44 112,38 - 12,37 = 44 100,01

Wszystko się kiedyś kończy... Z przygodą z wąsem nie jest inaczej (,)

Wczorajszy wypad na Montmartre wyszedł super, zaliczone wszystkie punkty, crêpes zjedzone, winko pod chmurką wypite (
enron - 44 112,38 - 12,37 = 44 100,01

Wszystko się kiedyś  kończy... Z przygodą z wą...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przez 3/4 wykopków tutejsi kierowcy by byli zwyzywani od kapeluszników...


@enron: nie nie, to jest projekcja. Mniej niż 1% by się oburzyło, ale tylko oni by się odezwali. ;) Poza tym ja pojechałem do Paryża samochodem, miasto zwiedzałem pieszo (+metro) i nie odniosłem wrażenia żeby dzieliła nas jakaś przepaść w miejskiej kulturze drogowej (i chodnikowej).
  • Odpowiedz
44 207,64 - 21,37 = 44 186,27

To nie żart, wąs na Montmartre ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wczoraj pogoda dała się nam we znaki, 38°C w cieniu to nie przelewki () Mimo to się nie poddaliśmy i tym razem ruszyliśmy na podbój Dzielnicy Łacińskiej i zwiedzanie Notre Dame. Może dużo tego nie było, ale parę godzin zeszło. Na
enron - 44 207,64 - 21,37 = 44 186,27

To nie żart, wąs na Montmartre ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wcz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy mógłby ktoś potwierdzić albo zaprzeczyć?

Jak byłam z 15 lat temu w Disneylandzie w Paryżu to zapamiętałam, że każdy dostawał własną kartę magnetyczną z postacią z Disneya, którą przykładało się do takiej stacyjki przy atrakcji, z której chciało się skorzystać i tam pokazywało, żeby przyjść np. za 40 min i wtedy normalnie bez kolejki się wchodziło.
Naprawdę tak było czy ja coś źle zapamiętałam?

#disney #disneyland #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jadę w połowie czerwca do #paryz i pasowałoby wjechać na szczyt wieży Eiffla. Biletów online już nie ma od jakis 2 tyg, jest tylko opcja z szampanem xD ktoś był w podobnej sytuacji? Idzie normalnie kupić później bilet w kasie? A może ktoś brał opcje z szampanem i powie co to za precjoza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #podroze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest ktoś może aktualnie w Paryżu? Albo zna kogoś? Mam problem z autem i albo zdechł akumulator albo alternator #paryz #francja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w praktyce trzeba mieć jakieś dokumenty żeby polecieć z lekami na adhd jak elvanse samolotem z Polski za granicę? Mam e-receptę i mogę ją wydrukować żeby mieć ze sobą.
Widziałem że piszą że trzeba do wojewódzkiego inspektoratu farmaceutycznego o certyfikat schengen pisać, ale nie widzę nigdzie jak to załatwić i też znając życie nie dostałbym go zanim wylecę, a jest to za 2 tygodnie.
Konkretnie chcę polecieć z Polski do Francji
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach