#gielda Ale mnie te wszystkie brainlety nagrywające dissy na XTB denerwują. Lewaki z krytyki politycznej i innych szambowisk, bananowe dzieci profesorów śpiewaków i innych panów kleksów.
Totalny analfabetyzm ekonomiczny, całe życie przećpane na pieniądzach rodziców albo grantach i dotacjach.
Nic nie wiedzą, ale biją w bęben i nakręcają panikę wśród Januszy i Grażyn.
Przecież taki czarny PR może zaszkodzić akcjonariuszom i klientom szczura. Poza tym, że po prostu nie jest
Totalny analfabetyzm ekonomiczny, całe życie przećpane na pieniądzach rodziców albo grantach i dotacjach.
Nic nie wiedzą, ale biją w bęben i nakręcają panikę wśród Januszy i Grażyn.
Przecież taki czarny PR może zaszkodzić akcjonariuszom i klientom szczura. Poza tym, że po prostu nie jest










#mecz