Człowiek dostaje akcje ibkr przy wpłacaniu hajsu i nie może tego sprzedać przez rok i robi mu to najlepszy wynik z portfolio, chyba trzeba się zapakować swoim Hajsem #gielda
źródło: 1000081363
Pobierz
źródło: 1000081363
Pobierz
źródło: 1000081370
Pobierz
źródło: 1000023804
Pobierz
źródło: image_picker_6F5AB40D-A920-431C-97A0-57A514DAD725-32534-000003A34E60C9F7
Pobierz
źródło: 1000081273
PobierzHonorowy Wampir
od 02.01.2023
Rocznica
od 28.06.2025
Mikroblogger
od 18.09.2024
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
czy te ścierwo muska w---------ć w kibel?
to nie jest próg bólu, jesteśmy tylko 10% / 3k w plecy gdzie reszta portu ma się dobrze całkiem.
główny pomysł to sprzedać połowę, bo uważam, że na tym ścierwie jeszcze cuda się będą działy. głównie chciałbym usłyszeć opinie ubranych powyżej 200 a nie tych co kupili IPO.
Tak jak mówiłem Siemens goat
źródło: image_picker_DA242E85-9E86-4224-98C8-5FB20FFB259B-67847-00000769685EFB50
Pobierz