wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 20
- 4
@Uuroboros: kogo nie ucięła latem w udo czy tyłek (czasem przez spodnie), ten nie wie co to ból, w--------e i swędzenie ¯\(ツ)/¯
Ona nie gryzie - ona tnie i jeszcze potrafi odlecieć po pieprznięciu jej dłonią.
Ona nie gryzie - ona tnie i jeszcze potrafi odlecieć po pieprznięciu jej dłonią.
- 3
to bąk a nie mucha końska
@biedachuop: ¯\(ツ)/¯
Końskie muchy, znane również jako bąki czy gzy, to uciążliwe owady, szczególnie aktywne latem. Ich ugryzienia są bolesne, ponieważ te owady, w przeciwieństwie do komarów, nie wbijają kłujki, lecz rozcinają skórę, by pić krew.
Horizon zero dawn mocno przypominał mi Gothic 4: arcania z 2010 gameplayowo, ale szczerze mówiąc arcania mi się ogólnie bardziej podobała od horizona. W arcanie grałem łucznikiem i gameplay był bardzo podobny, ale w arcani znacznie bardziej podobało mi się zarządzanie ekwipunkiem, horizon ma ten system skaszaniony. Horizon miał ciekawe (przynajmniej na początku) strzelanie w czułe punkty potworów i różne rodzaje broni, chociaż ja uzywałem głównie granatów i szybkiego łuku, bo reszta
źródło: temp_file6292153791772170414
PobierzKtoś wie dlaczego Goticzki wyszły tylko na #nintendoswitch? Nie sądzę , żeby japońce zapłaciły za wyłączność.
#gothic #ps4
#gothic #ps4
@typbezkasy95 Napisali, że zamierzają to zaimplementować, ale nie określili się czy na steam będą osiągnięcia czy nie.
konto usunięte via Wykop
- 0
@Bury_Zenon: Osiągnięć nie musi być, ale od pierwszej zapowiedzi wprowadzenia tych wersji trochę już minęło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ProtossTassadar: wreszcie jakas obiektywna recenzja, szkoda że po tylu latach bo zdążyłem już 1000 razy przejść i się dobrze bawić ale teraz już nie będę
- 1
- 4
#gothic
Próbowałem zagrać w gothica ale znam na pamięć to po co.Dobre mody też ograne.
A w nic nowego też nie mam siły
Takie życie młodej dziadzi
#narzekaniezdupy
Próbowałem zagrać w gothica ale znam na pamięć to po co.Dobre mody też ograne.
A w nic nowego też nie mam siły
Takie życie młodej dziadzi
#narzekaniezdupy
Bractwo śniacego to najlepsza gildia w gothic 1. Nie dość, że ciężki pancerz strażnika świątynnego wygląda kozacko to jeszcze to jedyna gildia, gdzie można być hybrydą z magiem (teoretycznie w gothic 1 i tak zanim zostaniemy magiem ognia czy wody gramy pod siłę, ale chodzi o sam target gildyjny).
Dodatkowo magia śniacego jest kozacka. Runa uderzenie wiatru czy uderzenie burzy oneshotuje cała stada orkowych psów a nawet orków. prawdziwy gamechanger rozgrywki.
Dlatego
Dodatkowo magia śniacego jest kozacka. Runa uderzenie wiatru czy uderzenie burzy oneshotuje cała stada orkowych psów a nawet orków. prawdziwy gamechanger rozgrywki.
Dlatego
źródło: latest
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
Co za zjeb usunął mój komentarz skoro nie było tam treści obraźliwych tylko cytat.
@New_Moral_Order a nie wiem coś kolo 35 jak se podexpisz na szkieletach ze zwojów i wybijesz stary obóz (wybicie go to jakby kanon). Nie miałem problemu by wbić 6 krąg magii na woju. Many nie trzeba maxowac w jedynce bo koszty czarów są niskie i wszędzie pełno miksturek z +5.
- 6
Gothic - Zagadka Bagiennego Ziela.
W modyfikacji wcielamy się w Taymona, jednego z dwóch czeladników Cavalorna. Zaczyna się jak codzień, budzimy się i szykujemy się na polowanie, jednak nasz mistrz będzie miał dla nas inne zadanie. Zaginął Aril, nasz kumpel i drugi czeladnik Cavalorna, będziemy musieli go odnaleźć. Jednak to nie wszystko co będziemy musieli zrobić, los wielu ludzi jest w naszych rękach, ale o tym się przekonacie grając w modyfikację.
