liczylem ze dzisiaj jeszcze spadna pamieciarze i wsiade do pociagu ale coz jest jakas banka ciezka na to i az strach w sumie xd #gielda
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Matodus
- 3

siodemkaxx
via Android- 12
@Matodus: bańke wymyśliliście wy, peroniarze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Agrestowa_owca
via Wykop- 0
@Matodus: P/E microna na poziomie 30, Forward na poziomie 6, to nie jest potężne przewartościowanie XD. Bańki to tam kompletnie nie ma jeszcze
- 5
- 0
#gielda Myślicie, że zaczyna się mała rotacja z semiconductors do oprogramowania?
https://x.com/i/status/2052445415417458796
https://x.com/i/status/2052445415417458796
Kusi ten CRWV ale boje się że jak NBIS nie dowiezie w kolejnym tygodniu to ręce pourywa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ktoś się zapakował dzisiaj?
#gielda
Ktoś się zapakował dzisiaj?
#gielda
@Rogalikznadzieniem: ja się chyba załaduje, NBIS mnie nie lubi
Podnoszę moje predykcje co do cen akcji:
Micron - do końca czerwca 1000$
Sandisk - do końca czerwca 2500$
Dla osób lajkujących przypominajkę wylosuję plusa i foloła.
@Przypomnienie 30 Czerwca
Micron - do końca czerwca 1000$
Sandisk - do końca czerwca 2500$
Dla osób lajkujących przypominajkę wylosuję plusa i foloła.
@Przypomnienie 30 Czerwca
@Przypomnienie za 53 dni
@manlet185cm: Za 2 miesiące (30/06/2026, 16:20:05 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz
Więcej info | Feedback
#gielda pamiętam jak znienawidzony tutaj Cymcyk nagrał filmik o tym że branża hotelarska w Korei przeżywa boom bo CEO dużych firm robią pielgrzymki do siedzib pamięciorzy żeby wybłagać dla siebie dostawy.
Z perspektywy czasu myślę, że to był wystarczający znak xD
Na obronę peroniarzy, już wtedy pamięci zrobiły kilka X.
Z perspektywy czasu myślę, że to był wystarczający znak xD
Na obronę peroniarzy, już wtedy pamięci zrobiły kilka X.
- 10
#gielda pamięciorze wczoraj wrócili po peroniarzy, kto nie zdążył to już c--j xd
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TheDarkSideOfTheMoon: bo na peronie zostałeś jak ja?
- 0
@Herm1t: w środę sprzedałem SanDisk i micron :(
#gielda szczur zawsze pod prąd
- 0
#gielda vikopki potrzebuje porady inwestycyjnej ktora nie jest porada inwestycyjna, etfy dywidendowki, biore po 100 zlotych i slucham panstwa
- 18
@sarevok123: POCIAAAG DO GWIAZD, POCIAAAAG DO NIEBAAAA
- 3
#gielda $poet smiec rosnie bo rosnie i uj
#gielda pogonilbym rklb, ale boje sie, ze taniej niz 85 nie odkupie :///
@john_transvolta: będzie ciężko
- 4
wszystko w portfelu jest oprócz tych pamięciorzy ehhh #gielda
@kwiat_pustyni626: popłakałem sie
- 5
Cały kapitał z gpw grubasy przerzucają w pamięciorzy i śmieciuchy
#gielda
#gielda
#gielda Obczajał ktoś tego niemieckiego zbrojeniorza z Renu? Wiszę po 1500 jurków i nawet mi się nie chce tego uśredniać, bo skończę zaraz jak z sułtanem skarpetek
@Zebrzysta_Zebra: Rheinmetall? Był na niego boom rok temu jak wcześniej na Palantira, a teraz pamięciorze.




















