#gothic
Do 3 miałem z 15 podejść już w swoim życiu i ani razu nie dalem rady jej skończyć. Max doszedłem do 70-75% gierki w ostatnim roku, ale nie chciało mi się już kluczy szukać w varancie lub ostatnich 2 pucharów będących w Varancie. Pewnie za jakiś czas znowu spróbuję xD.
Ostatni raz z modpackiem i w sumie poza teksturami, nowymi zbrojami i idiotycznymi dialogami to nic szczególnego on nie
Do 3 miałem z 15 podejść już w swoim życiu i ani razu nie dalem rady jej skończyć. Max doszedłem do 70-75% gierki w ostatnim roku, ale nie chciało mi się już kluczy szukać w varancie lub ostatnich 2 pucharów będących w Varancie. Pewnie za jakiś czas znowu spróbuję xD.
Ostatni raz z modpackiem i w sumie poza teksturami, nowymi zbrojami i idiotycznymi dialogami to nic szczególnego on nie







































#gothic