#gielda

po 1 dniowym krachu ( gdy wyszedłem wczoraj poćwiczyć ) wracamy na prawidłowy tor: tylko w GORE.

adios peroniarze !
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda to już z amd po 286 chyba sie na zawsze pożegnałem przy tej pompie pompy pompy pompy wiekuistej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda #kryptowaluty #bitcoin #inwestowanie
https://youtu.be/HVfCz0_G-Xs?si=ZMhxCOR0olWNTGZN
Zastanawia mnie wasze zdanie na to jak przy takim scenariuszu bedzie wygladal stock market/crypto market.

Video summary:
This video, presented by Tom Bilyeu, offers a critical breakdown of how the U.S. government may handle its $39 trillion national debt. The host argues that the government is not planning a traditional pay-down, but rather a "soft default" through financial repression, a mechanism used
cerbera - #gielda #kryptowaluty #bitcoin #inwestowanie
https://youtu.be/HVfCz0_G-Xs?s...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najgorsze jest to, ze jak po tej pompie ostatnich tygodni w koncu przyjdzie jakas korekta to znowu na tag przyjdzie to stado debili piszacych #gielda

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Malenaa: czuje sie oderwany od pompy. Z dani na dzien moj portfel oddala sie z od gorki ze stycznia, krach, krach, krach, spadek w--------e to pompa jaka widze :P
  • Odpowiedz