pryzmat nowszych tytułów.
Zobacz na gry z 2001 i porównaj je do Gothica.
W 2001 to była gra na wysokim poziomie.
Ludzie patrzą na Gothica przez pryzmat nowszych tytułów.
Zobacz na gry z 2001 i porównaj je do Gothica.
- 65
źródło: temp_file4928625609285614169
Pobierz- 8
#gothic
Przemyślenie po 4h grania. Czuć z daleka, że to gierka co najwyżej AA ale czy to zle? Oryginał też blockbusterem nie był. Świat do odkrywania jest super, walka mi się podoba. Performance jest do poprawienia bo fpsy to czasem jakby ktoś kostką rzucał. Rzeczy typu Jan Błachowicz czy głaskanie wilka to fajne, nowoczesne bajery których pirania te 20 lat w tył nie mogła zrobić. No fajne to drewno. Moderzy
Przemyślenie po 4h grania. Czuć z daleka, że to gierka co najwyżej AA ale czy to zle? Oryginał też blockbusterem nie był. Świat do odkrywania jest super, walka mi się podoba. Performance jest do poprawienia bo fpsy to czasem jakby ktoś kostką rzucał. Rzeczy typu Jan Błachowicz czy głaskanie wilka to fajne, nowoczesne bajery których pirania te 20 lat w tył nie mogła zrobić. No fajne to drewno. Moderzy
@TNBH: czemu tak jest Bałachowicz który niszczy mi immersję? Za co on tam się dostał? Bo. "Hehe znany sportowiec lubi Gothika więc traktujmy go jak wyrocznię"?
Oryginał też blockbusterem nie był.
@TNBH: Oryginał, na świecie przepadłby w odmętach historii crapów. Tyle tylko, że w Polsce CD Projekt wpadł na pomysł "a może weźmy jakieś drewno i je zdubbingujmy - jakaś losowa seria to będą tanie prawa i licencje" i przez przypadek wyszła im jedna z lepszych polonizacji, w dodatku w czasach kiedy gier "po polsku" po prostu praktycznie nie było.
bo fpsy to
@altknight1337 no jest dramat, mocno zniechęca do otwierania innych, mam otwieranie na drugim i o ile scattiego w miarę sprawnie ogarnąłem to wszystkie inne jak krew z nosa
@altknight1337: spokojnie, bedzie tozmienione mam nadzieje a jak nie to modyfikacja bo mam w------e meczyc sie za 10 rudy
@MechanicznyTurek: ja narazie pozytywne, ale dopiero co do starego obozu doszedłem więc próba nie jest dość duża, narazie z ocena sie wstrzymam
- denerwuje system spania i regeneracji życia
@MechanicznyTurek: a on w ogóle istnieje? Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby spanie zregenerowało mi życie, co uważam za przesadę, bo muszę przez to w--------ć kosmiczne ilości żarcia.
Bezsensowne otwieranie zamków i tragiczny głos Mikołajczaka. Tak to jest fajnie z tego co pograłem
Ciekawe kiedy będzie modzik na usunięcie tej abominacji skrzynkowej. 10 minut otwierania żeby dostać 10 rudy xD
#gothic
Ciekawe kiedy będzie modzik na usunięcie tej abominacji skrzynkowej. 10 minut otwierania żeby dostać 10 rudy xD
#gothic
@JednaRenkaJedenKaleka +1 z tym otwieraniem, wydałem 10 punktów i nie jestem przekonany by wydawać kolejne.
@JednaRenkaJedenKaleka: ten system sprawia ze nie chce otwierac zadnej skrzynki i nie tylko ja tak mam, bedzie trzeba bawic sie modami
#gothic jest jakis marvin? bo bym sobie polatal na f8 xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Protectorx: mi się podoba to otwieranie zamków xd
@Protectorx karczmarz 2 godziny otwierał drzwi



























źródło: 1000057476
Pobierz