Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 3
Jechal ktos moze szczecin-trojmiasto ostatnio? Pytanie czy oplaca sie wogole pchac na droge przez koszalin budowa s6, czy lepiej odrazu jechac przez chojnice-starogard? Wyjazd jutro rano. #szczecin #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #kiciochpyta
@qusqui21: DK6 pomimo budów jedzie się spoko.
- qusqui21
- arka22
- KalaFFior
- spokoromek
- konto usunięte
- +7 innych
- 2
- 66
- 63
@Pshemeck: standardowy remont puszką farby. To jedna z ważniejszych inwestycji w roku wyborczym w Gdyni.
- konto usunięte
- Pshemeck
- konto usunięte
- Polinik
- konto usunięte
- +58 innych
@Pshemeck: pewnie chodzi o to, że w tym miejscu jest przystanek autobusowy, ale mimo wszystko wygląda to idiotycznie ¯\_(ツ)_/¯
- Pshemeck
- suckmyduck
- konto usunięte
- konto usunięte
- konto usunięte
- +44 innych
konto usunięte via iOS
- 0
@brzozowy-dziadek: fuks
konto usunięte via Android
- 3
Komentarz usunięty przez autora
@MirasekTurasek: Oldschool, Salon Fryzur Męskich
Mirki takie skutery widziałem na wypożyczenie na minuty czy coś? Jakaś strona albo apka do tego? Ktoś coś ? #skutery
#trojmiasto #gdansk #sopot #gdynia
#trojmiasto #gdansk #sopot #gdynia
@tadocrostu: blinkee i yumi
@tadocrostu: Łap akurat artykuł świeżynkę o takich przewoźnikach
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Konkurent-Ubera-wkracza-do-Trojmiasta-coraz-wiecej-wspoldzielonego-transportu-n125790.html
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Konkurent-Ubera-wkracza-do-Trojmiasta-coraz-wiecej-wspoldzielonego-transportu-n125790.html
@wiosennaburza: msza święta o 18
- Dobry_Ziemniak
- Trollusek
- m1chau
- PiccoloColo
- spokoromek
- +10 innych
@tomasz-terlecki: bekazkatoli
- 23
@djtartini1: Urząd Pocztowo-Telegraficzny w Gdyni, lata 30. #przedwojennapolska #modernizm #design #gdynia
- adibeat
- emerjot
- d0tz
- Dobry_Ziemniak
- spokoromek
- +18 innych
@bastianbastiante: No właśnie. Zresztą poznałem po tej tragicznej kostce brukowej na ulicy, która do dziś tam jest:P
Mirki, orientujecie się, gdzie kupię w Trójmieście filament do drukarek 3D, najlepiej w rozsądnych cenach? Chodzi o PLA i ABS.
#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #drukarki3d #druk3d
#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #drukarki3d #druk3d
@Bianconero: Nigdy na miejscu nic nie mieli jak próbowałem kupić.
Można zamówić z odbiorem osobistym w jedej z ich placówek, ale jak trzeba zamawiać to równie dobrze można po prostu zamówić jakikolwiek filament z wysyłką do siebie..
Można zamówić z odbiorem osobistym w jedej z ich placówek, ale jak trzeba zamawiać to równie dobrze można po prostu zamówić jakikolwiek filament z wysyłką do siebie..
@Morit: Prodata, Akacjowa 34, Gdynia 81-520 mają, sam szpulę na ulepszenia do AnetA8 zjechałem. Nie zapycha się, chyba 55,- za szpulkę - na allegro mają wystawione.
Na Gdynia dąbrowa też sprzedają w podobnej cenie ale znajomy brał i już ma mieszane opinie. Do dobrych wydruków bierz Devila ale jak popróbować albo coś co nie musi być sliczne śmiało !
Na Gdynia dąbrowa też sprzedają w podobnej cenie ale znajomy brał i już ma mieszane opinie. Do dobrych wydruków bierz Devila ale jak popróbować albo coś co nie musi być sliczne śmiało !
- 2
@rudaniunia: Ja to kończyłem 2 lata temu i stwierdzam, że niczego nowego, czego już nie znałem z pracy zawodowej się nie nauczyłem.
Porządnie uczy i wymaga może dwóch wykładowców, reszta to spacerek na zasadzie "płacisz-zaliczasz".
Porządnie uczy i wymaga może dwóch wykładowców, reszta to spacerek na zasadzie "płacisz-zaliczasz".
- 2
@rudaniunia: Po co Ci studia, które są bezwartościowe?
