To co, Intelek dzisiaj +15% w sesji głównej, a po ogłoszeniu wyników i prognoz przez AMD kolejne +20% w after market? xD
#intel #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda #sive opłaca się jeszcze kupić SIVE, czy czekać na spadek po ostatnim rajdzie? Chce wydać na coś kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nabla-delta +13
UWAGA! To nie jest porada inwestycyjna.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vQso6ofAZSOA6RZ_H3nTSxq2MrqA4nkRJuzJRVF5sxfs472SZqfX2MzdXjOAKrIPlwr2gH42FsSZBOq/pubhtml

Prezentuję swój autorski arkusz ze śmieciuchami semi/ai
gdzieniegdzie trzeba jeszcze dodać metryki, ale można się inspirować spółkami do analizy
  • Odpowiedz