Ja to nie wiem jak w innych lasach Polski, ale w Gdyni to mrówki zaraz zaczną przejmować przyleśne osiedla XDD
Już tłumaczę dlaczego tak sądzę.
Czasami dla relaksu i lepszych warunków do rozkminy szwendam się offline po lesie.
Tak też było wczoraj. Nie raz tak się zamyślę, że schodzę ze ścieżki i idę do upatrzonego punktu na przełaj orząc stare liście i żołędzie jak jakiś #!$%@? dzik XD No i te małe
Pobierz ecco - Ja to nie wiem jak w innych lasach Polski, ale w Gdyni to mrówki zaraz zaczną ...
źródło: comment_tDdqrfg8F2u9sWWAEitFxvYXRz1FyYaq.jpg
30 sierpnia 1939 roku rozpoczęto realizację planu "Peking". Polskie okręty wyruszyły w rejs do Anglii:
"Dyon w składzie O.O.R.P. "Błyskawica", "Grom" i "Burza" ma na specjalny rozkaz odejść do Anglii."
http://wiekdwudziesty.pl/orp-blyskawica-1937-1946/
----------------------------------------------------------------------------------
Zachęcamy do polubienia: https://www.facebook.com/wiekdwudziestypl/

#historia #iiwojnaswiatowa #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #zainteresowania #wiekdwudziesty #gdynia #trojmiasto
Pobierz wiekdwudziesty_pl - 30 sierpnia 1939 roku rozpoczęto realizację planu "Peking". Polsk...
źródło: comment_PqseD1pcb8XCJD9e7XWWB1dbuHjciMH3.jpg
Mirki, szukam wraz z różowym mieszkania w Trójmieście, najchętniej od 1 października do końca maja lub ewentualnie końca czerwca. Zależy nam żeby mieszkanie przede wszystkim nie było wyrwane z PRL, było blisko SKM i miało 2 pokoje (salon z aneksem i mała sypialnia). Najchętniej w Gdyni, ale jeśli coś fajnego się trafi to może być Sopot lub Gdańsk :)
Jeśli chodzi o pieniądze to chcielibyśmy się zmieścić maksymalnie w 2000zł ze wszystkimi
@Zielony34: polecam jeszcze Baltiq Kebab na Kołobrzeskiej na wysokości przystanku autobusowego SKM Przymorze.
Bardzo dobry skurczybym, przepyszny, nawet dzisiaj jadłem

dla odmiany powiem, że nie wiem co ci ludzie widzą w tym Kulcie, kebab jak kebab który dobrze zapycha jak jesteś porobiony o 3 nad ranem
@emerjot: Znajomy ma ok 8-9k netto (z premiami), ale jakieś 10 lat doświadczenia i podyplomowe studia menedżerskie. Duża spółka giełdowa. Bez papierka chyba gdzieś w okolicy 5k netto dostawał. Nie wiem jakie są widełki i jak jego stawka ma się do średnich zarobków.
Mirabelki oraz Mirki może ktoś pomoże ;)

Robił ktoś z was badanie rezonansu w Enel-Med w Gdyni ?
Szybko idzie się tam dostać prywatnie (w przyszłym tygodniu już) gdzie w porównaniu do UCK (Uniwersyteckie Centrum Kliniczne) czeka się prywatnie do ok. 3 tygodni.

Mam dylemat, bo w Enel-Med mają sprzęt 3T (czyli mega dokładny), a w UCK prywatnie tylko 1.5T. (3T tylko na NFZ).

Mam mieć robiony rezonans głowy (z kontrastem). UCK
@alhakeem Ja akurat nie korzystałem z grouponów, tylko mam z pracy abonament. I nie korzystałem z takich badań jak OP pisał, a korzystałem tylko z usług okulisty, dentysty i podobnych specjalistów, ale jestem z tego zadowolony.