#zalesie #blablacar

Chłop dodaje przejazd po niewygórowanej cenie (a nawet tej mniejszej), w opisie zaznacza, że może podrzucić jeśli jest po drodze. Do tego dodaje, że to oferta zgodnie z polityką firmy - dla pomocy, nie zarobku. Zweryfikowany profil, dobre opinie i nawet #gigachad na zdjęciu profilowym. A i tak jakieś chamy co koszą 200% ceny mają pasażerów, a ja od dwóch miesięcy jeżdżąc co tydzień
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mimo bycia manletem, zakolakiem i ulańcem, przy odrobinie wysiłku, jestem w stanie rozmawiać z loszkami, które są powyżej średniej, wyższe ode mnie i nawet mogę coś tam do nich lekko podbijać.


To pochwal się teraz ile zaliczyłeś

( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach