Wpis z mikrobloga

Powiem wam bolesną prawdę, #redpill i #blackpill NIE ISTNIEJE.

Owszem, dbanie o swoje zdrowie, wygląd, kondycję, pasję etc., to jak najbardziej w realnym świecie też jest to promowane, ale bez tego całego szurstwa. Jeśli chodzi natomiast o kobiety, związki itp., to jest inaczej.

Wystarczy że masz mordę 4/10, nawet i 3/10. Aby była zadbana, z ładną fryzurą i względnie całym uzębieniem, do tego eleganckie ciuszki, jakieś perfumy i przede wszystkim KOMUNIKATYWNOŚĆ, ew. jak to nazywacie DYNAMICZNOŚĆ, to można spokojnie zagadywać do loszek.

Trzeba po prostu mierzyć siły na zamiary i najpierw wybadać daną personę. Czasem trochę to trwa, ale jak już złapie haczyk, to ciężko jej będzie potem wydostać się z sideł.

Mimo bycia manletem, zakolakiem i ulańcem, przy odrobinie wysiłku, jestem w stanie rozmawiać z loszkami, które są powyżej średniej, wyższe ode mnie i nawet mogę coś tam do nich lekko podbijać.

Zrzuty ekranu w komentarzach.

#takaprawda #chad #gigachad #przegryw #wygryw #gownowpis
  • 26
@Noc-Kruka
Ale ja nie mam zamiaru do niej podbijać nawet. Pokazałem, że przy odrobinie wysiłku można spokojnie nauczyc się gadać z loszkami i nawet coś tam pożartować, a jak ktoś chce, to próbować coś tam ukręcić.
@larine
Owszem, cały czas sobie śmieszkujemy, na żywo również. Fajnie, że Ci się podoba ( ͡º ͜ʖ͡º), ale wystarczy normalnie napisać, a nie używać jakiś gimbusiarskich powiedzonek.
@Informatyk_0k: Respekt, ale sama rozmowa to w sumie nic. Mi też się zawsze rozmowa z laskami kleiła. Ostatecznie chodzi o ilość związków i ruchanie. Rozmawiałem z laskami z Polski, Australii, UK, USA (reddit, discord) i wszytko zawsze świetnie szło. Mam też dość głęboki głos, więc jak zaczęliśmy gadać na mikrofonkach to dochodził halo affect od głosu i pewnie wyobrażały sobie mnie jako dobrze wyglądającego, ta z Australii sama mi powiedziała, że