@aso824: Użytkownik super-pufy na Allegro. Zapłaciłem wówczas (jakoś 1,5 roku temu) około 230zł, teraz to chyba jest ta aukcja https://allegro.pl/pufa-gigant-xxxxl-pufy-worek-fotel-sofa-xxxl-i6925936719.html Kolor i tkanina do wyboru, ja mam z ekoskóry - na plus, że się nie brudzi, ale minus, że jak się zapadniesz od leżenia to gorąco jest :) Ludzie narzekali, że granulat się sypie ze środka bądź też puf się "spłaszcza", ale nic takiego u mnie nie nastąpiło. Dwie dorosłe osoby
Siemka #gdansk wpadam na weekend do Was i tak obczajam co by tu można u Was ciekawego zobaczyć. Nie chce polegać na tripadvisor bo patrząc po Krakowie to nie jest najlepszy przewodnik. Macie jakieś miejscówki godne polecenia u Was, ewentualnie coś w #sopot #gdynia , słyszałem ze nie warto iść na Molo w Sopocie bo jest gdzieś podobne za free O.o w ramach podziękowania służę informacjami o mieście Studentów :-)
@Slacky: accuweather pokazal mi o 6tej, ze moze byc przelotna burza dopiero o 12. Dobrze ze do roboty dotarlem jak bylo ladnie i patrzylem przez okno na ludkow, sunacych do roboty w tej scianie wody ;)
@Niewpisze: jeezus, no gdzie tam, przeciez to podla pasza, synonim pulapki dla turystow.

@DaveGrolsch: naprzeciw dworca masz ulice, starowiejska, na ktorej jest duzo barow i restauracji, tak samo na jej bocznych. Kawalek od dworca masz bardzo dobra pizzerie "czerwony piec", obok taki maly bar "texas chicken" gdzie robia calkiem niezle tortille. 20 metrow dalej jest Serio, taka wloska, ale moze dluzej czekania potrwac
#anonimowemirkowyznania
Mircy

#gdynia #gdansk #sopot #trojmiasto
Od ok miesiące nie palę zioła. Paliłem codziennie, wieczorem. Ja wiem, że tutaj jest #narkotykizawszespoko ale marihuana niewłaściwą osobę potrafi prawdziwie uzależnić. A syndrom odstawieniowy po paru latach jest naprawdę poważny, z drgawkami przez pierwsze dni włącznie. Więc darujcie sobie komentarze, że się nie da.

Ale mam problem..
Znalazłem motywację w życiu, zmieniłem w nim parę rzeczy, wszystko idzie w dobrym kierunku, byłem mega szczęśliwy na
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mircy

#gdynia #gdansk #sopot #tr...
źródło: comment_gbhXxr7KO6vmOHMHHeTy65kGkLvSpMR9.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania: Przez 3 lata paliłem prawie codziennie w ilościach destrukcyjnych dla szaraka, nie pale juz dwa lata, sporadycznie. Poradzilem sobie z tym sam...wiecej motywacji, znajdz "zapychacz" czasu wyjdz do ludzi nie te ziomki z krorymi jarasz a inni ludzie "normalni" heh . A i uważaj na alkohol ja do niego uciekałem....jeszcze gorzej.
@AnonimoweMirkoWyznania: @FajneMaszDupe:
OPiTU w Gdyni jest moim zdaniem lepsze niż Monar, polecam. Kadra terapeutyczna całkiem spoko i na miejscu jest też psychiatra. Nawet nie trzeba mieć ubezpieczenia, żeby się tam zapisać, ale wymagają wykazania własnej inicjatywy, czyli dzwonienia co kilka dni, żeby się przypomnieć - wtedy wiedzą, że pacjentowi zależy i zapisują na terapie w ciągu 2-3 tygodni.
http://opitu.pl/
W oczekiwaniu na wizytę warto iść na miting NA. Nie każdemu
Wraz z końcem wakacji, wspólnie z różową (oboje 21 lvl) planujemy przeprowadzkę z Polski B, do Trójmiasta. Ogólnie jesteśmy nastawieni na Gdańsk jako nasz cel, jednak cały czas nie jestem pewny co do tego miasta. Kwestia mieszkania, transportu w mieście, komfortu życia, oraz znalezienia pracy z godziwym wynagrodzeniem (na początku nawet nie w zawodzie - grafik komputerowy here, ot aby w jakiś sposób zacząć).

Ostatnimi czasy zacząłem brać pod uwagę również
@lukas12x: ojojojoj dzieciaczki- nie ma sie co bać przeprowadzek, nowego startu w życiu.
Nie bedzie wam pasować Gdańsk, to przeniesienie sie do Gdyni :)
Sama przeprowadzałam sie juz z dużego do małego z małego do dużego miasta a twraz kure siedzę w Rzeszowie bo tu miło i przyjemnie.
Jak jesteście z polski B to zaraz sie skapniecie ze w większych miastach sa jeszcze gorsze wiesniaki niż u was :)
#anonimowemirkowyznania
Siemka, nie mam konta na wykopie więc piszę z anonimowych, znacie może jakieś miejsce w Trójmieście (najlepiej Gdańsk) gdzie da się wejść na dach? Planuje się napić szampana z dziewczyną, ale nie znam żadnego fajnego miejsca
#gdansk #gdynia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w
#anonimowemirkowyznania
#gdansk #gdynia #kiciochpyta

Mirki i Mirabelki z Trójmiasta, mam do was prośbę o pomoc.

Żyję sobie w "Polsce B", mam 27 lat na karku i żadnych perspektyw. Z rodziną jest jak jest, własnej nie założyłem, nie mam tu dziewczyny, a w sumie to już prawie i znajomych. Zakończyłem tu też już wszelką edukację, a teraz także i pracę. Nic mnie już tu nie trzyma. Teraz jestem w takiej sytuacji, że powinienem
@AnonimoweMirkoWyznania: Mieszkam w Redzie i polecam, blisko do trójmiasta, a okolica spokojniejsza, do tego tańsze mieszkania, no ale tutaj musisz wziąć pod uwagę fakt, że pokoju raczej nie wynajmiesz, tylko całe mieszkanie, mimo wszystko dużo taniej niż mieszkania w 3city.

Jeżeli miałbym wybierać między Gdynią a Gdańskiem, to lepszy jest Gdańsk, dzielnice Zaspa/Przymorze/Żabianka/Oliwa i masz wszędzie blisko, super komunikacja tramwaje/autobusy/SKM, no ale też najdroższe miejsca do wynajmu tam są. Blisko do