liczylem ze dzisiaj jeszcze spadna pamieciarze i wsiade do pociagu ale coz jest jakas banka ciezka na to i az strach w sumie xd #gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda pamiętam jak znienawidzony tutaj Cymcyk nagrał filmik o tym że branża hotelarska w Korei przeżywa boom bo CEO dużych firm robią pielgrzymki do siedzib pamięciorzy żeby wybłagać dla siebie dostawy.
Z perspektywy czasu myślę, że to był wystarczający znak xD

Na obronę peroniarzy, już wtedy pamięci zrobiły kilka X.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda vikopki potrzebuje porady inwestycyjnej ktora nie jest porada inwestycyjna, etfy dywidendowki, biore po 100 zlotych i slucham panstwa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda Obczajał ktoś tego niemieckiego zbrojeniorza z Renu? Wiszę po 1500 jurków i nawet mi się nie chce tego uśredniać, bo skończę zaraz jak z sułtanem skarpetek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach