#gielda lpkf, fluence energy czy be semiconductor wybierajcie
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Skipi1111
- 1

Ryzcel
via Wykop- 8
@Skipi1111: Micron

Guezeman
via Wykop- 1
@Skipi1111: ja dzisiaj wjechałem w lpk, ale dlatego ze podoba mi sie ticker i bylo na czerwono, także to cała moja analiza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda słabe rączki here, wyskakuję z HUMA z ~45% zysku. To już trzecia akcja z takim samym zyskiem, dwie po moim wyskoku zrobiły kolejne procenty, ciekawe, czy ta również xd
Oczywiście po 50k już nie ma śladu
Oczywiście po 50k już nie ma śladu
A faktycznie myslalem ze znaczek to minus przepraszam ulica here :>
@tech1123: bo może
#gielda co znowu z tym zasranym navitasem sie dzieje
- 5
#gielda CRWV za 113$ dokupione, gruby kogo miałeś wyleszczyć to już wyleszczyłeś, koniec świrowania, przestawiaj wajchę i na $130+ wracamy
@makolem: bjutiful, chyba za malo mam ale k---a nie mam juz siana
nwm juz i tak skad wezme na spacex ticker SPCX ;)
nwm juz i tak skad wezme na spacex ticker SPCX ;)
- 13
@bonzo_fugazi: Dokupilem w dolku za 5k xD
#gielda Google ma wsparcie na 360 jak ruscy pod Stalingradem 🤣chyba dorzucę parę sztuk
- 2
ale lorer koster
#gielda
#gielda
#gielda Dzisiejszy krach -0.60% na NQ trwał 30minut
@wojciech-kan: nawet jednego procenta nie potrafią zrzucić, hossa bedzie wieczna
- 0
Znak od papieża-Polaka, żeby kupować na promocji #gielda
źródło: Zrzut ekranu z 2026-06-03 16-27-57
Pobierz- 33
W maju 2026 roku 35,5% popytu na energię elektryczną zaspokoił prąd z OZE.
Ważona zużyciem godzinowym średnia miesięczna cena rynkowa energii elektrycznej wyniosła 424,22 zł / MWh (42 gr za kWh). Gdyby cały popyt musiał być zaspokojony z wykorzystaniem elektrowni cieplnych, średnia miesięczna cena rynkowa energii elektrycznej wyniosłaby w maju 616,75 zł zł / MWh (62 gr za kWh) - o 48% więcej, niż przy obecnym miksie energetycznym.
Dane z https://energy-charts.info/charts/power/chart.htm?l=en&c=PL&interval=month&month=04&legendItems=0x7vvh oraz https://pvindex.pl/ceny-energii-elektrycznej-rce-godzinowe
Poprzedni
Ważona zużyciem godzinowym średnia miesięczna cena rynkowa energii elektrycznej wyniosła 424,22 zł / MWh (42 gr za kWh). Gdyby cały popyt musiał być zaspokojony z wykorzystaniem elektrowni cieplnych, średnia miesięczna cena rynkowa energii elektrycznej wyniosłaby w maju 616,75 zł zł / MWh (62 gr za kWh) - o 48% więcej, niż przy obecnym miksie energetycznym.
Dane z https://energy-charts.info/charts/power/chart.htm?l=en&c=PL&interval=month&month=04&legendItems=0x7vvh oraz https://pvindex.pl/ceny-energii-elektrycznej-rce-godzinowe
Poprzedni
W kwietniu 2026 roku 37,1% popytu na energię elektryczną zaspokoił prąd z OZE.
Ważona zużyciem godzinowym średnia miesięczna cena rynkowa energii elektrycznej wyniosła 346,88 zł / MWh (35 gr za kWh). Gdyby cały popyt musiał być zaspokojony z wykorzystaniem elektrowni cieplnych, średnia miesięczna cena rynkowa energii elektrycznej wyniosłaby w
Ważona zużyciem godzinowym średnia miesięczna cena rynkowa energii elektrycznej wyniosła 346,88 zł / MWh (35 gr za kWh). Gdyby cały popyt musiał być zaspokojony z wykorzystaniem elektrowni cieplnych, średnia miesięczna cena rynkowa energii elektrycznej wyniosłaby w
źródło: Ceny_2026-imageonline.co-merged
Pobierz#gielda dzięki ameryczce mój portfel już zaczyna wyglądać jak ETF, a myślałem że 4 pozycje to już wystarczająco dużo XD
@bonzo_fugazi: przeciez teraz ten stock 4.8 kosztuje to bierzesz szybko chwilowke i wchodzisz zanim inni kupia
@bonzo_fugazi: etf jedi
#gielda Wjechałem mocną pozycje w Nebiusa. Zostawiam na 3lata. Niech się dzieje wola nieba
- 0
no obserwowałem nebiusa na 70 120 i 150, ale nadszedł ten czas (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). imo za 3 lata bedzie 2-3 lata bedzie 500-1000$ za akcje
- 0
@minotaurr: no na to wychodzi. Ten amphenol, też w tym samym czasie, żeśmy strzelili :X
Od października do maja: "P------ę, jak tylko wyjdę na zero sprzedaję tego Microsofta w cholerę..."
Kiedy wychodzę na zero 1 czerwca: "A... potrzymam jeszcze."
Od 2 czerwca: "P------ę, jak tylko wyjdę na zero sprzedaję tego Microsofta w cholerę..."
#gielda #meczennicymsft
Kiedy wychodzę na zero 1 czerwca: "A... potrzymam jeszcze."
Od 2 czerwca: "P------ę, jak tylko wyjdę na zero sprzedaję tego Microsofta w cholerę..."
#gielda #meczennicymsft
źródło: image
Pobierz
źródło: 1000023684
Pobierz@gottagetagrip2020: mialem dokladnie tak samo z Intelem. Kupowany po 48 usd, potem przez 5 lat spadal i sobie obiecywalem,ze jak wyjde na zero, to pozbede sie smiecia w cholere. Temat olalem i zapomnialem, az tu INTC po 120USD. I wtedy chciwosc wygrala i sprzedalem tylko polowe, za ktora kupilem Microna po 650usd...
#gielda Ameryczka nie lubi zarabiać, gnoje jedne
@nitrovski30000: gruby przeżarty
Czy to już koniec 50-minutowej zwały pokoleniowej? #gielda
- 2
@bonzo_fugazi: etf nasdaq100, broadcom, arista networks, now
- 1
@bonzo_fugazi: owszem, ale na ameryczce jestem nowy, zacząłem dopiero w połowie kwietnia coś tam działać
Dokupione NVidia i IBM.
#gielda
#gielda
















