Po prostu sprzedajcie śmieciuchy i pompujemy synektik na 360 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Nazwijcie mnie jebniętym, ale całkiem spoko mi się grało w Cronos The New Dawn i trochę podjem sobie akcji Bloober Team. Chłopaków nie było stać na polski dubbing, a tak to pójdzie ode mnie cegiełka na naprawę tej zlej decyzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Taki rodzynek dzisiaj ląduje w portfelu bo chwilowo półprzewodniki to jakiś meksyk.

Kurs dzisiaj rano dotknął 52 eur po czym spadł przez ogólnie negatywne nastroje dzisiaj na rynku. Liczę tutaj na szybkie 10-15% wzrostu, a późnej zobaczę czy kurs będzie się konsolidował w miejscu czy będzie opór do pchania w górę. Wydana została dzisiaj cena docelowa 55eur przez jedno z biur maklerskich.

Sprzedaż Q1 wzrosła do 1,6 mld EUR (+11
Skipi1111 - #gielda Taki rodzynek dzisiaj ląduje w portfelu bo chwilowo półprzewodnik...

źródło: IMG_7149

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@minor983: Największym plusem Saxo jest to, że jest po polsku, support w razie pytań też polski, no i wystawia raport podatkowy, więc z PIT-em jest prosta sprawa.
Przez 3 miesiące nie ma prowizji, jeśli otworzysz konto z polecenia (jakbyś potrzebował: https://refer.saxo/hMnsR ).

Ogólnie jest okej, strona i apka SaxoInvest jest prosta. Jeśli jesteś bardziej zaawansowany jakieś opcje, daytrading itp to wiem że ludzie korzystają z SaxoTrader na kompie, ale mi
  • Odpowiedz
Jak myślicie, JEDI jest takie w miarę do portfela długoterminowego czy raczej zwykły all world będzie miał lepsze wyniki? Chce jakąś cześć portfela ETF właśnie jakoś urozmaicić tylko nie wiem o co #gielda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karolek118 niesamowite to by było, jakby Zawód Inwestor w pierwszy dzień na tagu kupił wykopową perełkę i zrobił od razu godne podziwu -45%

Chyba długo by z nami nie wytrzymał 😂
  • Odpowiedz
#meczennicyccc #gielda #modivo

Zastanawia mnie Wasze podejscie do tego smiecia :D

1. Jakies gowno buty ktore kazdy moze sprzedawac - zaden to magiczny przepis na biznes.
2. Ludzie sa bogatsi i wybieraja lepsze marki.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kreeker: Przecież ta spółka ma kilka marek: CCC (ok), Modivo (meh), eObuwie (ok), HalfPrice (świetny) i teraz jeszcze Worldboxa, który cholera wie, jaki jest.
Tutaj głównie HP robi potencjał do wzrostów i ruch w tych sklepach jest, bo Polacy lubią mieć markowe ciuchy.
  • Odpowiedz