Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Matodus
Matodus

Matodus

Dołączył 3 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 373
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 373
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
cytr0netx99
cytr0netx99
23 min temu
  • 1
#gielda potrzebuje porady inwestycyjnej. chyba nie wszystkie pomysły są dobre.
czy te ścierwo muska w---------ć w kibel?
to nie jest próg bólu, jesteśmy tylko 10% / 3k w plecy gdzie reszta portu ma się dobrze całkiem.
główny pomysł to sprzedać połowę, bo uważam, że na tym ścierwie jeszcze cuda się będą działy. głównie chciałbym usłyszeć opinie ubranych powyżej 200 a nie tych co kupili IPO.

Tak jak mówiłem Siemens goat
cytr0netx99 - #gielda potrzebuje porady inwestycyjnej. chyba nie wszystkie pomysły są...

źródło: image_picker_DA242E85-9E86-4224-98C8-5FB20FFB259B-67847-00000769685EFB50

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus przed chwilą via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: Ja mam spacex po 208 -poki co 500 na minusi, niestety przegapilem wczoraj po otwarciu okazje wyjscia jak bylo po 213. Teraz czekam co sie dzisiaj wydarzy w ktora strone to pojdzie. Czekam na rozwoj sytuacji po otwarciu dzisiaj by ocenic czy jednak sie pozbyc
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 8 godz. i 19 min temu
  • 2
Człowiek dostaje akcje ibkr przy wpłacaniu hajsu i nie może tego sprzedać przez rok i robi mu to najlepszy wynik z portfolio, chyba trzeba się zapakować swoim Hajsem #gielda
Matodus - Człowiek dostaje akcje ibkr przy wpłacaniu hajsu i nie może tego sprzedać p...

źródło: 1000081363

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus
Autor
7 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@nabla-delta: tak, jakbyś chciał założyć konto to daj znać to referala ci dam
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus
Autor
39 min temu via Wykop
  • 0
@msr99: o kurde, nie spodziewałem się że Polacy są dymani także na czymś tak trywialnym jak referale xD to nie było tematu
Matodus - @msr99: o kurde, nie spodziewałem się że Polacy są dymani także na czymś ta...

źródło: 1000081370

Pobierz
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
1 godz. i 57 min temu
  • 5
#gielda

Oceńcie mój plan, mam bańkę w Micronie. Nie sprzedaje przed wynikami, bo jest zbyt duże ryzyko, że tym razem odjedzie (w okolice 800 spadaliśmy już kilka razy).

Po wynikach niezależnie od strony dobieram za margin, IBKR oferuje mi obecnie prawie bańkę marginu ( ͡° ͜ʖ
perfumowyswir - #gielda 

Oceńcie mój plan, mam bańkę w Micronie. Nie sprzedaje przed...

źródło: IMG_1478

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 42 min temu via Wykop
  • 0
@siodemkaxx: jak masz konto Margin to tak
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
10 godz. i 38 min temu
  • 2
#gielda Sprzedałem mikrona po 1086 zaraz go sobie odkupię po 1040 a ciężko zarobione pieniądze z zysku przeznaczę na h----d :3
I tak się żyje
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 10 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@Ryzcel: też mogłem ale liczyłem że dobije do 1100 eh nie wiem do tu się wydarzyło xd
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 10 godz. i 53 min temu
  • 1
Nie mam siły do tej zielonej ściery #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
10 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 15
@Matodus: jeszcze zielona sciera pokaże swoją siłę, gdy wszystkie inne śmieciuchy będą szorowaly po dnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ProfesorP1ZDAN - @Matodus: jeszcze zielona sciera pokaże swoją siłę, gdy wszystkie in...

źródło: 1000023804

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
13 godz. i 52 min temu
  • 5
#gielda a my w nvidii…
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 13 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@Ryzcel: a szkoda strzepic xD wszedłem jako bezpieczna spółka na powolny wzrost to mi -7% zrobiło
  • Odpowiedz
karolek118
karolek118
16 godz. i 21 min temu
  • 1
#gielda potrzebuję do jutra zrobić +20% zysku, jakieś pomysły?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 16 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
@karolek118: short na spacex
  • Odpowiedz
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
przedwczoraj, 22:17:40
  • 21
#gielda i znowu okazalo sie ze nie ma co sluchac wykopków było łatwe 50% do zrobienia na spacex ale czlowiek pomyślał ze tu siedza gentelmani pod krawatem, obyci, z wiedzą w zakresie inwestowania i chłop odpuścił temat
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus przedwczoraj, 22:25:00 via Wykop
  • 1
@mirasKo-Kalwario: pociąg jescze nie odjechał, zapraszam
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus przedwczoraj, 19:44:13
  • 1
Ale się dzisiaj dałem nabrać na ten spacex że pociąg odjeżdża xD pięknie mnie czyści teraz #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

