@Jarkendarion: zajebiście to ai się rozwinęło, 2 lata temu były syntezatory głosu które tak szumiały że nic nie można było zrozumieć a dzisiaj ai już potrafi robić krótkiej długości złożone filmiki z tymi samymi postaciami.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tessadija: Ale jako pierwszy bezimiennego upamiętnił Bolesław Leśmian w swoim wierszu "Wieczny Wędrowiec";

W mgłach daleczeje błysk kopuły
Zatkwionej łukiem w krąg doliny
Odbija od zębacza śliny
W mrok gdzie nie liczą
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: fabularny na bazie minecrafta z multiplayerem, ponieważ za chiny ludowe nie znam się na silniku gothica i jego edytorach, to po co tam robić średniego moda, skoro mogę z programistą co umie w modowanie minecrafta zrobić dobrego moda do gothica w minecraft, plus zaletą minecrafta jest swoboda modyfikacji, np chce zrobić by kowalstwo albo otwieranie wytrychem było bardziej przystępne wizualne jak w skyrimie/kingdomcome devilerence no to parę dni pracy
  • Odpowiedz
@Titsuman: szczerze to widać w podejściu do świata, gdzie jedynka miała unikalne podejście do obozów, krainy, przyrody, zwierząt i już w gothicu 2 czułem się bliżej klimatem grając klasyczne fantazy a nie te wykreowane w gothic 1
  • Odpowiedz
Na jakim systemie grasz w #gothic?

Jaki system

  • Windows 11 39.4% (26)
  • Windows 10 36.4% (24)
  • Windows 7 1.5% (1)
  • Windows XP 12.1% (8)
  • Linux 10.6% (7)

Oddanych głosów: 66

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach