Nie no, Microna p----------o xD jakbym się nie bawił jak debil to w miesiąc 100% bym zrobil xD

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra misiaczki, po 2 msc sytuacja na moim koncie i tagu #testujeetf wygląda następująco, po zawirowaniach Irańskich wyszedłem z dołka z moimi groszami. Zmieniłem pozycje na Acc jak większość sugerowała.

Obecnie jesteśmy +2,636 PLN +20% (+15,2 od ostatniego raportu) na moich śmieciowych ETFkach które testuje.

#gielda #etf
lronman - Dobra misiaczki, po 2 msc sytuacja na moim koncie i tagu #testujeetf wygląd...

źródło: ETFe

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czuję, że mnie gruby trochę wyleszczył jak Irenka na otwarciu zaczęła spadać i pogoniłem połowę za $60, ale jednak nie mam psychy żeby trzymać 100 akcji tego śmieciucha.

#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda

Mam zakladke gdzie zapisuje rozne perelki z tagu. Pamietam jak ktos na tagu naganial na to, wrzucajcie swoich faworytow.
Zulf - #gielda

Mam zakladke gdzie zapisuje rozne perelki z tagu. Pamietam jak ktos n...

źródło: IMG_6743

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie pionowe szybkie wzrosty są najzdrowsze. Jak w---a z redbulem i papierosek na pusty żołądek.
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda moje obecne zdanie to nie ma sensu miec czegos innego niz etfy xd
Kupujesz etfy na szeroki rynek. Wpada regularnie podobna kwota co roku. Jakieś typowanie spolek w oparciu o c--j wie co xd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Griev: Jensen inwestuje jeszcze na wczesnym etapie. CoreWeave ma dostac Viere Rubin dopiero pod koniec tego roku i wtedy ma sie zaczac jazda. Wiec przygotujcie sie na CoreWeave (i moze Iren) w----------e w kosmos w 2027.

Still early.
  • Odpowiedz
#gielda

Był już wątek co tam u ziomka z Reddita co wpakował cały swój hajs z spadku w Intela? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śmiali się z niego a teraz pewnie chłop ustawia się na pokolenia.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach