#mediolan2026 Taka mnie teraz naszła refleksja, co musi czuć biologiczna matka Alysy (została urodzona przez surogatkę) jak jej córka wygrywa igrzyska olimpijskie i totalnie czaruje swoją osobą wszystkich. Czy w ogóle to oglądała, jak tak to jak zareagowała, czy jest dumna czy może totalnie to po niej spłynęło bo to tylko jej praca?
#mediolan2026 i to ten cały hokej? Przecież oni ledwo w krążek trafiąją, podania lecą na słepo, krązek ciągle w powietrzu bo nie potrafią jej przyjąć. Non stop ktoś na ziemi leży, do teog więcej przerw niż gry. Wy to tak na co dzień oglądacie?
w biathlonie uwielbiam te momenty kiedy pani vittozzi ślinka ścieka z twarzy z wycieńczenia. Miesza się wtedy moment piękna i obrzydzenia, tworząc razem niepowtarzalną magiczną mieszankę.
#mecz hehe, ciekawe co na to Ćwiąkała. Najpierw trzepał beniza jaki to Real mega za Szabiego, później odwracał kota ogonem że tępi piłkarze nie rozumieją taktyki geniusza i nadtrenera, a teraz po takim meczu, ciekawe co wymyśli.
Taka mnie teraz naszła refleksja, co musi czuć biologiczna matka Alysy (została urodzona przez surogatkę) jak jej córka wygrywa igrzyska olimpijskie i totalnie czaruje swoją osobą wszystkich.
Czy w ogóle to oglądała, jak tak to jak zareagowała, czy jest dumna czy może totalnie to po niej spłynęło bo to tylko jej praca?
źródło: 5748
Pobierz