Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Matodus
Matodus

Matodus

Dołączył 3 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 356
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 356
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
cytr0netx99
cytr0netx99
34 min temu
  • 2
#gielda daily personal best xD ehh a miałem gonić te UNH i d-----c 40k$ dodatkowe w microna
cytr0netx99 - #gielda daily personal best xD ehh a miałem gonić te UNH i d-----c 40k$...

źródło: image_picker_6F5AB40D-A920-431C-97A0-57A514DAD725-32534-000003A34E60C9F7

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 12 min temu via Wykop
  • 0
@cytr0netx99: witam pana grubasa. Ja ubrany w CHF
Matodus - @cytr0netx99: witam pana grubasa. Ja ubrany w CHF

źródło: 1000081273

Pobierz
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
2 godz. i 23 min temu
  • 0
#gielda ta nvidia to uposledzona jakas
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 1 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@Ryzcel: sam nie wiem co mnie podkusilo kupić za 223. Teraz czekam aż tam wróci może za pół roku by to sprzedać i zapomnieć że brałem w tym udział
  • Odpowiedz
202492
202492
8 godz. i 11 min temu
  • 0
Niech zgadnę do 15:30 Micron spadnie na $990, prawda? xd

#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 8 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 9
@202492: dzisiaj to 1100 wpada
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 12.06.2026, 19:10:31
  • 1
Micron hold czy sprzedajecie przed weekendem? #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheDarkSideOfTheMoon
TheDarkSideOfTheMoon
12.06.2026, 19:17:49 via Wykop
  • 2
@Matodus: trzymam. Mam jeszcze 3,5% na minusie XD
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
przedwczoraj, 03:15:46 via Wykop
  • 0
@Matodus: a co się dzieje w weekend?
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 12.06.2026, 13:35:12
  • 2
Ale ta NVIDIA to jest śmieciowy papier xD i to niby potęga ma być #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus
Autor
12.06.2026, 13:48:04 via Wykop
  • 0
@dobrodziejstwo_inwentarza: wystarczyłoby by nie spadała chociaż co sesje
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 05.06.2026, 15:44:41
  • 8
Czemu nvidia takie spadki dzisiaj? Kupiłem pięknie 3 dni temu przed samą zwala ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Guezeman
Guezeman
05.06.2026, 15:48:56 via Wykop
  • 10
@Matodus: no sam sobie odpowiedziałeś, na przyszłość dawaj znaka na tagu zanim cos kupisz
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku
05.06.2026, 15:59:19 via Wykop
  • 0
@Matodus:

Czemu nvidia takie spadki dzisiaj?

Bo Forward P/E na poziomie 16.78 oraz PEG 0.38 to zbyt droga wycena najwidoczniej.
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
27.05.2026, 11:52:12
  • 6
Co za świr. Uspokój się diable 😈

#gielda
breakdown1 - Co za świr. Uspokój się diable 😈 

#gielda

źródło: image_picker_4B4BDB49-5675-4D56-9539-7D04AE31A9C3-12638-00002C2CD4B52DE8

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 27.05.2026, 12:00:04 via Wykop
  • 3
@breakdown1: myślałem że nie mam fomo jak sprzedawałem wczoraj po 885 ale jednak nie spodziewałem się że znowu da do pieca drugi dzień z rzędu
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
27.05.2026, 07:12:09
  • 8
Wyleszczeni, którzy sprzedali wczoraj w okolicach 900$ między 21:45 a 22:00 wystomp! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
breakdown1 - Wyleszczeni, którzy sprzedali wczoraj w okolicach 900$ między 21:45 a 22...

źródło: image_picker_0551E519-0A41-4D25-AF1C-D55B1C17D17A-10478-00002BE81D3E5E32

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 27.05.2026, 07:13:39 via Wykop
  • 1
@breakdown1: witam jestem, lepiej mieć pewny pieniądz niż niewiadomą chociaż w pewnym momencie widziałem za 975 i trochę bolało ale nie mam fomo
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 27.05.2026, 07:27:18 via Wykop
  • 1
@siodemkaxx: ja z zamiarem że kupię jak zrobi korektę, może się nie doczekam ale rajd 20% raczej sugeruje że będzie, ostatnio tak kupiłem jak zrobiło rajd i potem miałem -1000 na micronie po korekcie xd
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 26.05.2026, 17:15:21
  • 9
Ja wysiadłem z microna przy 885 i SanDisk 1600 ładnie dali zarobić dzisiaj życzę wam powodzenia, znowu kupię jak spadnie a jak nie to nie mam fomo #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B12477
B12477
26.05.2026, 17:17:12 via Wykop
  • 3
@Matodus: ja tez wysiadka, szybki zysk, byle do przodu. Piona
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
26.05.2026, 17:36:30 via Wykop
  • 0
@damer135: Bo mimo że ETF daje poziom bezpieczeństwa, to nadal jest on SUPER skoncentrowany i ma tylko 10 spółek, a jak dwie polecą to pociągną za sobą wszystkie. Już wchodzenie w to na momentum było sporym ryzykiem. Ale totalnie na peronie nie zostałem, bo nadal 10% portfela w ETFa US100 ;)
  • Odpowiedz
heheszek
heheszek
23.05.2026, 16:20:36
  • 0
Jak Zagłębie zremisuje to wyprzedzi Legię?

