Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tech1123
tech1123

tech1123

Dołączył 3 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 358
  • Znaleziska 191
  • Mikroblog 167
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
ottis
ottis
12.06.2026, 19:25:55
  • 53
Kupowałem SpaceX po 641 zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 690 tys zł... Jestem na ten moment ponad 500 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi z X. Szczególnie zależy mi na osobach które kupowały 12 czerwca i 15 czerwca 2026 tak jak ja. Chce złożyć pozew zbiorowy i dojechać s-------a. Piszcie na pw. Nie daruje mu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 12.06.2026, 19:28:19 via Android
  • 0
@ottis: jak ty to kupiłeś jak dopiero dzis ruszyło i można bylo realnie to kupic ?
  • Odpowiedz
tech1123
tech1123
tech1123 12.06.2026, 20:03:29 via Android
  • 2
O k---a sory chłopaki z-------m sie :)
  • Odpowiedz
sforce
sforce
11.06.2026, 13:57:00
  • 2
#gielda XTB jutro odcinka dywidendy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 11.06.2026, 14:46:04 via Android
  • 0
@sforce: i pekao też:)
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
03.06.2026, 14:36:01
  • 1
#gielda słabe rączki here, wyskakuję z HUMA z ~45% zysku. To już trzecia akcja z takim samym zyskiem, dwie po moim wyskoku zrobiły kolejne procenty, ciekawe, czy ta również xd

Oczywiście po 50k już nie ma śladu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 03.06.2026, 14:59:41 via Android
  • 1
A faktycznie myslalem ze znaczek to minus przepraszam ulica here :>
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
02.06.2026, 07:12:33
  • 0
#gielda
Ubrani w Asbis wystąp. Wasze tezy inwestycyjne, prognozy, opinie o spółce. Chętnie poczytam.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
tech1123
tech1123
tech1123 02.06.2026, 08:22:20 via Android
  • 0
@gonzo91: zastanawiałem sie z rana moze bym dobrał cały czas rośnie średnia cena zakupy 23
  • Odpowiedz
Bratkuu
Bratkuu
14.04.2026, 08:06:09
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 14.04.2026, 08:13:46 via Android
  • 7
@Bratkuu: nie wiem nigdy tego nie doświadczyłem:)
  • Odpowiedz
tech1123
tech1123
tech1123 31.03.2026, 14:32:38
  • 9
#gielda kurrwa koniec miesiąca i jak przed wypłatą wszystko nagle w górę idzie... zawsze pod górę

Zwykły chłopak pracujący na 2 etaty 😞
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
31.03.2026, 14:33:42 via Wykop
  • 16
@tech1123: weź trzeci
  • Odpowiedz
pytanie1
pytanie1
pytanie1
31.03.2026, 15:08:36 via Wykop
  • 0
@tech1123: spokojnie, jutro pewnie znowu jebnie
  • Odpowiedz
EarpMIToR
EarpMIToR
09.03.2026, 10:51:52
  • 29
Chłopie coś Ty zrobił ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gielda #iran #izrael #usa
EarpMIToR - Chłopie coś Ty zrobił ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gielda #iran #izrael #usa

źródło: 9e8e0587d046f1514df15d69a92354863eb9e9779d16a5e6c2c35d2bf166225b

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 09.03.2026, 12:00:27 via Android
  • 0
@kromeczek: jak od rafatusa Marlenaka ? Xd
  • Odpowiedz
tech1123
tech1123
tech1123 10.03.2026, 09:09:15 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KrachSmieciuchIndex
KrachSmieciuchIndex
05.03.2026, 09:05:23
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 05.03.2026, 09:13:27 via Android
  • 0
Przyjemnie sie to czyta jutro też czekam na wpis 😀
  • Odpowiedz

1346

Nowy model pracy w Polsce to praca na okrągło. Jeden etat staje się luksusem

Nowy model pracy w Polsce to praca na okrągło. Jeden etat staje się luksusem

Jak wynika z danych rocketjobs.pl i justjoin.it ponad połowa polskich pracowników umysłowych dorabia poza głównym miejscem zatrudnienia. Co trzeci przyznaje, że nie jest w stanie utrzymać się z jednej pensji. Część pracuje podczas urlopów albo w weekendy.

VoxClamantisInDeserto
z
pulshr.pl
dodany: 18.02.2026, 21:23:33
  • 510
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
tech1123
tech1123
tech1123 19.02.2026, 21:45:15 via Android
  • 0
Aktualnie już od 3 tygodnii ciągnę 2 etaty nie jest źle ale czuje sie jak stary dziad przez to nie wiem ile jeszcze tak pociągnę ale kredyt na chatę sam sie nie weźmie przykre to trochę
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Boloo2000
Boloo2000
Boloo2000
12.02.2026, 08:14:40
  • 0
#gielda Co myślicie o spółce Passus ostatnio sporo X o niej gadają.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 12.02.2026, 10:03:24 via Android
  • 0
@Boloo2000: też i za tysiaka wejdę na wypłatę
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
03.02.2026, 15:38:32
  • 45
Nie będzie żadnego nagłego krachu. Grubasy będą stopniowo spuszczać powietrze z balonika, a my, inwestorzy indywidualni będziemy myśleć że łapiemy dołki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ilość spółek która spokojnym ruchem jednostajnym spadła już o 20%, 30% czy nawet 40% od ATH jest zatrważająca.

