Wszystko
Najnowsze
Archiwum
315 022 + 40 + 22 + 13 + 16 + 24 = 315 137
Zwiedzanie okolicy, błądzenie po lesie i pierwsze podróże z młodym ʕ•ᴥ•ʔ
Przy okazji może ktoś mi podpowie co ustawić w Garminie/komoot żeby mi nawigacja co 30 sekund nie sugerowała dalszej jazdy prosto? Klient Edge 530.
Z kolei przed segmentami wywala mi problem z problemem z wyznaczeniem trasy, mimo że nawigacji uruchomionej
Zwiedzanie okolicy, błądzenie po lesie i pierwsze podróże z młodym ʕ•ᴥ•ʔ
Przy okazji może ktoś mi podpowie co ustawić w Garminie/komoot żeby mi nawigacja co 30 sekund nie sugerowała dalszej jazdy prosto? Klient Edge 530.
Z kolei przed segmentami wywala mi problem z problemem z wyznaczeniem trasy, mimo że nawigacji uruchomionej
źródło: comment_1653402615bubkVKYXq3uJNGVn5a31PP.jpg
Pobierz- 5
- 1
@boguslaw-de-cubalibre: Eazymut daje 3 lata gwarancji w zamian za ciut wyższą cenę niż u konkurencji.
- 0
Mam #garmin Edge 530 i próbuję dostosować go pod siebie
1. Ustawiłem sobie alerty na dystans i czas, ale za każdym razem jak minie powiedzmy 20km to wyświetla się ten ekran z informacją o 20 km. Da się jakoś ustawić, aby alert był co 20 km, ale dystans pokazywało całkowity czyli kolejno: 20, 40, 60 itd. a nie zawsze 20km?
2. W jaki sposób mogę dodać do trasy obiekty do
1. Ustawiłem sobie alerty na dystans i czas, ale za każdym razem jak minie powiedzmy 20km to wyświetla się ten ekran z informacją o 20 km. Da się jakoś ustawić, aby alert był co 20 km, ale dystans pokazywało całkowity czyli kolejno: 20, 40, 60 itd. a nie zawsze 20km?
2. W jaki sposób mogę dodać do trasy obiekty do
- 2
@xyz124:
1. To jest opcja treningowa i pokazuje jak on to nazywa okrążenia - ekrany o informacji nie można edytować więc zawsze będzie opokzywal długość przebytego okrazenia i jego czas. Ale - one mogą się różnić długością i możesz sobie zaplanować trening aby to wykorzystać.Czyli:
2. planujesz trening interwałowy i jeśli wiesz że pierwsza atrakcja jest na 24 km to ustawiasz pierwsze okrążenie na 23,5 , kolejna atrakcja będzie 15
1. To jest opcja treningowa i pokazuje jak on to nazywa okrążenia - ekrany o informacji nie można edytować więc zawsze będzie opokzywal długość przebytego okrazenia i jego czas. Ale - one mogą się różnić długością i możesz sobie zaplanować trening aby to wykorzystać.Czyli:
2. planujesz trening interwałowy i jeśli wiesz że pierwsza atrakcja jest na 24 km to ustawiasz pierwsze okrążenie na 23,5 , kolejna atrakcja będzie 15
2. W jaki sposób mogę dodać do trasy obiekty do odwiedzania podczas trasy? Często planuje sobie jakieś punkty do zobaczenia podczas jazdy na #rower i fajnie by było jakbym mógł zobaczyć ile dystansu pozostało do kolejnego i był alert jak będę obok albo się zbliżam, żeby nie przegapić przypadkiem. Da się to zrobić jakoś bezpośrednio, ewentualnie jest jakiś dodatek albo inna opcja?, doradźcie coś :)
@xyz124: Planując trasę
- 2
@Frohike: we wszystkich zegarkach stan wytrenowania/obciążenie to jest prosty algorytm co by małpa napisała xD Dlatego nie ma co na to patrzyć :D
Biorą jakiś okres, zazwyczaj 14dni i sprawdzają czy obciążenie spadło, utrzymało się, a może wzrosło i na podstawie tego głównie określają te wskaźniki, rocket science normalnie :D
Przy tapperingu do maratonu to zawsze ostatni tydzień to mam roztrenowanie według zegarka xD
Biorą jakiś okres, zazwyczaj 14dni i sprawdzają czy obciążenie spadło, utrzymało się, a może wzrosło i na podstawie tego głównie określają te wskaźniki, rocket science normalnie :D
Przy tapperingu do maratonu to zawsze ostatni tydzień to mam roztrenowanie według zegarka xD
- 1
@Frohike: a to na pewno tempo progowe? Swoją drogą mocny ten trening jeśli faktycznie próg.
- 1
Miraski, jakim #smartwatch polecacie się przyjrzeć dla #rozowepaski? Oprócz śledzenia amatorskich aktywności na rowerze, basenie, ćwiczeń, przydałyby się płatności zbliżeniowe. Wymaganie to mała tarcza na małe nadgarstki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#sport #garmin
#sport #garmin
@ode45: venu 2 plus, ewentualnie 2s.
konto usunięte via Android
- 1
Posiadam Garmina Forerunner 735XT. Ostatnio kupiłem na #szosa komputer Garmin Edge 530. Wcześniej jak jeździłem na rowerze to odpalałem tylko ten zegarek i później robiłem synchronizację z Connect. Jak to wygląda w przypadku dwóch urządzeń? Mam używać tylko jednego czy jest to jakoś rozsądnie rozwiązane?
#garmin #kolarstwo
#garmin #kolarstwo
Hej Mirki! Biegam obecnie 3x w tyg po 5-10 km, ćwiczę siłowo/kalistenicznie również 3x w tygodniu. Używam polara m400 z pasem H7, do biegania, ale sprzęt ma już swoje lata plus coraz większe problemy z synchronizacją. Zastanawiam się nad przesiadka na forerunnera 245 lub 745 i zastanawiam się czy odniosę jakieś korzyści z przesiadki z polara? Chciałbym móc dodatkowo w jednej aplikacji monitorować bieganie i treningi. Zamierzam powoli zwiększać ilość biegania, ale
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pwe11101gbs spoko :D
Gdybym miał teraz wybrać to bym brał fenixa zamiast 745.
O 255 jeszcze nie czytałem
Gdybym miał teraz wybrać to bym brał fenixa zamiast 745.
O 255 jeszcze nie czytałem
- 0
Cześć. Czy mógłby się wypowiedzieć posiadacz zegarka Garmin Venu 2 lub innego Venu czy urządzenie liczy kroki podczas spaceru z wózkiem?
#garminvenu #garmin #smartwatch
#garminvenu #garmin #smartwatch
@EloBaza: żadne urządzenie na nadgarstek nie liczy krokow jeśli nie ruszasz nadgarstkiem skąd niby ma to wiedzieć? Jak ci zależy to kup foot poda i zliczy kroki
- 0
@EloBaza: Ludzie narzekają, że średnio liczą te zegarki przy spaceru z wózkiem i rada niby jest taka, że zegarek można włożyć do kieszeni.
#garmin venu sq za 470zl na amazon.pl z kodem z aplikacji. Kolor raczej dla rozowychpaskow. #smartwatch #amazon
- 0
Mam problem z #garmin 645 Music. Rozłącza mnie jeśli tylko zamknę aplikację Garmin Connect. Jeśli aplikacja jest włączona to połączenie jest. Co może być przyczyną? Resetowałem telefon i zegarek. Usunąłem aplikację i zainstalowałem raz jeszcze. Sparowałem ponownie urządzenia...
- 1
@muguet: Xiaomi mi mix 2s. Ale mi normalnie działało do wczoraj, a po aktualizacji w Garmin express się z-----o
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@ango199169: to może ja też zaktualizuję, przynajmniej dla odmiany będę mogła zwalić na zegarek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak macie ustawioną autopauzę w #garmin? Nawet kiedy większość drogi rowerem jadę 25 - 30km/h to przez zatrzymywanie się średnia wychodzi mi ledwo 21km/h ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rower #sport #firstworldproblems
#rower #sport #firstworldproblems
@PanBulibu: poniżej 2,5km/h pauza. Mam w------e na średnią
@PanBulibu: Dokładnie jak @Masterczulki: w------e w średnią. Jedyny wartościowy odczyt to średnia i znormalizowana moc, tylko na to patrzę
konto usunięte via Android
- 0
Hej , juz dlugo zastawiam sie nad wyborem zegarka. Potrzebuję go glównie do pływania w basenie oraz jazd MTB po lasach. Zastanawiam sie nad Fenix 6/6pro lub Venu 2 Plus. Stad pytanie w który wybrać gdy sie jest amatorem ? Potrzebuje go do liczenia kcal, tetna , poprawnych tras po gps , fajnie jakby byla nawigacja, czujnik wysokosciowy #garmin
@RodzynR: a to koniecznie musi byc fenix albo venu?
Zegarek spoko, tylko:
1. Jak wyobrazasz sobie smiganie na mtb po lasach, gdzie musisz byc skupiony, trzymac kierunek caly czas dwoma rekoma, jednoczesnie kontrolujac trase i sprawdzajc dane na zegarku umieszczonym na nadgarstku. No mozna, tylko na ile jest to wygodne? Zwlaszcza jesli chcesz nawigowac po
Zegarek spoko, tylko:
1. Jak wyobrazasz sobie smiganie na mtb po lasach, gdzie musisz byc skupiony, trzymac kierunek caly czas dwoma rekoma, jednoczesnie kontrolujac trase i sprawdzajc dane na zegarku umieszczonym na nadgarstku. No mozna, tylko na ile jest to wygodne? Zwlaszcza jesli chcesz nawigowac po
@RodzynR: Ja w przekorze do @PurpleHaze powiem, że dla mnie zaleta Fenixa to dużo lepsza bateria (nie musisz też od razu brać wersji X, ale w moim X bateria starcza na 10 dni), dużo więcej obsługiwanych sportów, obsługuje trenażer (może w celu poprawy treningów w przyszłości się zdecydujesz).
I 2x w tygodniu jestem na basenie i tych blisko 100 gram nie czuję.
Inna sprawa, że możesz dojść do tego
I 2x w tygodniu jestem na basenie i tych blisko 100 gram nie czuję.
Inna sprawa, że możesz dojść do tego
@Parseval: tak
- 0
Robił ktoś może doktorat niedawno z cen/promocji na Garmin 830? Widzę że aktualnie najlepsza cena jest w decathlonie via allegro 1440. Widzę w archiwum peppera że niedawno dało się go kupić w UK za ciut ponad 1300.
Brać to co jest przez allegro, czy uważacie że warto poczekać i jest spora szansa na lepszy deal powiedzmy w ciągu kolejnego miesiąca? Dłużej nie chce specjalnie czekać bo chciałbym jeszcze latem trochę z nim
Brać to co jest przez allegro, czy uważacie że warto poczekać i jest spora szansa na lepszy deal powiedzmy w ciągu kolejnego miesiąca? Dłużej nie chce specjalnie czekać bo chciałbym jeszcze latem trochę z nim
@michal_a: warto zapomnieć o garminie i kupić poważny sprzęt tj bolta #wahooligan
a co jest złego w Garmin Connect?
@mirekwirek: absolutnie nic
Bo nie ma dotykowego ekranu, fajnie pracującą baterię, nie ma obrzydliwego dodatkowego oprogramowania (tak jak garmin connect xD), jest konfigurowalne w całości z telefonu i ma świetny
Nowy Garmin Varia RCT715, dziś premiera.
Dodali kamerkę, bateria ma wg Garmina trzymać 4-6h (no ciekawe xD) a cena to $400/400€. Poza tym jest nieco większa i cięższa.
https://www.amazon.com/dp/B09T5VBDPC
Więcej szczegółów i testów z pewnością niebawem.
Swoją
Dodali kamerkę, bateria ma wg Garmina trzymać 4-6h (no ciekawe xD) a cena to $400/400€. Poza tym jest nieco większa i cięższa.
https://www.amazon.com/dp/B09T5VBDPC
Więcej szczegółów i testów z pewnością niebawem.
Swoją
źródło: comment_1652861148KqM0cLfoqHoOWdEW8XwbIB.jpg
Pobierz@mj_computer: kup sobie foot poda, nic innego nie zda egzaminu, jesli tak bardzo musisz miec ten dystans.
- 0
@PurpleHaze: nie aż tak, ale z ciekawości próbowałem ogarnąć ile wykręci.
Foodpod chyba by nie przetrwał strzałów.
Foodpod chyba by nie przetrwał strzałów.





























#garmin #zegarki #smartwatch #sport #bieganie
@fajq: Idź do autoryzowanego punktu to Ci pokażą i doradzą. Mam venu kupione po taniości i wiem, że