wybierz mądrze polaku

*francuzów
#francja

Czy jesteś za tym, aby deportować około milion francózów polskiego pochodzenia do polski?

  • tak, francja powinna być jenorodna etnicznie 41.3% (33)
  • tak, polacy to nie francuzi!!!!! 10.0% (8)
  • nie, nie chce francuskich polakow w polsce 20.0% (16)
  • polska dla polakow francja dla polakow i francuzow 28.7% (23)

Oddanych głosów: 80

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polska powinna zaproponować Francji, że mogą im pomóc, jeśli nie dają sobie rady z zapewnieniem bezpieczeństwa własnego kraju. To byłby niezły trolling ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#francja #polska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś jest w stanie podać chociaż jeden argument dlaczego każdy aresztowany z automatu nie jest deportowany?
#francja
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mialem dzis kupic iphona 14 pro max ale pomyslalem ze dolacze do sniadych rewolucjonistow to moze uda sie p----------c nowego z ograbionego sklepu, niech zyje wolna Francja, vive la république, nique ta mère
#francja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ech #francja to prawdziwie demokratyczny kraj. Można wyjść na ulicę i okazywać swoje niezadowolenie. A u nas? Pójdziesz na byle protest a zaraz policja spałuje i aresztują. Jednak Polsce jeszcze daleko do cywilizowanych krajów europejskich:(
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam wrażenie, że ten rok to taki sequel 2015 roku. Znowu burdy, uchodźcy, nadmiar kucy na wykopie i wybory za kilka miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#francja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mtsen: i bardzo dobrze, mam nadzieję, że ten kraj w końcu zdechnie, bo będzie tu dobrze tylko jak odrodzi się jak Feniks z popiołów

Pewnie za kolejne 3-4 lata będzie marudzenie, że jak to mandaty za niechodzenie do kościoła i absolutnie wszystkie sklepy i biznesy zamknięte w każdą niedzielę xDDD
  • Odpowiedz
Zauważyliście że odkąd Europa (niemcy, francja), zaczęli wpuszczać imigrantów z Afryki to coraz szybciej postępuje globalne ocieplenie? Ja zaczynam łączyć kropki i rozumiem dlaczego tak się dzieje a mianowicie czarni ludzie dostosowują nasz klimat pod siebie a wiadomo że oni lubią ciepło więc zmieniają klimat w europie i niedługo będziemy tutaj mieć drugą Afrykę. Ludzie musimy się obudzić

#teoriespiskowe #francja #nauka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie to zabawne. Jeden poszukiwany kryminalista nie zatrzymuje sie do kontroli i go zastrzelili.
Teraz 30k ciapakow i czarnych robi zamieszki, pali salony, kradnie i ucina białemu dłoń więc teraz będzie 30k poszukiwanych kryminalistów xd
I ck jak oni się nie zatrzymają do kontroli? Będzie 30k zastrzelonych? A potem znowu zamieszki i znowu rośnie liczba poszukiwanych
Hmm
#francja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Nerlo_ajcats Jakby tak było to by był spokój w tydzień. Ale wiadomo, że nie będzie. Dadzą im się przez tydzień wyszaleć, Macron przeprosi, znudzi I'm się to się rozejdą i będzie spokój do sylwestra.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Imigranci jak zobaczą jakie tu są zarobki, a jakie ceny mieszkań to też stąd uciekną. Dziwisz się, że Polki nie chcą rodzić dzieci... Wychowałam się w biedzie, widziałam moich rodziców ciężko pracujących za grosze, żeby utrzymać mnie i siostrę i nie chcę powielać tego schematu, bo to nie ma sensu. Niech bogaci się rozmnażają. Po co robić dzieci w biedzie? A moi rodzice i tak mieli lepiej niż
  • Odpowiedz