Ej @Polinik pamiętaj jakby co, że jeden wjazd do #gdynia w miesiącu jest darmowy. W razie jakby wam po autobusach prąd odlaczyli albo śmieci przestali wywozić
Pytanko. Czy w sklepie New Look w CH Klif #gdynia jest taki sam asortyment #modameska jak w ich sklepie internetowym? Warto się fatygować? Chodzi mi o koszulki sportowe i t-shirty.
Miałam miłą historię związaną z #uber zeszłego poranka Gdy powiedziałam kierowcy, że gram w #pokemongo postanowił wyłączyć licznik pod moim domem i przez godzinę jeździliśmy po mojej dzielnicy i zbieraliśmy #pokemonyᶘᵒᴥᵒᶅ Takie spontaniczne akcje to ja lubię ( ͡°͜ʖ͡°) Takie rzeczy tylko w mieście szczęśliwych ludzi, czyli w #gdynia ( ͡~ ͜ʖ͡°)
Czy ktos z #gdansk #gdynia #trojmiasto jedzie na #woodstock w czwartek wieczorem/w nocy albo w piatek rano i ma wolne miejsce? Chetnie sie zabiore, chlop sztuk jeden.
Czy gdzieś u was znajdę wędzarnię ryb, tak żeby świeżutką i cieplutką rybkę móc opędzlować? Zawsze nad morzem zaliczam taki luksus, chciałbym i tym razem między sesją łowienia sinic, a burzami :P
@anonim1133: przy barze przystan w sopocie w godzinach porannych jest otwarta wedzarnia i przy tawernie orlowskiej w orlowie. Na miejscu wedzili kiedys ale chyba teraz tez. Ceny kosmos ale to pod turystow.
2. Kiedy? Jutro, na miejscu jakoś koło 10.30-11.00.
3. Ile? Wypożyczenie kajaka -- 40 peelenów od osoby, ze 4 browary na drogę (w celach kolekcjonerskich rzecz jasna, nie wolno płynąć kajakiem pod wpływem), jakiś obiad na miejscu -- koło 20-30 peelenów.
Trasę pewnie jutro ustalimy na miejscu, pewnie Wda albo Trzebiocha.
Jest szybka akcja w #gdynia koło hali targowej teraz Czy jakiś mirek może mi coś kupić od kogoś z olx i wysłać do mnie. Jest okazja ale tylko odbiór osobisty. Płacę 50 zł