#
W modyfikacji wcielamy się w Taymona, jednego z dwóch czeladników Cavalorna. Zaczyna się jak codzień, budzimy się i szykujemy się na polowanie, jednak nasz mistrz będzie miał dla nas inne zadanie. Zaginął Aril, nasz kumpel i drugi czeladnik Cavalorna, będziemy musieli go odnaleźć. Jednak to nie wszystko co będziemy musieli zrobić, los wielu ludzi jest w naszych rękach, ale o tym się przekonacie grając w modyfikację.
#

konto usunięte via Wykop
- 1
@vensooo: Zagadka Bagiennego Gówna
- 1
@357Magnum: bagiennego trolla
@_mnemonick_ bierz obie, a jak mamona nie pozwala to drugą część, ale nwm czy na jakims g2a nie bedzie taniej na wszystkie części
@_mnemonick_ bierz obie, a jak mamona nie pozwala to drugą część, ale nwm czy na jakims g2a nie bedzie taniej na wszystkie części
konto usunięte via Wykop
- 12
@CZESARZ_INTERNETU: Xardas, ciągle ten Xardas!
@MinisterKoryto
gothic.ini
gothic.ini
- 1
@Camuflash dłuższy mod od returninga, dopiero zacząłem i jestem dopiero na statku więc nadal mizeria xD ale ogl pierwsze wrażenie ok, tylko przeraża mnie długość tego moda, nie wiem czy nie oszaleje prędzej xD
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KhalTanio najpierw przeszedłem Gothic 2 i po czasie zagrałem w 1, nie mogłem ogarnąć ktoś stworzył te p------e sterowanie xD
@SpaceMonkey z tego co mi wiadomo inspiracją było to z Tomb Raider'a
moim zdaniem sterowanie w Gothicu nie jest problemem, bardziej jest nim to, że gra w ogóle nie tłumaczy tego sterowania
moim zdaniem sterowanie w Gothicu nie jest problemem, bardziej jest nim to, że gra w ogóle nie tłumaczy tego sterowania
Gothic Początek: Pierwsza Krew - Intro - Oficjalna Zapowiedź Modyfikacji
https://gothic.org.pl/gothic/modyfikacje/gothic-poczatek-pierwsza-krew/
#gothic
https://gothic.org.pl/gothic/modyfikacje/gothic-poczatek-pierwsza-krew/
Gothic Początek: Pierwsza Krew to modyfikacja total-conversion na silniku gry Gothic 2, która opowiada historię jednego ze znanych nam skazańców, jeszcze z okresu formowania się Kolonii Karnej. Jest nim Gravo, który w Gothic 1 początkowo był kopaczem, jednak porzucił kilof, by za opłatą pomagać w wymigiwaniu się z kłopotów u wpływowych ludzi.
#gothic

@vanbolko: ty, ale Gravo to ma chody u Thorusa i Diego, a Nek? A jego to kretoszczury wydymały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MientkiWafel: Zasugerowałem twórcom moda rozważenie wyboru Gravo na protagoniste i odpisali; Wszystko jest przemyślane. Jeżeli zagłębisz się kiedyś w fabułę modyfikacji i ograsz całość zrozumiesz dlaczego jest to strzał w dziesiątkę. Na wstępie mogę przekazać jedną informację - Dlaczego Gravo miał możliwość pomocy Bezimiennemu za rudę? Dlaczego to wszystko się udawało mu załatwić? No właśnie, jest świetne pole do popisu aby coś z tym zrobić... Musze się z tym pogodzić
Siemka, czy do Kronik Myratny powinienem jeszcze cokolwiek instalować? Np. dx11 albo 4gb patch?
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
- 1
@KRUSZAUKE: Akurat już ogrywałem, tylko zapomniałem jak instalowałem za pierwszym razem, ale wiem że na wypokową społeczność goticzka zawsze można liczyć xD Właśnie mam to samo że mam ochotę raz jeszcze przejść, tylko zastanawiam się czy nie poczekać na aktualizację 2.0
konto usunięte via Wykop
- 2
@jestemmimas: DX11 musowo, znacznie poprawia wydajność gry, moim zdaniem bez DX ten mod jest nie grywalny, bo FPSy w mieście z powodu totalnego przepychu i tego że silnik nie wyrabiał, potrafiły spadać nawet do 20, na DX jest te znośne 50fps w mieście, nie oczekuj pełnej stabilności bo twórcy zdecydowanie przegięli z ilością NPC i detali w mieście. Poza miastem stabilne 60fps.
