@mafias: Miałem zamiar kupować na korekcie ale po takim info to ja jeszcze poczekam - IMO następna baza jaka ich czeka to pozew za złamanie NDA i kolejna zwała a co później zobaczymy
  • Odpowiedz
#gielda ale jak ktoś w POET wchodził powyżej 10$, już nie mówiąc nawet o 15$, bo CEO jakiś makaron na uszy nawinął, to mi go nawet nie żal, zasłużył na bycie wyleszczonym bez mydła xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@giga_zdzislaw: proszę bardzo, jakby co popłyniemy razem bo ja wziąłem trochę po 30
https://wykop.pl/wpis/85911933/gielda-no-dobra-poet-juz-wiemy-czemu-spadl-a-sive-

użyszkodnik Serenity na twitterze na to mocno nagania
@kreeker 0
#gielda No dobra POET juz wiemy czemu spadl a SIVE z +25 na -10(juz odrobil na 0) czemu? Wiem, ze akcje tego smiecia to aktualnie czysta spekulacja ale one sa ze soba jakos polaczone lub z Marvellem?
  • Odpowiedz