Dostaliśmy krach tylko rozciągnięty w czasie. Nie tak drastyczny, żeby nikt Trumpowi nie zarzucał że doprowadził do krachu na rynku akcji swoimi rządami. Ugotowali nas
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 03.02.2026, 15:44:55 via Android
  • 1
Dlatego ja to pie....le tą wasza Ameryczke ostatnio sprzedałem wszystko bo stwierdziłem że to nie mam sensu tylko GPW
  • Odpowiedz
Majster_2
Majster_2
02.02.2026, 08:34:30
  • 2
Cyberbezpieczeństwo w modzie, Passus i Sevenet wydają się być ciekawe, chyba?

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 02.02.2026, 11:01:24 via Android
  • 1
Czekam na wypłatę i wale w pasusa akurat trochę spadł
  • Odpowiedz
Ghost2
Ghost2
Ghost2
30.01.2026, 12:10:02
  • 13
Dzień się jeszcze nie skończył, wiadomo co sie dzieje w piątek (pewni ludzie sprzedają akcje by mieć na browara) ale gratulacje dla tych którzy dobrze obstawili
#gielda #meczennicyxtb #xtb
Ghost2 - Dzień się jeszcze nie skończył, wiadomo co sie dzieje w piątek (pewni ludzie...

źródło: 1000003455

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 30.01.2026, 13:52:05 via Android
  • 0
@Ghost2: o fajnie ze po danym wydarzeniu pokazałeś wynik ankiety oby więcej takich gości:>
  • Odpowiedz
tech1123
tech1123
tech1123 28.01.2026, 10:23:18
  • 0
#gielda co z tym odcięciem dywidendy na synektiku miało być dzisiaj ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123
Autor
28.01.2026, 14:45:18 via Android
  • 0
To ch*j w taki biznes
  • Odpowiedz
siedze-na-antresoli
siedze-na-antresoli
09.01.2026, 02:57:11
  • 97
Jakie macie najwcześniejsze wspomnienie, które jesteście w stanie przywołać?

Moje jest z przedszkola (3 lata). W ciągu dnia byłem przenoszony między grupami kilka razy. Był grudzień, na dworze było już ciemno. Do tej pory pamiętam, jak przyszedł odebrać mnie ojciec po kilku godzinach spóźnienia. Miał ku temu powód, matka tym bardziej nie mogła mnie odebrac. W płaczu zdejmowałem ostatni worek na buty w szatni - był czerwony w białe grochy.
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 09.01.2026, 07:45:12 via Android
  • 1
@siedze-na-antresoli: jak z mamą wracałem z przedszkola a ojciec w domu leżał n------y na kanapie a ja się wtedy martwiłem o niego że coś mu jest bo nie wiedziałem o co chodzi ale to jest p------e...
  • Odpowiedz

2149

Z krakowskich ulic zniknęło blisko 20 znaków informujących o wjeździe do SCT.

Pokaż treści 18+

Z krakowskich ulic zniknęło blisko 20 znaków informujących o wjeździe do SCT.

W ostatnich dniach nieznani sprawcy usunęli z krakowskich ulic blisko 20 znaków informujących o wjeździe do strefy czystego transportu. Naród się budzi, bo SCT dyskryminują obywateli?

Sekumbomoboko
z
lovekrakow.pl
dodany: 05.01.2026, 10:16:27
  • 459
  • #
    krakow
  • #
    sct
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
tech1123
tech1123
tech1123 06.01.2026, 06:54:18 via Android
  • 2
Z fotoradami też powinni zrobić taką akcję
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chlop784
chlop784
23.12.2025, 09:01:44
  • 28
Jak co roku piszę podsumowanie moich osiągnięć na giełdzie. W związku z tym, że to mój pierwszy pełny rok, jest to moje pierwsze takie podsumowanie :)
(to nie jest porada inwestycyjna)

Co poszło dobrze w tym roku:
- niewrzucenie całej kasy w jednym momencie pozwoliło kupować tanio akcje amerykańskie w kwietniu
- kupowanie Google’a, gdy miał kiepski sentyment
chlop784 - Jak co roku piszę podsumowanie moich osiągnięć na giełdzie. W związku z ty...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 23.12.2025, 09:34:16 via Android
  • 12
@chlop784: dobra robota i pomogłeś komuś szacun chłopie
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
26.10.2025, 13:55:30
  • 0
#gielda
Wchodzić w kghm czy pociąg już odjechał?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech1123
tech1123
tech1123 26.10.2025, 14:39:33 via Android
  • 0
@zjadlbym_kebaba też się nad tym zastanawiam
  • Odpowiedz
tech1123
tech1123
tech1123 06.09.2025, 18:11:47
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.08.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking