Ej, tego, no, bo no... Ehhh.
Kiedy: piątek, żeby można było w sobotę pójść na AmberFest i foodtrucki albo na misy tybetańskie. Co kto woli, więc dla każdego coś miłego w sobotę się stanie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Gdzie:tradycyjnie w Szkocie.
O której: godzina do ustalenia, prawdopodobnie 20.

"Zapraszamy , w planie..." and shit, you know the drill. ( ͡º
@Xenus nie wystawiaj nic za darmo na olx. Ostatnio miałem do oddania monitor i na 4 osoby które się umówiły na odbiór żaden nie przyszedł. Wystaw za jakieś symboliczne 10 zł, czy tam czekoladę.
@PiotrSzczecin: Było i nadal jest 5 bezpośrednich pociągów na tej trasie.
Przez miesiąc zastępcza komunikacja autobusowa na fragmencie trasy (dwa tygodnie Świdwin - Runowo Pomorskie, następne dwa tygodnie Sławno - Koszalin).
Ruszyła budowa Modern Tower w Gdyni. W budynku powstaną mieszkania, aparthotel oraz lokale usługowe. Inwestycja realizowana jest przy ulicy Kazimierza Górskiego.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.
#gdynia #architektura #budownictwo #nieruchomosci #mieszkania #urbanistyka #skyscrapercity #skyscrapercitycontent
Pobierz Projekt_Inwestor - Ruszyła budowa Modern Tower w Gdyni. W budynku powstaną mieszkania...
źródło: comment_B4kj8DXvaNriTPnSpr5Hc7TU4D5SZqQe.jpg
Dzisiaj nieco poważniej :) Przyznam szczerze - nie zawsze potrafię podejmować właściwe decyzje. Jak pisałem wcześniej - straciłem pracę ponieważ nie pozwoliłem by dymano moich pracowników. Jestem beznadziejnym kierownikiem - uważam, że powinienem pomagać pracownikom zamiast dociskać im śrubę, dlatego czasem kiedy mój pracownik nie mógł znaleźć opiekunki dla dziecka zamiast go zwalniać do domu siedziałem z miniziomkiem rysując pieprzone biedronki cały dzień tylko po to żeby mój człowiek skończył zadanie. Zostałem
@thevetinari: otworzenie swojej knajpy by robić to co kochasz to najgłupszy pomysł i jest podstawowym błędem wytykanym w każdej książce do ekonomii. Zamiast gotować to będziesz siedział w papierach i użerał się z dostawcami, rachunkami, księgowością, pracownikami na kasie, sanepidem. Na koniec wyjdzie że przez 80% czasu siedzisz w papierach, a przez 20% możesz popatrzyć co się dzieje w kuchni.

Chcesz zacząć gotować leć po restauracjach i szukaj czy nie potrzebują
@thevetinari: ja byłem/jestem kucharzem, swoje w Polsce przepracowałem jak i w UK. Teraz skończyłem polibudę i bronię się jak mogę, żeby nie trafić znowu do polskiej branży gastronomicznej, prędzej wyjadę znowu do UK (teraz jestem z innych względów przyblokowany, bo miałem tam siedzieć od lipca) bo w przeciwieństwie do Polski tam można i zarobić i karierę zrobić. Wystarczy zobaczyć ile restauracji z gwiazdkami michelin jest w PL a ile w UK.
Pobierz c.....o - @thevetinari: ja byłem/jestem kucharzem, swoje w Polsce przepracowałem jak ...
źródło: comment_x0udXYNM2eEbvvtcKVX55ZV4G7DYUtDo.jpg
na rozpoczęciu roku w liceum do któego chodziłem ()


@Kempes: A ja czytałem że lewaczki z neuropa to ruskie. Wiec nie wciskaj mi lewacki neuropku że chodziłeś do szkoły w Gdyni jak wszyscy wiedzą że chodziłeś do szkoły w Irkucku :)
Wsiadłem w skm do #gdynia
Okazało się, że pokój dwuosobowy ma dwa łóżka piętrowe, także jakby jakaś Mirabelka była zainteresowana to zapraszamy, mam dwa wolne miejsca plus brat 182 wzrostu przenocuje trzecią( ͡° ͜ʖ ͡°)