Kurde Mirasy, jak to teraz jest z Google Cloud Platform dla Maps - dają 1151,58zł środków tak jakby na start 365 dni - czy po tych 365 dniach raczej znów się taki przydział odnowi czy zaczną kasować?

Z tego co pamiętam miało być tak że do wybicia jakiegoś progu luz. Tylko teraz to bulwa groźnie wygląda że mogą w pewnym momencie zacząć kasować tylko przez zmianę drobnych wpisów w regulaminie.

BTW długo
Saeglopur - Kurde Mirasy, jak to teraz jest z Google Cloud Platform dla Maps - dają 1...

źródło: comment_RtNX8pPTLyt7TuuFjrrhBjZCQFz7Ghm1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Facebook czekał 2 tygodnie aby powiedzieć pracownikom o wycieku ich danych
Fb czekał 2 tygodnie aby powiadomić 29 000 obecnych i byłych pracowników o masowej kradzieży ich danych. Dane zostały skradzione z dysku, w samochodzie należącym do pracownika działu płac. Dyski zawierały nazwiska pracowników, nr kont bankowych, nr. ubezpieczenia, wynagrodzenia, dane dot. premii i informacje dotyczące kapitału własnego.
Czytaj dalej ->> https://www.wykop.pl/link/5261393/facebook-czekal-2-tygodnie-aby-powiedziec-pracownikom-o-wycieku-ich-danych/

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy właściciel profilu na #google może usunąć ocenę? Dodałem pewnej restauracji niezbyt przychylną recenzję i niestety nie ona jest widoczna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kichciopyta #fotografia #satelita #google #mapy

Kilka razy o cos juz pytalem na mirko i nigdy sie nie zawiodlem.Mam nadzieje ,ze bedzie i tak tym razem.

Poszukuje starych zdjec satelitarnych z mojej okolicy, chodzi o lata 2005-2014 więc dla techonologii nie az tak stare.

Geoportal
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kalesonn: Nie, nie korzystam.
EDIT: Co do linku z usgs, to można znaleźć sporo warstw, również z historycznymi orto, ale trzeba się nieco więcej narobić, UI jest niespecjalnie user-friendly, ale faktycznie sporo informacji można tam znaleźć. Poszukaj na YT jak znaleźć tam jak tam wyszukać, coś się znajdzie, uprzedzam, to jest upierdliwe.
  • Odpowiedz
Jak mnie to czasem irytuje, że Google (ale inne stronki też) przełączają się jakoś na trochę inne działanie jak korzystam z nich w różnych częściach świata. Co dziwne nawet jak jestem zalogowany. Co Google myśli, że nagle umiem mówić po Hindi (zdarzyło mi się, że cała strona wyszukiwarki przełączyła się na ten język)?

Np taki kwiatek jak na zdjęciu niedawno odkryłem - chciałem wyszukać jakaś liczbę w necie (na zdjęciu to tylko
kotbehemoth - Jak mnie to czasem irytuje, że Google (ale inne stronki też) przełączaj...

źródło: comment_kbFmSWxlrT5wzVtqkwIwTEUw12i95At1.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: .

google placi nieco powyzej rynku (bo maja jeleni co chca za mniej za wpis do cv)

to powyżej, czy poniżej? Tekst o jeleniach wskazuje na płacenie poniżej, a treść mówi co innego.

jakbys napisal jakie stanowosko to moze ktos by
  • Odpowiedz
@justguylol: na PC nie ma problemu, bo uBlock daje radę. Na telefonie przez ich apkę jest tragedia. Co chwila dwie reklamy z rzędu i co powrót do apki to pytanie o premium. Często wtedy oglądam na Operze z wbudowanym blokerem.
  • Odpowiedz