
nandrolone
via Wykop Mobilny (Android)Ktoś ma jutro może ochotę na #escaperoom w #gdynia bądź #gdansk Chcę wybrać się z różowym. To będzie nasz pierwszy raz w pokoju ;)
- HorrorVacui
- Cronox
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
33

Pierwsze sześć miesięcy 2018 roku w Porcie Gdynia minęło pod znakiem bardzo dobrych wyników przeładunkowych. Dzięki wysokiej dynamice wzrostu ładunków od stycznia do czerwca br. Port Gdynia przeładował aż 11,5 miliona ton – jest to o 11,3 procent więcej niż w analogicznym okresie roku...
z

kiedy oni wreszcie nauczą się jeździć?

Komentarz usunięty przez moderatora
Wykop.pl