
JjayPajek
via AndroidKtóry kebab w trójmieście (najlepiej Gdynia) jest najlepszy #gdynia #gdansk #sopot #trojmiasto #kebab
- Cronox
Wszystko
Wszystkie
Archiwum

4
![W centrum Gdyni powstanie ogromny kompleks mieszkaniowo-biurowy [WIZUALIZACJE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_JMxADUrXCm6X2u7QSp2AcNby02Tc6Twu,w220h142.jpg)
Alvarium - to nowa nazwa wieloetapowej inwestycji, którą w centrum gdyńskiego Redłowa, zamierza zrealizować spółka Semeko. Budynki usytuowane będą między Aleją Zwycięstwa i ul. Legionów. Deweloper rozpoczął już sprzedaż pierwszych mieszkań.
z
Treść została ukryta...
28

Urzędnicy stwierdzili, że budowa nie oddziałuje w żaden sposób na sąsiadów, więc nie musieli nikogo informować. W Polsce stabilnie :)
zWykop.pl