Mam wrażenie że wraz z premierą Gothic 2 dobiliśmy do graficznej ściany w grach wideo. Tytuły z najwyższej półki które ukazały się po tym arcydziele Piranha Bytes może i miały większe wymagania ale nie oferowały przy tym bardziej realistycznej czy szczegółowej grafiki. Nadchodzące GTA VI po tym co mogliśmy zobaczyć na trailerach też tego poziomu raczej nie przebije.
#gothic #gry #grafikakomputerowa #pcmasterrace
#gothic #gry #grafikakomputerowa #pcmasterrace





































#gothic #gothicbeta #gothicalpha
źródło: 35
Pobierz