toya standardowo wyniki r/r +10% i po wynikach kibel xD dobrze że popchnąłem to zaraz po wybuchu wojny. Jeszcze się zobaczymy w okolicy 8,30 to odkupię
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chlopaki co maja dino w portfelu
dlaczego? XD
wierzycie, ze to bedzie taki polski walmart, kupiliscie bo spadlo? Czemu nie sprzedajecie tez?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k---a załadowałem się w dołku w AIOO i AMPX, czuję pompę w kościach

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jason676 co najśmieszniejsze Microsoft uparcie pokazuje mi notowania tego dino ma moim służbowym kompie i zaczął pokazywać przy 40 gdym wtedy kupił ehh()
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: te losowe śmieciuchy mają często o wiele lepszą komunikację niż Dino.

Jaki Dino ma plan na polepszenie sytuacji pracowników? Co zrobią żeby nie było strajku generalnego? Co z przypadkami łamania prawa pracy?

Odpowiedzią na wszystko jest grobowe milczenie.
  • Odpowiedz
Dosyć chłodno dzisiaj, już wiadomo skąd te spadki - klasycznie złośliwe panie kasjerki którym nie chce się w sklepie założyć kurtki, czapki i szalika niszczą nasz narodowy skarb #dino #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda gitara dziś promki akurat na wypłatę od poniedziałku wracamy z pompą w czwartek znowu krach pokoleniowy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

200 akcji Dino wyjeżdża z portfela i zwalnia kapitał inwestycyjny, k--a, na inne inwestycje. Ten cały hajs tam, który leżał zainwestowany w te smieszne kurniki, nie? Okej? I tyle. I nie czekamy... okej? A jak żona przyjdzie I będzie mówiła co to znaczy?! Ja powiem: kochana, moja miła, ratuje nasz hajs xD
#gielda #dino
bar125 - 200 akcji Dino wyjeżdża z portfela i zwalnia kapitał inwestycyjny, k--a, na ...

źródło: image (3)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bar125: znalezliście wioskę z 200 mieszkańcami, proszę po prostu postawić tam dino! OK? No ale jak to sklep na 200 mieszkańców, na taki mały kurnik? Po prostu lejcie beton i tyle? OK?
  • Odpowiedz
jestem inwestorem długoterminowym, zagląda co 15 minut... kurde, wystarczyłoby abym rzucił okiem raz w tygodniu, albo raz dziennie, a nie co 10-15 minut.

Ależ #dino pierdołoo, negocjacje poszły dobrze? czy coś innego się odwaliło?
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach