#gdanskgdansk #gdynia #trojmiasto
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
26
Pijana wjechała w bar McDonald's na Morskiej

Prawie trzy promile alkoholu miała 42-latka z Gdyni, która najpierw wjechała w bar McDonald's przy ul. Morskiej w Gdyni, a później uciekła, zaparkowała auto na chodniku kilkaset metrów dalej i próbowała "schować się" przed policjantami na tylnym siedzeniu samochodu.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#gdanskgdansk #gdynia #trojmiasto
- 6
Kolega mirek @agablazej śpiewa w kapeli i zaprasza w sobotę na koncert.
Więcej szczegółów tu:
https://www.wykop.pl/wpis/34789765/a-tak-w-ogole-to-jakby-sie-ktos-nudzil-w-sobote-to/
#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #trojmiejskiewykopiwo
- PanAmericana
- rissah
- Laaq
- tler
- konto usunięte
- +1 innych
- 4
- 66
Już tłumaczę dlaczego tak sądzę.
Czasami dla relaksu i lepszych warunków do rozkminy szwendam się offline po lesie.
Tak też było wczoraj. Nie raz tak się zamyślę, że schodzę ze ścieżki i idę do upatrzonego punktu na przełaj orząc stare liście i żołędzie jak jakiś #!$%@? dzik XD No i te małe
- konto usunięte
- devillikeme
- jagodzianka_
- wilkuwdz
- chiraqx
- +2 innych
- 3
"Dyon w składzie O.O.R.P. "Błyskawica", "Grom" i "Burza" ma na specjalny rozkaz odejść do Anglii."
http://wiekdwudziesty.pl/orp-blyskawica-1937-1946/
----------------------------------------------------------------------------------
Zachęcamy do polubienia: https://www.facebook.com/wiekdwudziestypl/
#historia #iiwojnaswiatowa #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #zainteresowania #wiekdwudziesty #gdynia #trojmiasto
52
Szwedzki okręt szpiegowski powstaje w Gdyni

PGZ Stocznia Wojenna z Gdyni (...) stopniowo odzyskuje biznesowe pole. Pomaga w tym dyskretne zamówienie zza Bałtyku. To w halach i dokach gdyńskiej stoczni powstaje właśnie kadłub i podstawowe wyposażenie (układy napędowe) wywiadowczego okrętu szwedzkiej marynarki (...)
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
10
W Gdyni normalnie. Kupisz piwko nocą.

Gdynia nie wprowadziła zakazu sprzedaży alkoholu nocą. Decydujące okazały się w tym względzie konsultacje z radami dzielnic. Pić napojów alkoholowych nadal nie będzie można na plaży, ale to martwy przepis, bo wszyscy piją na plaży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z- 1
- #
- #
- #
- #
Jeśli chodzi o pieniądze to chcielibyśmy się zmieścić maksymalnie w 2000zł ze wszystkimi
6
Okręt wywiadowczy dla Szwedzkiej Marynarki Wojennej nabiera kształtów

W ramach wspólnego projektu Stoczni Remontowej "Nauta" oraz PGZ Stoczni Wojennej budowany jest częściowo wyposażony kadłub okrętu wywiadow...
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Bylismy w Kult Kebab i jest super, ciekawi jesteśmy z różowym, czy jest więcej takich ciekawych miejsc?
- 1
Bardzo dobry skurczybym, przepyszny, nawet dzisiaj jadłem
dla odmiany powiem, że nie wiem co ci ludzie widzą w tym Kulcie, kebab jak kebab który dobrze zapycha jak jesteś porobiony o 3 nad ranem
- 1
- 1
Robił ktoś z was badanie rezonansu w Enel-Med w Gdyni ?
Szybko idzie się tam dostać prywatnie (w przyszłym tygodniu już) gdzie w porównaniu do UCK (Uniwersyteckie Centrum Kliniczne) czeka się prywatnie do ok. 3 tygodni.
Mam dylemat, bo w Enel-Med mają sprzęt 3T (czyli mega dokładny), a w UCK prywatnie tylko 1.5T. (3T tylko na NFZ).
Mam mieć robiony rezonans głowy (z kontrastem). UCK
- 1
- 2
- 2
- 8
- Rapepo
- marek-125
- wuochu
- konto usunięte
- kapucynka93
- +3 innych
- 2






























#gdynia #trojmiasto