@hatsune_miku1993:

sami se sprawdxzajcie


Scena ma skrypty które pozwalają to robić automatycznie - stąd topsajty oraz zasady sobie działają przez te ponad 30 lat.

To na tobie jako potencjalnym odbiorcy takiego ekhm, contentu, leży kwestia sprawdzenia tego. Tyle.
  • Odpowiedz
Ta walka jak już się nauczymy przewrotu, działa całkiem nieźle.
Otwieranie zamków dalej mnie nie przekonuje.
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oglądam gameplay u jakiegoś gościa
Nie mógł pokonać wilków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem do gry, wilk zadał uderzenie w tym samym momencie co bohater, wilk doskoczył do bohatera i go zabił. Faktycznie oba scenariusze bardzo dziwne i mało realistyczne, gracz stwierdził że wilk skacze na kilometr XD O płaczu ziemiaczanego lorda #kiszak pogromcy ludzi bezdomnych nie wspominam
#gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem gothicowe świrki. Jak to jest z wydaniem pudełkowym Gothic Remake na PC dostępnym np. w Media Expert? W opisie jest napisane nośnik DVD, faktycznie tak jest czy to zwykła wersja na steam z kodem?

#gothic #gothicremake
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic
Przemyślenie po 4h grania. Czuć z daleka, że to gierka co najwyżej AA ale czy to zle? Oryginał też blockbusterem nie był. Świat do odkrywania jest super, walka mi się podoba. Performance jest do poprawienia bo fpsy to czasem jakby ktoś kostką rzucał. Rzeczy typu Jan Błachowicz czy głaskanie wilka to fajne, nowoczesne bajery których pirania te 20 lat w tył nie mogła zrobić. No fajne to drewno. Moderzy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TNBH: czemu tak jest Bałachowicz który niszczy mi immersję? Za co on tam się dostał? Bo. "Hehe znany sportowiec lubi Gothika więc traktujmy go jak wyrocznię"?
  • Odpowiedz
  • 8
Oryginał też blockbusterem nie był.


@TNBH: Oryginał, na świecie przepadłby w odmętach historii crapów. Tyle tylko, że w Polsce CD Projekt wpadł na pomysł "a może weźmy jakieś drewno i je zdubbingujmy - jakaś losowa seria to będą tanie prawa i licencje" i przez przypadek wyszła im jedna z lepszych polonizacji, w dodatku w czasach kiedy gier "po polsku" po prostu praktycznie nie było.

bo fpsy to
  • Odpowiedz
Bezsensowne otwieranie zamków i tragiczny głos Mikołajczaka. Tak to jest fajnie z tego co pograłem

Ciekawe kiedy będzie modzik na usunięcie tej abominacji skrzynkowej. 10 minut otwierania żeby dostać 10 rudy xD
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach