Pytanie do nudziarzy, przeciętniaków,przecietniar.
Nie jest wam wstyd? Tak po prostu, tak żyć jak jakiś npc bez spektakularnych osiągnięć przynajmniej w jednej dziedzinie życia?

Wake up! Jak masz 25-55 lat wtedy trza działać bo później jest jazda w dół.

Ja już jako dziesięciolatek wiedziałem że moje życie to będzie spektakularna, przepotezna przygoda,
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prosty sposob na mniej rozwodow i wiecej zadowolenia w zwiazkach:

Chlop ma chalupe na siebie przed zaplodnieniem baby.(Bo pracowal a nie szukal siebie jak baba na karuzeli kutang).
Rodzi sie dziecko
Babie odwala,
Baba chce rozwodu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak w polsce ma byc dobrze? Maja sie rodzic dzieci?

Skoro sledze pilota BOEINGA 767 cargo i nawet ktos taki nie mogl znalezc wolnej bezdzietnej kobiety wiec musial wziasc samotna matke z dzieckiem ktora go traktuje jak bankomat, i jak leci do pracy to mu zabiera karty kredytowe.

Chlop orkiestra, ma pasje, kase, dom, lata helikopterem, driftuje,
I gowno, dla pani pOlki to za malo.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dużo miejsc istnieje na świecie, gdzie można znienacka dostać czarną pigułką. Jedną z nich jest budowa za granicą np. w Niemczech.

Jak po robocie leci kielich i z ekipy 7 huopów, ze 3 jest chadami po prime, to zaczyna się licytacja kto i ile naraz wydupczył, ile gołych bab latało po ich mieszkaniu jak rodzice wyjechali na wakacje za PRLu i kto bardziej sobie obcierał kolana po dywanie ruchając na pieska koleżanki, podczas
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZepsutyHuop: Fakt. Mam z tym podwójny problem, jako że
1. Sam zwykle nie kłamię (moje "kłamstwa" to najwyżej wkręcanie kogoś w formie żartu, trollingu)
więc
2. Wydaje mi się, że ludzie mają podobnie

A to nijak się ma do rzeczywistości, normiki non stop kłamią, konfabulują, udają. Więc nie dość, że się czasem nabieram na ich p---------e, to jeszcze oni nie wierzą w moje historie, bo mierzą mnie swoją miarą i
  • Odpowiedz
@ja_jesio_ne: @adamsowaanon

Chłopaki ja wam nie chcę psuć zabawy ale dzietność NA kobietę nie ma nic wspólnego z liczebnością kobiet.

To o czym wy gadacie to co najwyżej miałoby sens w liczbach rzeczywistych, bo 1k kobiet nie urodzi magicznie miliona dzieci ale nawet gdyby w Europie zostało 1k to spokojnie mogą mieć 2.1 albo i 5.1 bez względu na to jak dużą przewagę mają mężczyźni liczebnie
  • Odpowiedz
Co jakis czas czytam cyklicznie narzekania ludzi ze CZAS plynie szybciej szczegolnie po 2019, a po covidzie to juz wogole masakra,

Czas plynie szybko w waszych glowach bo robicie proste, powtarzalne,nudne, czynnosci, taki do bulu NPC z punktu a do b jak robot w grze bezrefleksyjny, byle sie nie wychylac, nie zwrocic na siebi uwagi... jak KON z klapkami na oczach i plugiem za dopa. Byle do nawrotu "piatku" i reset.
Malo wyzwan,dokonan,trudu,spektaklu,emocji skrajnych,

Ja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie udostępniam swojego SPEKTAKULARNEGO życia w social media żeby nie dołować innych ludzi.
Dosłownie czego się nie dotkne to zamieniam to coś w złoto.

Jako prosty chłop ze wsi, z mordą 3-4/10 wyemigrowałem do UK i w ciągu 12 lat osiągnąłem POTĘŻNE rzeczy,

W wieku 33 lat
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raseri: z 5 razy na pewno to widziałem xd takie to życie spektakularne że po samym przeczytaniu tego się zmęczyłem i zestresowałem. Ja tam wolę sobie wychillować na plaży z drinkiem, popływać w basenie, pobzykać jakąś azjatkę i iść spać. Nie muszę chodzić po bagnach i gotować węży żeby czuć że żyję xd
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Żadna z moich koleżanek nie szuka, nie czuje takiej wewnętrznej potrzeby. Bycie singielką nie oznacza, że jest wybrakowana i sfrustrowana, ale jeśli ty tak czujesz (a z tego co przeczytałam to wynika) to szukaj.
  • Odpowiedz
Chłopie! Chcesz poznać babę? No, żadne tam romantyczne plaku plaku.
Ja wiecznie żył nie bede więc słuchaj:

tylko
musisz masowo zagadywać, ILOŚĆ, ILOŚĆ, ILOŚĆ
Po 100-200 bab miesięcznie zagadywać, aż w końcu zauważysz które są chętne a które nie,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samo prosiło


@adamsowaanon: Nigdy jednak nie mówicie co prosiło, dlaczego prosiło, jak prosiło i po co prosiło. No wisz pan, tak samo się wzięło i prosiło ale tak dokładnie to nie wiem co i czemu.
  • Odpowiedz
Dzieci należy bić z umiarem, ba, nawet baby to w gadzim mózgu pochwalają.

Zresztą nauczycielki od zawsze pochwalaly agresję.
W końcu jak przegryw był gnojony przez oakarka to nie widziały problemu.
Ale jak Oskarek dostał od przegrywa w łeb i wyszła szarpanina to było słynne "NIE WAŻNE KTO ZACZOŁ, MACIE SE RYNCE PODAĆ!!!"
XD²
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu jak przegryw był gnojony przez oakarka to nie widziały problemu.

Ale jak Oskarek dostał od przegrywa w łeb i wyszła szarpanina to było słynne "NIE WAŻNE KTO ZACZOŁ, MACIE SE RYNCE PODAĆ!!!"

XD²


@adamsowaanon: Chore. Miałeś tak, czy tylko na podstawie wykopu masz takie spojrzenie na świat?
  • Odpowiedz
  • 0
Chore. Miałeś tak, czy tylko na podstawie wykopu masz takie spojrzenie na świat?


@Rozmemlany: widziałem to wiele razy na żywo, w podstawówce, gimnazjum, technikum,
I z opowieści od innych te same schematy.
  • Odpowiedz