#mecz #legia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 23.05.2026, 16:23:04 via Wykop
  • 0
@heheszek: nie
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 22.05.2026, 17:59:40
  • 1
Pamieciarze jakie macie plany sprzedajecie przed weekendem microna i sandisk czy nie #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
22.05.2026, 18:01:06 via iOS
  • 2
@Matodus: vaneck semiconductor zamkniety wiec niech bog ma mnie w opiece ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
22.05.2026, 18:05:25 via Wykop
  • 1
@Matodus: trzymam sandiska az zaczna sie pojawiac znaki, ze cykl moze sie konczyc
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 21.05.2026, 20:09:35
  • 0
Naprawde łapy pod dupę nieważne jak źle to wygląda #gielda
Matodus - Naprawde łapy pod dupę nieważne jak źle to wygląda #gielda

źródło: 1000079201

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus
Autor
21.05.2026, 20:09:59 via Wykop
  • 0
@Matodus:
Matodus - @Matodus:

źródło: 1000079322

Pobierz
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 21.05.2026, 18:42:51
  • 0
Co Spotify taki rajd dzisiaj zrobił imponująca ta zielona świeca #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kone
kone
kone
21.05.2026, 18:49:35 via Wykop
  • 1
@Matodus: moze dlatego ze pokazali jak zoptymalizowali prace w spotify z ai. Wiadomo. AI Driven wiec to the moon ;)
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus 21.05.2026, 12:59:24
  • 1
czlowiek na micronie dzisiaj moglby sprzedac, kupic, sprzedac kupic sprzedac i by zarobil z tysiac usd juz przy tym bujaniu #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
21.05.2026, 12:59:58 via Wykop
  • 17
@Matodus: A jeszcze nawet nie otworzyli!
  • Odpowiedz
Ragnar_Lodbrok
Ragnar_Lodbrok
20.05.2026, 20:47:47
  • 14
Może i dzisiaj zamiast dać shorta na US100 przypadkiem dałem na EUR/USD i to chwilę przed tym jak w----------o cenę w górę, ale za to później ustawiając take profit zamiast 200 wpisałem 20 i moja pozycja z automatu się zamknęła ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spokojnych snów.

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 20.05.2026, 20:57:19 via Wykop
  • 1
@Ragnar_Lodbrok: jak cię to pocieszy to ostatnio na applovin zamiast stop loss wcisnąłem close position i ustawiłem swój limit, jakie było moje zdziwienie gdy sprzedałem a akcje sobie poszły wyżej o jakieś 20 USD w ciągu 15 minut (miałem 18 akcji) xd
  • Odpowiedz
Suezmax
Suezmax
Suezmax
05.05.2026, 15:17:32
  • 0
Czy w erecepta i podobnych normalnie wypiszą receptę na #finasteryd czy trzeba najpierw zaliczyć upokarzająca wizytę u dermatologa?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 19.05.2026, 12:58:43 via Wykop
  • 0
@Suezmax: Gdzie kupione?
  • Odpowiedz
assninja
assninja
19.05.2026, 11:58:36
  • 3
Tak patrze na to pre, może dzisiaj jednak nie otwierajmy co?

#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 19.05.2026, 12:07:34 via Wykop
  • 0
@assninja: Skoro juz tyle spadlo to chociaz daj szanse by odbilo
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
19.05.2026, 09:39:30
  • 5
A co mi tam, ponaganiam na SanDisk :)
Nowe wyceny analityków, również z dzisiaj. Jak pisałem 2500$ pęknie do końca czerwca według mnie. Ostatnie spadki to idealna szansa żeby dokupić. Trwa korekta, nie wiem kiedy się skończy ale prawdopodobnie do wyników nvidii taki sentyment raczej realizacji zysków będzie.

Łatwy piniondz, tylko trzeba mieć troche kochones :)

#gielda
jatutylkonamoment - A co mi tam, ponaganiam na SanDisk :)
Nowe wyceny analityków, rów...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 19.05.2026, 09:51:23 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: ile masz akcji
  • Odpowiedz
JohnFugazi
JohnFugazi
18.05.2026, 20:24:25
  • 5
Teza: Dlaczego Jensen i NVIDIA tak głęboko wchodzą w CoreWeave

NVIDIA nie inwestuje w CoreWeave przypadkowo. To element większej strategii, w której Jensen Huang chce zbudować największy „neocloud” na świecie — chmurę zaprojektowaną od podstaw pod generatywną AI, w pełni opartą na sprzęcie NVIDII i działającą wyłącznie na terenie USA. CoreWeave jest idealnym wehikułem do realizacji tego planu.

1. Kontrola nad podażą GPU — strategiczny priorytet
W tradycyjnych hyperscalerach (AWS, Azure, GCP) NVIDIA jest tylko
JohnFugazi - Teza: Dlaczego Jensen i NVIDIA tak głęboko wchodzą w CoreWeave

NVIDIA n...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matodus
Matodus
Matodus 18.05.2026, 21:37:40 via Wykop
  • 0
@JohnFugazi: Ciekawa analiza, a czemu jest teraz spadajacy noz?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Honorowy Wampir
    od 02.01.2023

    Honorowy Wampir
  • Rocznica
    od 28.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.09.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking