#gothic
Do 3 miałem z 15 podejść już w swoim życiu i ani razu nie dalem rady jej skończyć. Max doszedłem do 70-75% gierki w ostatnim roku, ale nie chciało mi się już kluczy szukać w varancie lub ostatnich 2 pucharów będących w Varancie. Pewnie za jakiś czas znowu spróbuję xD.
Ostatni raz z modpackiem i w sumie poza teksturami, nowymi zbrojami i idiotycznymi dialogami to nic szczególnego on nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wimix21: Przejdź w końcu tę grę, ale beż żadnych modów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam tworzyć postać jako jednocześnie maga i wojownika, tj. wbijasz siłę do 300 punktów, dzięki czemu będziesz mógł się później nauczyć automatycznej regeneracji zdrowia, a potem lecisz już tylko w magię i prastarą wiedzę, gdyż magia jest naprawdę spoko w tej grze, ale pod warunkiem, gdy grasz po stronie Innosa, gdyż wtedy
maciorqa - @Wimix21: Przejdź w końcu tę grę, ale beż żadnych modów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pole...
  • Odpowiedz
@Wimix21: @Wimix21 pamiętaj że ilość hp w g3 nie zwiększa się i trzeba się tego nauczyć w chramie, dobrze jedt włożyć z 10 lvl w to żeby realnie poczuć progress postaci bez tego w kolejnych zbrojach będziesz dalej jak papierek i jedzenie oraz mikstury które przywracają hp procentowo będą zwyczajnie się marnować, jeżeli zostajesz wojownikiem uważam że dobicie nawet 1000hp nie jest głupie choć to bodajże 250pn

Jak planujesz
  • Odpowiedz
Minęło trochę czasu Od mojego 1 wpisu
Trochę się zmieniło

Po 1. Moje początkowe niezbyt chętne podejscie do Kronik zniknęło. Na początku nie mogłem się przestawić że grając w "githica" kompletnie nie znam mapy. Teraz już jest o wiele lepiej i powoli zaczynam poruszać się swobodnie.

Po 2. To miasto jest wielkie! Wow! Serio... niesamowita robota dla twórców.
nightmarenight - Minęło trochę czasu Od mojego 1 wpisu
Trochę się zmieniło

Po 1. Moj...

źródło: 1000012387

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nightmarenight: tak, martwy.

Z ciekawych miejsc do jeszcze jest jaskinia na bagnach, gdzie słychać stukot kowadła. Możliwe, że tam byłeś. Jest tam teleport i dwie odnogi jaskini. No i jeszcze Fane (te same bagna co ta jaskinia). Jeżeli go nie spotkałeś to warto go też go poszukać
  • Odpowiedz
@Davos87: dziękuję! Zawsze gothica maxowalem ile wlezie xd i tak już zostało

Faktycznie, teren przed ruinami był trudny, strasznie mnie irytowały np czarne polne bestie.. Ale jakoś dałem radę

Co do wodospadu w mieście, dziękuję! Na pewno
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: zajebiście to ai się rozwinęło, 2 lata temu były syntezatory głosu które tak szumiały że nic nie można było zrozumieć a dzisiaj ai już potrafi robić krótkiej długości złożone filmiki z tymi samymi postaciami.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tessadija: Ale jako pierwszy bezimiennego upamiętnił Bolesław Leśmian w swoim wierszu "Wieczny Wędrowiec";

W mgłach daleczeje błysk kopuły
Zatkwionej łukiem w krąg doliny
Odbija od zębacza śliny
W mrok gdzie nie liczą
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: fabularny na bazie minecrafta z multiplayerem, ponieważ za chiny ludowe nie znam się na silniku gothica i jego edytorach, to po co tam robić średniego moda, skoro mogę z programistą co umie w modowanie minecrafta zrobić dobrego moda do gothica w minecraft, plus zaletą minecrafta jest swoboda modyfikacji, np chce zrobić by kowalstwo albo otwieranie wytrychem było bardziej przystępne wizualne jak w skyrimie/kingdomcome devilerence no to parę dni pracy
  • Odpowiedz