#gielda Dekpol ktoś kupuje? Małe C/Z
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

nabla-delta
- 0
Szczur nie ma dziś siły rosnąć
#gielda
#gielda

RunningMan
via Wykop- 0
@PozdroMleczny: Jak mówi stare giełdowe przysłowie: "nie chce rosnąć? będzie spadać"
- 15
@Robol: wczorajszymi i dzisiejszymi! co to sie wyprawia...
@Robol: powinien, w końcu ludzie inwestowali pieniądze i oczekiwali, że nie stracą... Może jakiś skup rządowy akcji po korzystnych (dla nas) cenach albo chociaż kredyt 0-2% dla nowych graczy żeby dorzucić kapitału do GPW?
Przez tydzień codziennie rosło a dziś krach :/ wartość portfela spadła mi dziś o 0,1%. Jak żyć?
#gielda
#gielda
- 28
#gielda dzisiaj tak
źródło: O___003-scaled
Pobierz@siodemkaxx: czasem boczniak jest potrzebny żeby złapać oddech
@RunningMan: Ja znowu jestem na etapie, że nie wchodzę nawet do aplikacji...
@RunningMan ja spuściłem ich w kiblu, wjeżdżam w innego śmieciucha
@ja_tu_tylko_na_moment: okaże się po 15:30 :p
To nie o pieniądze tu chodzi.
#gielda
#gielda
- 23
@michalpiec: Logo złoto
@michalpiec: pożyczam tego szczura
@eSports24: brak tu jakiejkolwiek logiki, że tak spada od dłuższego czasu.
- 0
@nabla-delta: to samo u mnie, dwa dni temu tez udalo sie wylapac za 63,04 akurat wtedy
- 0
@Promymir: mając 3 etfy (nasdaq, xuse, eimi) zamiast allwordla sam możesz sterować sobie proporcjami. IMO lepsze to niż all-world jak sam chcesz poświęcać trochę czasu na analizy i przewidywania.
zamiast EXUS możesz popatrzyć na XUSE, niższa cena jednostki o ile nie masz np. ułamków.
zamiast SXRV popatrz na ANAV, mniejszy TER i niższa cena jednostki
zamiast EGLN weź 4GLD jak masz dostęny, niższe opłaty
bitcoin tylko jak w niego wierzysz,
zamiast EXUS możesz popatrzyć na XUSE, niższa cena jednostki o ile nie masz np. ułamków.
zamiast SXRV popatrz na ANAV, mniejszy TER i niższa cena jednostki
zamiast EGLN weź 4GLD jak masz dostęny, niższe opłaty
bitcoin tylko jak w niego wierzysz,
- 172
#gielda
Chodzi oto że jestem inwestorem ,ale jestem takim samo-inwestorem. Samoukiem jestem. Uczyłem się obserwując tag, przepalając kasę na CFD i tak dalej. Sam się uczyłem.I na tym polega cała różnica. Nie potrzebuję youtuberka naganiacza. Do wszystkiego doszedłem sam i dzięki temu żyje.Gdybym miał więcej szczęścia albo gruby byłby łaskawszy to bym się dorobił. Tak mogło być. Ale mój mózg nie potrzebuje tyle spokoju na ETFach bo nie jest cały
Chodzi oto że jestem inwestorem ,ale jestem takim samo-inwestorem. Samoukiem jestem. Uczyłem się obserwując tag, przepalając kasę na CFD i tak dalej. Sam się uczyłem.I na tym polega cała różnica. Nie potrzebuję youtuberka naganiacza. Do wszystkiego doszedłem sam i dzięki temu żyje.Gdybym miał więcej szczęścia albo gruby byłby łaskawszy to bym się dorobił. Tak mogło być. Ale mój mózg nie potrzebuje tyle spokoju na ETFach bo nie jest cały
źródło: 1000007042
Pobierz@KjatanSveisson: następnej zwale* i będzie idealnie
@KjatanSveisson: Niektórzy mówią, że nie można grać na lewarze jak ma się tylko oszczędności dzieci, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano.
@nie_umiem_inwestowac dobrze że udało się pogonić ostatnim tchem za 41 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz wisiałbym na haku z tym gownem miesiącami
Teraz wisiałbym na haku z tym gownem miesiącami
- 8
@breakdown1: dziwnie piszesz słowo "latami"
- 0
#gielda
co dokupujecie na promocji, scanway czy creotech?
co dokupujecie na promocji, scanway czy creotech?
@damer135: PZU
- 1
@vladi_putin: lekki zjazd teraz ma przed obawami o wyniki finansowe ktore sa bodajze next week?
Dino zaraz zmiana kodu na 2 z przodu XD za 19.99 może kupie XD #gielda
- 213
@o__0: ktos pewnie prawie zszedł na zawał xd
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dzejdzejonca: revolut z funkcją budzika
@MonsieurLaBoule: @dzejdzejonca revolut z rana jak śmietana
- 1

#gielda wiguś dlaczego mnie znowu ranisz?
- 46
@DoktorMorela: w czwartek jeszcze wyniki za Q1 :)
@DoktorMorela: inwestujesz w PR czy jednak w fakty i to, ze maja bardzo mocne fundamenty, jak sam zauwazyles 3 tys z klepow gdzie jak kojarze wiekszosc z nich to jest wlasnosciowa a nie wynajem budynku. PR dzisiaj jest gowniany a za rok ludzie zapomna, sklepy zostana ¯\(ツ)/¯
























