Wpis z mikrobloga

@Line-Storm: zarządca drogi powinien za to odpowiedzieć (naprawa roweru i odszkodowanie jeśli coś się stało temu człowiekowi), no i usunąć ten słupek. Bardzo niebezpieczne miejsce. Nieoznakowane, jak jedzie przed tobą kilka rowerów i chcesz wyprzedzić to może być za późno na zauważenie przeszkody.
  • Odpowiedz
@Line-Storm: no #!$%@? debile wymyślili rozwiązanie problemu XD nie możnaby zamontować monitoringu, wysyłać patrol SM kilka razy dziennie? Jeszcze na mandatach byłby dobry zarobek, a ludzie po kilku tygodniach wpoiliby sobie nieuchronność kary w tym miejscu, ale nie najlepiej #!$%@?ć słupek na ścieżce
  • Odpowiedz
@Best11: zobacz w linku jak ten romb wygląda. To jest oznaczenie? Jeszcze centralnie na jednym pasie go dali, mogli chociaż pomiędzy pasami i linię ciągła na ścieżce dać
  • Odpowiedz
@Best11: jest oznakowany tylko, że jest źle oznakowany. Jedziesz za kimś metr, droga prosta, spodziewał byś się, że taka osoba nagle odbije a ty masz przed sobą słupek, na środku swojego pasa? Chwila nieuwagi (zwłaszcza turysta może się rozglądać, a założyć mozna, że oni jadą tą drogą po raz pierwszy) i #!$%@? się na kafle. Skarżył bym ich bo to jest niepoważne
  • Odpowiedz
@Line-Storm: ja miałem taką samą sytuację lata temu na ścieżce rowerowej w stronę helu, jechałem w "peletonie" kilku rowerów jeden za drugim, rekraacyjnie, i wyrżnąłem w słupek który stał na samym środku ścieżki. Wieczór, zmęczenie po 100km+ i nie zauważyłem - ale dzięki temu była rozwalona ręka... https://www.google.com/maps/@54.7297754,18.3932425,3a,75y,113.21h,79.79t/data=!3m6!1e1!3m4!1suAr7-zQ4oTZLcO5ypFlWDg!2e0!7i16384!8i8192
  • Odpowiedz