- 6
Ponieważ wczoraj osoby, które nigdy nie przychodzą na #trojmiejskiewykopiwo marudziły "hurr durr, bo teraz wykopiwa są tak często, że przez to nie przychodzę o wiele częściej niż nie przychodziłam jak były rzadziej! durr" oświadcza się co następuje:
NIE robimy wypadu na dzisiejszą operę Don Giovanni na Targu Węglowym o 20.00. Nie i wuj! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ponieważ NIE MA wypadu, to nie ma też planu na wypad,
NIE robimy wypadu na dzisiejszą operę Don Giovanni na Targu Węglowym o 20.00. Nie i wuj! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ponieważ NIE MA wypadu, to nie ma też planu na wypad,
- parasolki
- Chicane
- darkdancerr
- Spiszka
- Nowa-ja
- +1 innych
- 6
- 2na10
- Gacek_
- pokapokaoka
- fejkowy
- szymek627
- +1 innych
@g500: co za #!$%@? #!$%@? xD
- maciekawski
- g500
- haes82
- konto usunięte
- bassdeck
- +11 innych
- 2
Jak wyglądają warunki pracy w PKO BP w Gdyni? Warto tam aplikować na młodszego specjalistę? Na jakie wynagrodzenie można tam liczyć?
#korposwiat #gdynia #pkobp #praca #banki
#korposwiat #gdynia #pkobp #praca #banki
@WroTaMar: @konstelacjaniesamowitosci: nie, nie, nie - zależy od stanowiska, ale... moja znajoma w oddziale na detalu miała podstawe + premie kwartalną za wykonanie planu (kredyty,konta,inwestycje,lokaty) - nie masz czystej prowizji od każdej sprzedaży
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Mirki, jakie kluby polecacie w Gdyni/Trojmiescie? Najwazniejszy wysoki stosunek kobiet do facetow i bez klienteli typu Krzywy domek.
#trojmiasto #gdynia
#trojmiasto #gdynia
- 7
Ej, #trojmiejskiewykopiwo o 20.00 w Szkocie, takie lightowe, bez planów niszczenia się do białego rana, bez przyprowadzania randomowych Litwinów, Norwegów, Grubych Szwedek i awantur z menelami-żebrakami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś pełna kulturka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gdansk #gdynia #sopot
Dziś pełna kulturka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gdansk #gdynia #sopot
- konto usunięte
- queenmorrison
- darkdancerr
- Freakz
- kaloszer
- +2 innych
- 4
@vanila: Prawie zawsze ktoś nowy przyjdzie.
Ja sam do tej gromadki dołączyłem rok temu.
I miałem w głębokim poważaniu, czy będę obgadywany. ¯\_(ツ)_/¯
Ja sam do tej gromadki dołączyłem rok temu.
I miałem w głębokim poważaniu, czy będę obgadywany. ¯\_(ツ)_/¯
- 5
- 14
@brzozowy-dziadek: pytasz o gdynie, tagujesz gdansk no litosci
- konto usunięte
- l0h-s
- Nie_znany
- fejkowy
- konto usunięte
- +9 innych
@brzozowy-dziadek: ale ma rację, tagujesz jak debil
- Freakz
- plomky
- konto usunięte
- kamczatam
- Herself
- +2 innych
11
Ratownicy z Gdańska walczą o poprawę sytuacji na SORach

Sytuacja na SORach jest zła, ale gdańscy ratownicy nie przechodzą nad tym do porządku dziennego, tylko walczą o jej poprawę poprzez informowanie pacjentów i wyrabianie odpowiednich nawyków. Czy im się uda i czy SORy staną się miejscami przyjaznymi pacjentom?
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
























KONKURS GŁÓWNY 43. FPFF
1. "7 uczuć", reżyseria: Marek Koterski (premiera)
2. "Autsajder", reżyseria: Adam Sikora
3. "Dziura w głowie", reżyseria: Piotr Subbotko (debiut)
4. "Eter", reżyseria: Krzysztof Zanussi
5. "Jak pies z kotem", reżyseria: Janusz Kondratiuk
6. "Kamerdyner", reżyseria: Filip Bajon (premiera)
7. "Kler", reżyseria: Wojciech Smarzowski (premiera)
8. "Krew Boga", reżyseria: Bartosz Konopka (drugi film, premiera)
9. "Pewnego razu w listopadzie", reżyseria: Andrzej Jakimowski
To prawda z tym poziomem krótkich metraży. Dzięki za przypomnienie o nich.
Słyszałem też, że "Twarz" Szumowskiej warto obejrzeć.