#gielda co to za zjazd na #lpp przeoczyłem coś ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Ivanaran
- 1

mor3nko
via Android- 1
@Ivanaran: komunikat o odczytach
Ivanaran
- 0
@galeon myślę o kupnie pod kółko
toya standardowo wyniki r/r +10% i po wynikach kibel xD dobrze że popchnąłem to zaraz po wybuchu wojny. Jeszcze się zobaczymy w okolicy 8,30 to odkupię
#gielda
#gielda
- 5
chlopaki co maja dino w portfelu
dlaczego? XD
wierzycie, ze to bedzie taki polski walmart, kupiliscie bo spadlo? Czemu nie sprzedajecie tez?
#gielda
dlaczego? XD
wierzycie, ze to bedzie taki polski walmart, kupiliscie bo spadlo? Czemu nie sprzedajecie tez?
#gielda
- 1
- 5
- 7
Haha -30% Dino na portfelu
Nabici w Dino
Jaki to jest śmieciuch, ale ja nadal wierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dino #gielda #meczennicydino
Nabici w Dino
Jaki to jest śmieciuch, ale ja nadal wierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dino #gielda #meczennicydino
@PodniebnyMurzyn: te losowe śmieciuchy mają często o wiele lepszą komunikację niż Dino.
Jaki Dino ma plan na polepszenie sytuacji pracowników? Co zrobią żeby nie było strajku generalnego? Co z przypadkami łamania prawa pracy?
Odpowiedzią na wszystko jest grobowe milczenie.
Jaki Dino ma plan na polepszenie sytuacji pracowników? Co zrobią żeby nie było strajku generalnego? Co z przypadkami łamania prawa pracy?
Odpowiedzią na wszystko jest grobowe milczenie.
@Detharon: prezes jeździ Ferrari i nie ma czasu na pierdoły
- 4
#gielda trochę kusi
źródło: 1000007787
Pobierz- 0
#gielda który pamięciorz do zakupienia najlepszy czy już w ogóle machający papież?
- 10
- 21
@dzony77: oho właśnie mi wszedł alert ustawiony jak było po 42. Ale teraz to nie chcę już
- 2
#gielda gitara dziś promki akurat na wypłatę od poniedziałku wracamy z pompą w czwartek znowu krach pokoleniowy
- 35
200 akcji Dino wyjeżdża z portfela i zwalnia kapitał inwestycyjny, k--a, na inne inwestycje. Ten cały hajs tam, który leżał zainwestowany w te smieszne kurniki, nie? Okej? I tyle. I nie czekamy... okej? A jak żona przyjdzie I będzie mówiła co to znaczy?! Ja powiem: kochana, moja miła, ratuje nasz hajs xD
#gielda #dino
#gielda #dino
źródło: image (3)
Pobierz@bar125: znalezliście wioskę z 200 mieszkańcami, proszę po prostu postawić tam dino! OK? No ale jak to sklep na 200 mieszkańców, na taki mały kurnik? Po prostu lejcie beton i tyle? OK?
@ja_tu_tylko_na_moment: ten kto nie wyszedł
źródło: 1001156276
Pobierz- 21
@CarlChryniszzswics: spokojnie, póki jest Bull market to przyzwyczajaj mózg do takiego dopaminowania - jak zacznie się bear market kiedyś i mózg już będzie uzależniony od sprawdzania ciągle to szykuj sznur
#gielda na xtb koniec wzrostow, teraz nadchodzi dwuletni boczniak dx
@PodniebnyMurzyn: No to widzisz Pan xD
- 1
@PozdroMleczny: pierwszy raz sie ciesze, ze sie pomylilem xd (jestem załadowany)
@PozdroMleczny: dino grzmot z nami moc
- 43
@Orzeloski: to nie tutaj dziadek
























