@Polinik: zobacz na to:
Link - "wydaj 180 000, aby mieć 40 metrów bliżej na przystanek". Mało tego! W kier. centrum Gdyni autobusy zajeżdżają przecież na pętlę Chwarzno Sokółka.
Tam jeszcze jest kilka takich wygłupów. Oczywiście pochodzących od "Miasta Wspólnego" które jest na trojmiasto.pl wręcz nachalnie lansowane.

Ale ten projekt to mnie zaciekawił: Link
Nawet nie widziałem, że kiedyś były tam schody...
Mircy, czy jest tu ktoś zorientowany w cenach nieruchomości w Gdyni? Muszę wycenić mieszkanie dla skarbówki, a na razie chciałbym się w przybliżeniu zorientować o jakiej kwocie w ogóle myśleć. Mieszkanie to kawalerka 24m2 + piwnica ok 3m2, jeden pokój i korytarzyk z wnękami na łazienkę i kuchnię, stary niski blok, parter, okno na skarpę za budynkiem, ul. Kołłątaja, bliżej na Stocznię, niż do Głównej. Stan do generalnego remontu. Z góry dziękuję
Już po Air Day 2017 w 22 Bazie Lotnictwa Taktycznego.

@smieja_im_sie_pysie i @chim3ra mówili, że szkoda czasu, ale ja i znajomy zadowoleni.
Jechałem na MiG-29 i SU-22, a niespodziewanie jeszcze F-16 przelot i lądowanie zaprezentowały :) Aż magnesiki na lodówkę kupiłem od pilotów F-16 :)
(Filmik poglądowy - na ślepo kręcony, bez patrzenia na ekran)

@kronus polecał rekonstruktorów, fajne sprzęt i broń historyczną mieli wystawione :)
@p10trek nie spotkałem, ale możliwe,
J.....I - Już po Air Day 2017 w 22 Bazie Lotnictwa Taktycznego.

@smiejaimsie_pysie...
@Triplesix: bo to złom jest, tylko trochę szybszy od innych, ale ja mam dość dużego pecha do samochodów i nawet te z pewnych rąk często dają dupy ( ͡º ͜ʖ͡º). Ogólnie po całej generacji E9X już dość mocno widać wiek całej konstrukcji, szczególnie we wnętrzu panuje atmosfera skansenu, a niektóre plastiki jakościowo plasują się między Fiatem a Renault. Ale ja jestem w cholerę nieobiektywny, po prostu
@panicze: to fakt, ze cabrio zawsze troche ciezsze. Byles na hamowni sprawdzic ile ma koni?
Co do M5 to na 3 biegu jeszcze pali kapcie. Przy 180km/h gubi trakcje i to wszystko nawet jak sa w srodku 4 osoby. Dla mnie auto jest ogien, pierwsze ktorym sie boje jezdzic. Duzo wiekszy wariat niz m5 e60, no ale auto mam krótko i jeszcze sie nie wczułem do końca.
Właśnie (2h temu) byłem świadkiem pobicia pasażera trolejbusu przez kiboli Arki Gdynia. Waliło od nich alkoholem na kilometr, stylówa a'la Sebix. No i rozcięli typowi łuk brwiowy bo uznali, że jest kibicem Lechii (typ czytał książkę, wątpię żeby w nieprzyjaznym mieście obnosił się z kibicowaniem przeciwnej drużynie, więc pewnie tylko krzywo spojrzał). Niestety policja czekała na następnym przystanku po tym na którym wysiedli.

Widziałem jeszcze, że agresorzy robili zdjęcie ofierze krzycząc coś
Pobierz sanderus - Właśnie (2h temu) byłem świadkiem pobicia pasażera trolejbusu przez kiboli...
źródło: comment_zFvsd4sovvateJIWuC6TKJsCmOFSR7K3.jpg
@Adams_GA: Popełnił błąd bo zatrzymał się na przystanku i nie otwierając drzwi czekał na policję. Powinien podejechac od razu pod PPNT gdzie zawsze przed meczami stoi dużo policji.

Tego jednego to nawet kojarzę, z Dąbrowy chyba.
Gdynia: Wyrzucił psa z auta i połamał mu kości.

https://www.wykop.pl/link/3920761/wyrzucil-psa-z-auta-i-polamal-mu-kosci/

Czym ten psiak zasłużył sobie na takie cierpienie? Kundelek Kajtek (4 mies.) z Gdyni został wyrzucony z pędzącego samochodu przez swojego właściciela i połamał sobie miednicę oraz kość piszczelową.

#polska #gdynia #patologiazewsi #patologiazmiasta #psy #zwierzaczki #smiesznypiesek #mikroreklama
Pobierz Zdejm_Kapelusz - Gdynia: Wyrzucił psa z auta i połamał mu kości.

https://www.wykop...
źródło: comment_zqXpLHIgj9d5zAlQqy0o1RSumd5vfPXU.jpg
Zderzenie pociągów na stacji Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana

Drezyna uderzyła w tył pociągu towarowego. W wyniku uderzenia poszkodowane zostały trzy osoby z drezyny.

Nie doszło do wykolejenia żadnego ze składów.

Aktualnie pociągi SKM kursują w miejscu zdarzenia po jednym torze. Wstrzymany jest też ruch pociągów na trasie Gdynia - Kościerzyna.


#gdynia #pkp #pociagi #wypadek