Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
#gielda Nazwijcie mnie jebniętym, ale całkiem spoko mi się grało w Cronos The New Dawn i trochę podjem sobie akcji Bloober Team. Chłopaków nie było stać na polski dubbing, a tak to pójdzie ode mnie cegiełka na naprawę tej zlej decyzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polished_RAW: troche się na nich czaje jak i generalnie na optic
- 0
@sarevok123: jest potencjal, co?
#gielda Taki rodzynek dzisiaj ląduje w portfelu bo chwilowo półprzewodniki to jakiś meksyk.
Kurs dzisiaj rano dotknął 52 eur po czym spadł przez ogólnie negatywne nastroje dzisiaj na rynku. Liczę tutaj na szybkie 10-15% wzrostu, a późnej zobaczę czy kurs będzie się konsolidował w miejscu czy będzie opór do pchania w górę. Wydana została dzisiaj cena docelowa 55eur przez jedno z biur maklerskich.
• Sprzedaż Q1 wzrosła do 1,6 mld EUR (+11
Kurs dzisiaj rano dotknął 52 eur po czym spadł przez ogólnie negatywne nastroje dzisiaj na rynku. Liczę tutaj na szybkie 10-15% wzrostu, a późnej zobaczę czy kurs będzie się konsolidował w miejscu czy będzie opór do pchania w górę. Wydana została dzisiaj cena docelowa 55eur przez jedno z biur maklerskich.
• Sprzedaż Q1 wzrosła do 1,6 mld EUR (+11
źródło: IMG_7149
Pobierz- 0
- 0
@sqrvol: mam ibkr ale tez narazie czeka. moje glowne konto to trading212 no i szczur. czyli majac ibkr nie otwierac saxo?
@minor983: Największym plusem Saxo jest to, że jest po polsku, support w razie pytań też polski, no i wystawia raport podatkowy, więc z PIT-em jest prosta sprawa.
Przez 3 miesiące nie ma prowizji, jeśli otworzysz konto z polecenia (jakbyś potrzebował: https://refer.saxo/hMnsR ).
Ogólnie jest okej, strona i apka SaxoInvest jest prosta. Jeśli jesteś bardziej zaawansowany jakieś opcje, daytrading itp to wiem że ludzie korzystają z SaxoTrader na kompie, ale mi
Przez 3 miesiące nie ma prowizji, jeśli otworzysz konto z polecenia (jakbyś potrzebował: https://refer.saxo/hMnsR ).
Ogólnie jest okej, strona i apka SaxoInvest jest prosta. Jeśli jesteś bardziej zaawansowany jakieś opcje, daytrading itp to wiem że ludzie korzystają z SaxoTrader na kompie, ale mi
- 9
Jak myślicie, JEDI jest takie w miarę do portfela długoterminowego czy raczej zwykły all world będzie miał lepsze wyniki? Chce jakąś cześć portfela ETF właśnie jakoś urozmaicić tylko nie wiem o co #gielda
@dawid121213: pewnie po IPO spaceX też będzie miało spory udział w tym etfie. W ciągu 30 lat to spokojnie wyjdziesz na plus :D
@dawid121213: to zmienne g---o jest. Rósł jak zły, a jak kupiłem to w 4 dni -11%
@jenkins_slave: AI zastąpi pizze?
#gielda ło jezu jestescie cali w tym poet
- 10
@karolek118 niesamowite to by było, jakby Zawód Inwestor w pierwszy dzień na tagu kupił wykopową perełkę i zrobił od razu godne podziwu -45%
Chyba długo by z nami nie wytrzymał 😂
Chyba długo by z nami nie wytrzymał 😂
@breakdown1: Cymcyka tak by nie pobił. - 55% na oddity chyba jakoś tak xd
@daretti877: w piatek kupilem na gorce
- 4
- 0
Ehh zostawić was samych na jedną sesję i s--------a -6% #meczennicyccc
Nie no żartuje, ale jestem ciekaw z czego to wynika dzisiaj
#gielda
Nie no żartuje, ale jestem ciekaw z czego to wynika dzisiaj
#gielda
- 4
#meczennicyccc #gielda #modivo
Zastanawia mnie Wasze podejscie do tego smiecia :D
1. Jakies gowno buty ktore kazdy moze sprzedawac - zaden to magiczny przepis na biznes.
2. Ludzie sa bogatsi i wybieraja lepsze marki.
Zastanawia mnie Wasze podejscie do tego smiecia :D
1. Jakies gowno buty ktore kazdy moze sprzedawac - zaden to magiczny przepis na biznes.
2. Ludzie sa bogatsi i wybieraja lepsze marki.
@kreeker: Przecież ta spółka ma kilka marek: CCC (ok), Modivo (meh), eObuwie (ok), HalfPrice (świetny) i teraz jeszcze Worldboxa, który cholera wie, jaki jest.
Tutaj głównie HP robi potencjał do wzrostów i ruch w tych sklepach jest, bo Polacy lubią mieć markowe ciuchy.
Tutaj głównie HP robi potencjał do wzrostów i ruch w tych sklepach jest, bo Polacy lubią mieć markowe ciuchy.
@kreeker: Nie żebym bronił tego śmieciucha, ale pod grupą modivo nie sprzedają tylko chińskich butów jak 15 lat temu xd I nie działają tylko w polsce
- 3
Modivo zaczyna wygladac interesujaco, ktos Wie jak wyglada sytuacja finansowe spolki? Bo nie chce mi sie sprawdzac #gielda
@BrakWolnegoLoginu: wpisz sobie w clauda - przygotuj mi analizę finansową spółki modivo - ostatni raport i będziesz miał
@BrakWolnegoLoginu: na razie wygląda słabo, bez zmiany trendu szkoda na tą spółkę czasu


























Kolejny dzień ATH pamięciorzy