Bractwo śniącego to najbardziej niedoceniona gildia w gothic 1. Zazwyczaj najrzadziej wybierana. Można od razu grać hybrydą maga i wojownika i to jakimi czarami! Tak naprawdę magia wiatru jest najlepsza a nie słynna pirokineza. Teraz ogrywam bractwem gothic 1 i po prostu sztos. Snem usypiam straż i magnatów i okradzenie zamku to pestka. Na początku wszystko co mocniejsze od wilka leci na uderzenie wiatru, kosi orków aż miało, potem uderzenie burzy jako
Jak to było w trójce z Vengardem? Pamiętam mgliście że orkowie są tam agresywni niezależnie od naszej reputacji ale czy ludzie będą nas atakować jeśli przeskrobiemy sobie u buntowników zniszczeniem więcej niż jednego obozu? #gothic
@Galbin: Jak zniszczysz 3 obozy/miasta związane z daną gildią, to wtedy po rozmowie z przywódcą kolejnego miasta wszyscy przedstawiciele tej gildii będą do Ciebie wrogo nastawieni i będą Cię z automatu atakować jak Cię zobaczą.
Więc tak, jak rozwalisz 3 obozy buntowników i porozmawiasz z Rhobarem, to będą Cię atakować.
Natomiast orkowie w Vengardzie i Nordmarze są agresywni cały czas, nawet jak masz u nich 75% reputacji.
Tym razem wybierzemy się z Laresem po fragment ornamentu z lasu obok farmy Akila. Smocze zębacze, lodowe golemy, lodowe wilki… co jeszcze xd biom zimowy mega pasuje, szczególnie w tym lesie. Oczywiście modyfikacja Randomizer.
I pomyśleć, że uniwersum #gothic wyewoluowało od sklejanek i machinim sprzed 12/15 lat do prawie filmu fabularnego w AI, który wyszedł genialnie (。◕‿‿◕。) #gothicremake #sztucznainteligencja
@Jarkendarion: genialne to były te sklejanki, bo wymagały kreatywności (szczególnie, jak ktoś się ograniczał do dialogów dostępnych w grze), a nie ten chłam zrobiony przez ai
@niedorzecznybubr: sa dodani dwaj szantażyści podobni do tych z Gothic 2, jesse prosi nas o zapłacenie jego 10 bryłek rudy, Kyle zaczepia nas teraz za każdym przejściem przez jego dom jak odejdziemy na dłuższą odległość
@SamBeliar: Ciekawe czy Salandril miał chociaż jakąś podrobioną pieczęć albo dokument potwierdzający jego funkcję czy ludzie uwierzyli mu na gębę, że z alchemika ot tak stał się nagle rządcą królewskim ( ͡°͜ʖ͡°)
#gothic Kiedy wyjdą te Kroniki Myrtany 2.0 albo aktualizacja Gothic 1 na Steam z osiągnięciami, bo człowieka już nosi... Akurat, by się odwiedziło świrów z Sekty ( ͡°͜ʖ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=4yJpS-rb3Ag
Ten skrin z gothic alpha wydaje mi się pochodzi z miejsca, gdzie w świątyni śniącego po lewo i prawo od xardasa się szło po fanty w skrzyniach. Głównym argumentem za jest układ ścian i sklepienia. #gothic #gothicalpha
Sorry, jak temat wałkowany wiele razy ( ͡°͜ʖ͡°), ale mam problem z G1. Zainstalowałem steamową wersję, klasycznie nie działa. Pobiera się coś teraz do tych gothicow? Byłem pewny, że dodali do steama co trzeba, ale najwidoczniej nie ( ͡°ʖ̯͡°) #gothic
źródło: image
PobierzKomentarz usunięty przez autora