Miałam miłą historię związaną z #uber zeszłego poranka
Gdy powiedziałam kierowcy, że gram w #pokemongo postanowił wyłączyć licznik pod moim domem i przez godzinę jeździliśmy po mojej dzielnicy i zbieraliśmy #pokemony Takie spontaniczne akcje to ja lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie rzeczy tylko w mieście szczęśliwych ludzi, czyli w #gdynia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Tego, lecim jutro na #trojmiejskikajak, jo.

1. Gdzie?
Stanica PTTK, Wdzydze Kiszewskie:
http://www.wdzydze-stanica.pl/splywy-kajakowe/
https://www.google.pl/maps/place/Stanica+wodna+PTTK+WDZYDZE/@54.013694,17.922167,15z/data=!4m7!3m6!1s0x0:0x36c98c79562fe8af!5m1!1s2018-08-05!8m2!3d54.013694!4d17.922167

2. Kiedy?
Jutro, na miejscu jakoś koło 10.30-11.00.

3. Ile?
Wypożyczenie kajaka -- 40 peelenów od osoby, ze 4 browary na drogę (w celach kolekcjonerskich rzecz jasna, nie wolno płynąć kajakiem pod wpływem), jakiś obiad na miejscu -- koło 20-30 peelenów.

Trasę pewnie jutro ustalimy na miejscu, pewnie Wda albo Trzebiocha.

Jak ktoś chętny, ale nie ma