Filmy nominowane do Festiwalu w Gdyni

KONKURS GŁÓWNY 43. FPFF
1. "7 uczuć", reżyseria: Marek Koterski (premiera)
2. "Autsajder", reżyseria: Adam Sikora
3. "Dziura w głowie", reżyseria: Piotr Subbotko (debiut)
4. "Eter", reżyseria: Krzysztof Zanussi
5. "Jak pies z kotem", reżyseria: Janusz Kondratiuk
6. "Kamerdyner", reżyseria: Filip Bajon (premiera)
7. "Kler", reżyseria: Wojciech Smarzowski (premiera)
8. "Krew Boga", reżyseria: Bartosz Konopka (drugi film, premiera)
9. "Pewnego razu w listopadzie", reżyseria: Andrzej Jakimowski
@Dobry_Ziemniak: Też widziałem tylko "Zimną Wojnę", wg mnie niezły film, choć nie wybitny. Najbardziej czekam na Smarzowskiego i Koterskiego, a "Fugę" może uda się obejrzeć na festiwalu NH.
To prawda z tym poziomem krótkich metraży. Dzięki za przypomnienie o nich.
@Dominik-95: może jechać nawet na drugi koniec Polski. Zamów ubera, zobacz cene, skontaktuj się z kierowcą telefonicznie i umów na konkretną kwotę, a potem anuluj przejazd i jedzcie za gotówkę. Oboje będziecie zadowoleni, Ty zapłacisz mniej, a jemu uber nie zabierze 25% prowizji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Morit: Prodata, Akacjowa 34, Gdynia 81-520 mają, sam szpulę na ulepszenia do AnetA8 zjechałem. Nie zapycha się, chyba 55,- za szpulkę - na allegro mają wystawione.
Na Gdynia dąbrowa też sprzedają w podobnej cenie ale znajomy brał i już ma mieszane opinie. Do dobrych wydruków bierz Devila ale jak popróbować albo coś co nie musi być sliczne śmiało !
@rudaniunia: Ja to kończyłem 2 lata temu i stwierdzam, że niczego nowego, czego już nie znałem z pracy zawodowej się nie nauczyłem.
Porządnie uczy i wymaga może dwóch wykładowców, reszta to spacerek na zasadzie "płacisz-zaliczasz".
Ponieważ wczoraj osoby, które nigdy nie przychodzą na #trojmiejskiewykopiwo marudziły "hurr durr, bo teraz wykopiwa są tak często, że przez to nie przychodzę o wiele częściej niż nie przychodziłam jak były rzadziej! durr" oświadcza się co następuje:

NIE robimy wypadu na dzisiejszą operę Don Giovanni na Targu Węglowym o 20.00. Nie i wuj! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ponieważ NIE MA wypadu, to nie ma też planu na wypad,