konto usunięte
Miał okazję ktoś kiedyś pracować w Centrum Techniki Morskiej w #gdynia? Widziałem ofertę pracy która mogłaby mnie interesować ale mam wątpliwości czy to wartościowe miejsce pracy... Wołam też #gdansk #trojmiasto #pracait
- RicoElectrico
- Huczek
- Cronox






