Jak chcesz, to opcjonalnie dorzuć sobie jeszcze jakieś
Jak chcesz, to opcjonalnie dorzuć sobie jeszcze jakieś
Mroczne Tajemnice 2.5 Unofficial Rebalance: zapowiedź modyfikacji
(premiera za kilka miesięcy, nawet maj)
#gothic
(premiera za kilka miesięcy, nawet maj)
#gothic

@CZESARZ_INTERNETU: No i to jest dobra informacja. Nareszcie ktoś ruszył tego moda, bo ostatnia wersja to chyba 2010/2011r. Czekam jeszcze na odbugowaną wersję Czasu Zapłaty xD
- 1
@Landshut: Ciekawe ile gościu to robił? Może jak ma wprawę to się weźmie za Czas Zapłaty? ¯\(ツ)/¯
Ostatnio zacząłem pykać w othello mod i powiem szczerze zamierzam porzucić granie w tę modyfikację. Wszelkie dodatki typu jakiś opuszczony budynek to typowe zapychacze bez dobrych, lub interesujących fantów, np droga do starej kopalni jest utrudniona jeśli chodzi o ilość silnych potworów. Jedyne co mnie ciekawi to nowa lokacja, lochy cor kaloma, ale potem chyba rzucę moda i zainstaluję mroczne tajemnice #gothic
źródło: E3Rc0hd.png.55da4ff718d2d55811ae191f4fb0432e
PobierzTeż planuje ograć mroczne tajemnice wydają się interesujące i dubbing jest 👍
@Jarkendarion: nigdy nie rozumiałem hejtu na dublaż w mt, ten mod wyszedł chyba w 2006 roku, youtuberzy w 2010 mieli nie lepsze mikrofony. I jeszcze to nie są głosy z ivony. Moim zdaniem biorąc okoliczności dubbing jest ok.
Sa jeszcze jakieś modpacki nad którymi ktoś pracuje i maja realistyczna szanse wydania? XD Czy po Kronikach Myrtany i Dziejach Khorinis wszyscy zostali zweryfikowani czy sa oszustami czy nie i zamkneli wszystkie projekty
#gothic
#gothic
@NewBlueSky: jest kilka projektów w realizacji ale przecież po kronikach wyszło kilka modów np gladiator
@NewBlueSky: Wszyscy zostali zweryfikowani jak minister Ziejewski.
Najbliższa i najbardziej prawdopodobna premiera to chyba Złote Wrota 2 bo skoro dostali wpis w encyklopedi GOLa to już teraz nie ma zmiłuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najbliższa i najbardziej prawdopodobna premiera to chyba Złote Wrota 2 bo skoro dostali wpis w encyklopedi GOLa to już teraz nie ma zmiłuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potrzeba #gothic na dysku, żeby można było zagrać w #kronikimyrtany ?
- 0
@3mortis: na gog gothic1 99 zl xD
@Mega_Smieszek: Podnieśli ceny bo ma wyjść remake. Do Kronik myrtany potrzebujesz Gothica 2 złotą edycję. https://gg.deals/game/gothic-ii-gold-edition/ Na oficjalnych stronkach 17zl na stemie obecnie 23zl ze sklepu z kluczami 10zl.
Trzeba silnie uderzyć w sam środek
#gothic
#gothic
Jak sobie poradzić z cofkami w gotiku? Biegnę i mnie tak cofa, że przebiegnięcie danego dystansu zajmuje 2 razy tyle ile normalnie.
#gothic
#gothic
@Uuroboros: to jest jak te p------e sny gdzie masz jakby gumę do nóg przymocowaną i nie możesz do przodu iść XD
konto usunięte via Wykop
- 1
@Uuroboros: ja nie wiem, czy przypadkiem to nie był jakiś błąd renderera. W sensie, od kiedy gram na DX11 ten błąd nie wystąpił ani razu, wcześniej wzbraniałem się przed DX11 to tez mnie wkufiał ten błąd.































#gothic #conan #fantastyka #fantasy #thulsadoom
źródło: 1920x
Pobierz