Słuchajcie, słuchajcie, mieszkańcy #trojmiasto

Na rozkaz wielmożnego lorda Hagena ogłasza się co następuje:

W związku z zaistniałą sytuacją dla własnej rozrywki, obywatele powinni stawić się dziś na #trojmiejskiewykopiwo.
Tradycyjnie w Szkocie o 20.00 (będzie już po meczu) a potem się zobaczy, gdzie nas nogi i głód trunków poniosą.
Tym razem uprasza się o nie przyprowadzanie znalezionych podczas sikania w krzakach Litwinów. ( ͡º ͜ʖ͡º)

[ #
Do wszystkich z #trojmiasto #gdansk #sopot i przede wszystkim #gdynia

WSTĘP WOLNY ()
14 Lipca 2018r. START 12:00**
Bitwa o Tytuł Dzika Redłowa vol.2

12:00 Rozpoczęcie Imprezy
- Warsztaty tematyczne
- Uroczysta Przemowa
- Pokazy Organizatorów
- Rozpoczęcie konkurencji
- Dekoracja Zwycięzców
15:30 Wspólny Trening & Grill

Warsztaty Street Workout
warsztaty prowadzone przez specjalistów z dziedziny Street Workout. Zdradzimy Wam tajniki tej dyscypliny sportowej oraz
Pobierz COEVENT - Do wszystkich z #trojmiasto #gdansk #sopot i przede wszystkim #gdynia 

W...
źródło: comment_2xPM0LFh5APtt4czVsHfUeqg3Qjv5mhc.jpg
kiedy oni wreszcie nauczą się jeździć?


@Laaq: A kto ma ich nauczyć? Poza tym na tym etapie, to już zwyczajnie obwodnica ma za małą przepustowość.
Ludzie będą ginąć na S6 i stawać się kalekami, ale nikt nie zabierze się za budowę alternatywy. Obwodnica Zgonów.
@Adamus56: woda gazowana lub zwtkla machnij se tak z 2 litry na raz to sie poczujesz mega najedzony. Latwe oszukiwabie zoladka bo tak naprawdę rawde on nie ma pojecia co wpadlo, ale tak czy siak czujesz sie pelen jakvys cos mocarnego zjadl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Traficar: bo mnie wqrwiacie brakiem faktury zbiorczej, boście odwalili manianę ze zmuszaniem do podpisania kwitów z AC za flaka z poprzedniego użytkownika, bo ze dwa razy zasuwałem do pojazdu, którego nie było, bo raz apka się aktualizowała, jak chciałem kod promocyjny na łorlen i wała dostałem; bo rozszerzyliście strefę w Gdańsku o Kokoszki i teraz ludzie nie zostawiają trafikarów pod Auchanem.