wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 6
#gielda 3k na plus biere w ciemno
@breakdown1: o k---a ja wale dramat katastorfa
- 2
@krash z +4% na -10% w kilka sekund niezły śmieciuch xD
#gielda
Orakle dawaj to się kameruje
Orakle dawaj to się kameruje
- 0
Oracle żądam wyników
#gielda
#gielda
- 0
@bonzo_fugazi: chce kupić kontrolnie 0.1 akcji żeby śledzić na szczurze, uważam że ta spółka to będzie taki dump jakiego świat nie widział
dump jakiego świat nie widział
@ProfesorP1ZDAN: no wlasnie wszyscy tak mowia wiec wiesz jak moze byc, moze byc odwrotnie, jest fud jak c--j
odo tego retail wystraszony bo bofa zalecala sprzedac - i faktycznie w 2 dni jeblo ostro de facto bez przyczyny
zeby sie nie okazalo ze ze spejsexem bedzie odwrotnie. 0.1 akcji to ile? ja myslalem ze kontrolnie to sie kupuje z 10 ;)
🚀 Market Mover Dnia [Data Center]: Super Micro Computer (SMCI)
Dzisiejszy ruch: -19.94%
Super Micro Computer -19.94% dzisiaj. Co się stało?
Spółka Super Micro Computer (SMCI) odnotowała dziś spadek po ogłoszeniu planów pozyskania około 7 miliardów dolarów poprzez emisję akcji i instrumentów kapitałowych, co wywołało obawy inwestorów o rozwodnienie akcji. Środki te mają sfinansować gigantyczny backlog zamówień na serwery AI o wartości około 39 miliardów dolarów.
Dzisiejszy ruch: -19.94%
Super Micro Computer -19.94% dzisiaj. Co się stało?
Spółka Super Micro Computer (SMCI) odnotowała dziś spadek po ogłoszeniu planów pozyskania około 7 miliardów dolarów poprzez emisję akcji i instrumentów kapitałowych, co wywołało obawy inwestorów o rozwodnienie akcji. Środki te mają sfinansować gigantyczny backlog zamówień na serwery AI o wartości około 39 miliardów dolarów.
@smieciuchy_cfd: skąd to dane bierze? Wszędzie widzę, że SMCI dzisiaj jest -28% a nie -19.94%
- 9
@Siech: o oni najlepszego o------i
🚀 Market Mover Dnia [Półprzewodniki]: Innoscience (2577.HK)
Dzisiejszy ruch: -13.39%
Innoscience (-13.39%) zanotowało spadek w związku z zakończeniem pełnej cyrkulacji akcji H, co znacząco zwiększyło ich płynność i wywołało okres korekty na rynku. Spółka sama ostrzegała o potencjalnej zmienności, a dodatkowo zaobserwowano sygnały techniczne "death cross" i wskaźniki oversold, wskazujące na presję sprzedażową.
P/E: N/A, mkt cap 62.96B HKD
Dzisiejszy ruch: -13.39%
Innoscience (-13.39%) zanotowało spadek w związku z zakończeniem pełnej cyrkulacji akcji H, co znacząco zwiększyło ich płynność i wywołało okres korekty na rynku. Spółka sama ostrzegała o potencjalnej zmienności, a dodatkowo zaobserwowano sygnały techniczne "death cross" i wskaźniki oversold, wskazujące na presję sprzedażową.
P/E: N/A, mkt cap 62.96B HKD
@bonzo_fugazi: truskawkowe
- 18
#gielda czytanie tego tagu to beka xD
"Kiedy micron za 10k?!" "Lecimy!" "nie ma szansy spaść"
3 dni spadków
"kto mnie załadował w microna na górce"
"mówiłem, że to bańka"
"górka już była"
"Kiedy micron za 10k?!" "Lecimy!" "nie ma szansy spaść"
3 dni spadków
"kto mnie załadował w microna na górce"
"mówiłem, że to bańka"
"górka już była"
@DoktorMorela: No i gitara przy pompie dzielimy się pozytywnymi emocjami, a przy kiblu pocieszamy. Jesteśmy jak dysfunkcyjna rodzina, ale o rodzinie albo dobrze, albo wcale (。◕‿‿◕。)
@Ragnar_Lodbrok ja też uważam że tworzymy tutaj fajną atmosferę, poprzednie 2 tyg cieszyliśmy się że byle jakie śmieciuchy robią dziennie 20% a teraz zapalamy wspólnie znicze
Zasadniczo giełda to zwykły h----d. Bo tak na prawdę nie wiesz czy zarobisz, a raczej stracisz. Tylko w kasynie jeśli już się uda zarobić to zarobisz dużo, a tu jeśli się już oda zarobić to zarobisz mało xD
I możesz sobie robić analizy spółek, analizę techniczną. Rysować po wykresach, pytać ekspertów.
A tu taki czitos sobie coś piernie na Twitterze i kurs się zmienia xD
Nagle
I możesz sobie robić analizy spółek, analizę techniczną. Rysować po wykresach, pytać ekspertów.
A tu taki czitos sobie coś piernie na Twitterze i kurs się zmienia xD
Nagle
A akce to po prostu zakład z rynkiem, że dajesz kasę na daną firmę i zakładasz się, że cena akcji wzrosnie
@Schwarzfahrer: Nie do końca. Jeżeli wierzysz w dany biznes, to po prostu kupujesz część przedsiębiorstwa. Możesz dzieki temu uczestniczyć w walnych, zbierać dywidendy czy przy dużym udziale mieć wpływ na spółkę.
Jak kupujesz akcje tylko żeby w tydzień zrobić 100%, to jesteś zwykłym spekulantem i hazardzistą
@Schwarzfahrer: co ty za glupoty piszesz xD
- 0
Ktoś się załadował w spacex ipo?? Zaraz koniec rejestracji #gielda
@majkkali: ja się załadowałem w jedi na 136$
- 7
Pytanie do kolegów z ciekawości. Nie da się raczej zrobić ankiety w temacie dlatego odpowiedź pisemna.
W jaki sposób gracie/inwestujecie na giełdzie tak całkowicie?
Ja osobiście najwięcej siedzę przy jednorękim bandycie CFD, czasem jakieś akcje, ale raczej rzadko, na etfy nie mam gotówki i czasu tyle.
#gielda
W jaki sposób gracie/inwestujecie na giełdzie tak całkowicie?
Ja osobiście najwięcej siedzę przy jednorękim bandycie CFD, czasem jakieś akcje, ale raczej rzadko, na etfy nie mam gotówki i czasu tyle.
#gielda
@Ragnar_Lodbrok: ja kupuje spółki i czekam aż będą rosnąć
- 2
źródło: zenek-martyniuk
Pobierz@Zgagarast: szczypta optymizmu nie zaszkodzi






















Uff, zamknęli kasyno. Nareszcie mogę przestać sprawdzać wykres co minutę i odebrać dziecko z przedszkola. Czekaj, k---a... ಠ_ಠ