Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
- 52
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
#gielda Jak myślicie przy jakiej wycenie Micron skorekci? Ja strzelam 1k
@Zebrzysta_Zebra: wtedy gdy reszta rynku semis zacznie korektę. Sama cena microna nie ma w tym momencie żadnego już znaczenia
@Zebrzysta_Zebra: p/e 33 to niedlugo za wysoko polecialo
- 4
Dobra misiaczki, po 2 msc sytuacja na moim koncie i tagu #testujeetf wygląda następująco, po zawirowaniach Irańskich wyszedłem z dołka z moimi groszami. Zmieniłem pozycje na Acc jak większość sugerowała.
Obecnie jesteśmy +2,636 PLN +20% (+15,2 od ostatniego raportu) na moich śmieciowych ETFkach które testuje.
#gielda #etf
Obecnie jesteśmy +2,636 PLN +20% (+15,2 od ostatniego raportu) na moich śmieciowych ETFkach które testuje.
#gielda #etf
źródło: ETFe
Pobierz@Okaz_prawilnosci: kupił etf na semiconductors, co się dziwisz? Jakby kupił micron to by zrobił 300%, a jak okniorza to pewnie 0
@HAMSKLOSS89: ej rzeczywiście, sam zapomniałem że mam jakieś grosze w semicinductors
źródło: 1000068955
Pobierz- 8
#gielda Niech juz pomaranczowy cos perdolnie bo mnie d--a boli jak te wzrosty widze
- 3
@Fitoplankton: Gorzej spadkowicz
źródło: IMG_3174
Pobierz@Ryzcel: dobrałem dzisiaj 30 akcji na pocieszenie, bo mnie jednak trochę ta pompa pokoleniowa omija ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda w tym tempie Micron dzisiaj zrobi +20% p****ny papier
@ProfesorP1ZDAN: oby oby
- 117
źródło: 1000077284
Pobierz@EpicSlavsquat: jest ok, nie trzeba nic psuć
@EpicSlavsquat: do poprawy - brakuje Modivo
- 1
- 4
Czuję, że mnie gruby trochę wyleszczył jak Irenka na otwarciu zaczęła spadać i pogoniłem połowę za $60, ale jednak nie mam psychy żeby trzymać 100 akcji tego śmieciucha.
#gielda
#gielda
@jacas: tez pogonilem dzisiaj i wlecialem od razu w ionq i lunr, dolozylem tez troche do sandiska
- 1
@john_transvolta: elegancko. Ja potrzymam trochę gotówki na ewentualną korektę na półprzewodnikach.
- 4
#gielda tak realnie gdybym wrzucił 1,5 roku temu all on w jedną z top 30 spółek USA to dziś byłbym na srogim plusie
- 52
Takie pionowe szybkie wzrosty są najzdrowsze. Jak w---a z redbulem i papierosek na pusty żołądek.
#gielda
#gielda
Iren, Micron, POET, CoreWave - co z tych śmieciuchów wybrać pod spekulacje? #gielda
#gielda moje obecne zdanie to nie ma sensu miec czegos innego niz etfy xd
Kupujesz etfy na szeroki rynek. Wpada regularnie podobna kwota co roku. Jakieś typowanie spolek w oparciu o c--j wie co xd
Kupujesz etfy na szeroki rynek. Wpada regularnie podobna kwota co roku. Jakieś typowanie spolek w oparciu o c--j wie co xd
@DoktorMorela:
moja strategai to solida baza na ETF + podbijasz wyniki solidnymi spółkami lub śmiechami :)
moja strategai to solida baza na ETF + podbijasz wyniki solidnymi spółkami lub śmiechami :)
@DoktorMorela: Do tego nie musisz nic robic kupujesz i zapominasz zamiast patrzyc na wykres co 5 minut
- 0
#gielda reddit pe 45 duolingo v2 normalnie
- 8
#gielda Nvidia zainwestuje do 2,1 miliarda dolarów w IREN w ramach umowy na centrum danych AI
https://www.reuters.com/business/nvidia-invest-up-21-billion-iren-part-ai-data-center-deal-2026-05-07/
https://www.reuters.com/business/nvidia-invest-up-21-billion-iren-part-ai-data-center-deal-2026-05-07/
#gielda
Był już wątek co tam u ziomka z Reddita co wpakował cały swój hajs z spadku w Intela? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śmiali się z niego a teraz pewnie chłop ustawia się na pokolenia.
Był już wątek co tam u ziomka z Reddita co wpakował cały swój hajs z spadku w Intela? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śmiali się z niego a teraz pewnie chłop ustawia się na pokolenia.
@KjatanSveisson: no chyba że sprzedał to wtedy nie xd
- 6
- 6
@MaxOttoVonStirlitz: pod urojenia z reddita























#gielda