@Robol: powinien, w końcu ludzie inwestowali pieniądze i oczekiwali, że nie stracą... Może jakiś skup rządowy akcji po korzystnych (dla nas) cenach albo chociaż kredyt 0-2% dla nowych graczy żeby dorzucić kapitału do GPW?
  • Odpowiedz
@Promymir: mając 3 etfy (nasdaq, xuse, eimi) zamiast allwordla sam możesz sterować sobie proporcjami. IMO lepsze to niż all-world jak sam chcesz poświęcać trochę czasu na analizy i przewidywania.

zamiast EXUS możesz popatrzyć na XUSE, niższa cena jednostki o ile nie masz np. ułamków.
zamiast SXRV popatrz na ANAV, mniejszy TER i niższa cena jednostki
zamiast EGLN weź 4GLD jak masz dostęny, niższe opłaty

bitcoin tylko jak w niego wierzysz,
  • Odpowiedz
#gielda

Chodzi oto że jestem inwestorem ,ale jestem takim samo-inwestorem. Samoukiem jestem. Uczyłem się obserwując tag, przepalając kasę na CFD i tak dalej. Sam się uczyłem.I na tym polega cała różnica. Nie potrzebuję youtuberka naganiacza. Do wszystkiego doszedłem sam i dzięki temu żyje.Gdybym miał więcej szczęścia albo gruby byłby łaskawszy to bym się dorobił. Tak mogło być. Ale mój mózg nie potrzebuje tyle spokoju na ETFach bo nie jest cały
KjatanSveisson - #gielda 

Chodzi oto że jestem inwestorem ,ale jestem takim samo-inw...

źródło: 1000007042

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Bpnn: może inne sektory nie rosły w trakcie rajdu indeksów ale za to będę spadać razem z nimi w trakcie bessy/korekty :D
  • Odpowiedz
#dino jaki to jest śmieć. 25% na minusie, a dna nie widać. Spółka o chyba najgorszym PR. Mentalny kołchoz.
3tys sklepów, żadnej dywidendy.
Nauka na przyszłość-nie łapać spadających noży.

#gielda
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DoktorMorela: inwestujesz w PR czy jednak w fakty i to, ze maja bardzo mocne fundamenty, jak sam zauwazyles 3 tys z klepow gdzie jak kojarze wiekszosc z nich to jest wlasnosciowa a nie wynajem budynku. PR dzisiaj jest gowniany a za rok ludzie zapomna, sklepy zostana ¯\(ツ)/¯

  • Odpowiedz