korz0h
korz0h
korz0h
przedwczoraj, 19:52:22 via Wykop
  • 3
@bonzo_fugazi:
korz0h - @bonzo_fugazi:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
przedwczoraj, 20:30:28 via Wykop
  • 1
@Brian_Carroll: pewnie tak, natomiast widac ze blackrock i reszta odrobili lekcje z krypto i widze tutaj duzo podobienstw… imo ludzie ktorzy maja doswiadczenie z krypto moga na spejsexie duzo ugrac
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
przedwczoraj, 17:02:35
  • 12
Wykopki wczoraj wyśmiali mnie za zakup #spacex ze frajer, machając papież i ze idiota
Od tego czasu uroslo 20%.
Zawsze róbcie odwrotnie
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus przedwczoraj, 17:17:13 via Wykop
  • 3
@DoktorMorela: jak były duże spadki w zeszłym tygodniu to zwiastowali microna na 600. Od tego czasu też ponad 20%
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus przedwczoraj, 12:58:54
  • 3
Witam czym spowodowany dzisiejszy krach? #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ragnar_Lodbrok
Ragnar_Lodbrok
przedwczoraj, 13:08:23 via Wykop
  • 0
@Matodus: i na czym polega jego potęga?
  • Odpowiedz
ickE
ickE
przedwczoraj, 13:09:53 via Wykop
  • 0
@Matodus: @Ragnar_Lodbrok a po kim wy takie chytre?
  • Odpowiedz
kondonowiczwojciech
kondonowiczwojciech
przedwczoraj, 10:55:48
  • 3
Mmm 0.01%… dziś sobie podjem
#gielda
kondonowiczwojciech - Mmm 0.01%… dziś sobie podjem 
#gielda

źródło: IMG_5788

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus przedwczoraj, 11:41:45 via Wykop
  • 0
@kondonowiczwojciech: Juz 0,05%. Tez mam VOO i QQM i zastanawiam sie czy jednak nie przerzucic full w QQQM
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus przedwczoraj, 12:29:37 via Wykop
  • 0
@kondonowiczwojciech: Ale ja nie mam qqq, mam qqqm :D I mam tez VOO i wlasnie rozwazam czy jest sens przerzucic wszystko z VOO na qqqm wiadomo wieksze ryzyko
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 15.06.2026, 18:23:47
  • 0
Trzymacie microna czy jednak poganiacie? Jednak solidny rajd zrobił w 3 dni #gielda

Ile to docelowo myślicie będzie? 1200?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
15.06.2026, 18:25:46 via Wykop
  • 3
@Matodus: Ty go chyba nie znasz... Jeszcze będzie dzida w górę ale ja chyba opchnę przed wynikami
  • Odpowiedz
Wojtkov
Wojtkov
15.06.2026, 18:32:51 via Android
  • 1
@Matodus: może przed wynikami kawałeczek odsprzedam dla spokoju ducha jak będzie ciągle pompował do tego czasu, ale i tak nie za dużo
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
15.06.2026, 16:08:11
  • 3
#gielda daily personal best xD ehh a miałem gonić te UNH i d-----c 40k$ dodatkowe w microna
cytr0netx99 - #gielda daily personal best xD ehh a miałem gonić te UNH i d-----c 40k$...

źródło: image_picker_6F5AB40D-A920-431C-97A0-57A514DAD725-32534-000003A34E60C9F7

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 15.06.2026, 16:31:03 via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: witam pana grubasa. Ja ubrany w CHF
Matodus - @cytr0netx99: witam pana grubasa. Ja ubrany w CHF

źródło: 1000081273

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
15.06.2026, 14:20:00
  • 0
#gielda ta nvidia to uposledzona jakas
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 15.06.2026, 14:45:19 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: sam nie wiem co mnie podkusilo kupić za 223. Teraz czekam aż tam wróci może za pół roku by to sprzedać i zapomnieć że brałem w tym udział
  • Odpowiedz
202492
202492
15.06.2026, 08:31:19
  • 0
Niech zgadnę do 15:30 Micron spadnie na $990, prawda? xd

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 15.06.2026, 08:41:18 via Wykop
  • 9
@202492: dzisiaj to 1100 wpada
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 12.06.2026, 13:35:12
  • 2
Ale ta NVIDIA to jest śmieciowy papier xD i to niby potęga ma być #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus
Autor
12.06.2026, 13:48:04 via Wykop
  • 0
@dobrodziejstwo_inwentarza: wystarczyłoby by nie spadała chociaż co sesje
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 05.06.2026, 15:44:41
  • 8
Czemu nvidia takie spadki dzisiaj? Kupiłem pięknie 3 dni temu przed samą zwala ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
05.06.2026, 15:48:56 via Wykop
  • 10
@Matodus: no sam sobie odpowiedziałeś, na przyszłość dawaj znaka na tagu zanim cos kupisz
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku
05.06.2026, 15:59:19 via Wykop
  • 0
@Matodus:

Czemu nvidia takie spadki dzisiaj?

Bo Forward P/E na poziomie 16.78 oraz PEG 0.38 to zbyt droga wycena najwidoczniej.
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
27.05.2026, 11:52:12
  • 6
Co za świr. Uspokój się diable 😈

#gielda
breakdown1 - Co za świr. Uspokój się diable 😈 

#gielda

źródło: image_picker_4B4BDB49-5675-4D56-9539-7D04AE31A9C3-12638-00002C2CD4B52DE8

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 27.05.2026, 12:00:04 via Wykop
  • 3
@breakdown1: myślałem że nie mam fomo jak sprzedawałem wczoraj po 885 ale jednak nie spodziewałem się że znowu da do pieca drugi dzień z rzędu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Honorowy Wampir
    od 02.01.2023

    Honorowy Wampir
  • Rocznica
    od 28.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.09.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking