Dlaczego ci Francuzi tak zwariowali o jakiegoś Algierczyka? Przecież to nawet nie był Francuz... Gdzie ich białe flagi?
#francja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patryk4: Relacje na linii Francja-Algieria należą do jednych z najbardziej napiętych, jeżeli chodzi o te byłe kolonie, wojna algiersko francuska itp. Algierczycy są pewnie też jednymi z lepiej zorganizowanych społeczeństw z byłych kolonii tam.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Wykopki mają tak zryte banie pisowską propagandą, że uważają że 95 % ludzi robiących zadymy to pontonierze którzy przybyli w ostatnich latach XDXDXD A nie wcale ludzie którzy tam mieszkają od co najmniej jednego pokolenia jak nie dłużej.
  • Odpowiedz
#francja Jeszcze z godzinę temu można było poczytać coś o tych zamieszkach a teraz widzę, że polityczne trolle się zleciały by nawoływać także rozkazy musiały być dane.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: młodzi, czarni ludzie biegają po okolicy z bronią, podpalają budynki, okradają sklepy… i nagle zaczęły się zamieszki!
  • Odpowiedz
  • 42
@kokiloki21: Jakiej imigracji skoro protesty we Francji to w głównej mierze osoby które w życiu nie widziały innego kraju niż Francja, urodziły się tam i tam mieszkają będąc Francuzami, często któreś z kolei pokolenie? xD
  • Odpowiedz
Jak wgl działa ubezpieczenie jak samochód ci się spali podczas pokojowych demonstracji? Idzie coś kasy odzyskać?


@ekjrwhrkjew: Nic. Ubezpieczalnie wyłączają z odpowiedzialności wobec konsekwencji działań wojennych, aktów terroru i zamieszek.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mikro znów staje się najbardziej toksycznym miejscem w sieci, takim jakim zawsze je uwielbiałem..


@daeun: To tak jak ja... Chociaż kiedyś więcej było wyzywania się czy jakiś pojedynków "słownych" niż jest teraz. Może ze względy na łatwe bany jak moderator wstanie lewą nogą albo ludzie dają od razu na czarno
  • Odpowiedz
via Android
  • 25
@robertkk nie ma żadnych ruskich onuc mikola, ruskie onuce wymyśliliscie wy, ukropki, aby wytlumaczyc sobie to że 90% Polaków ma problem z zaufaniem i akceptacją "bratniego" narodu.

Te ruskie trolle o których mowisz to w rzeczywistosci bajtujący was Polacy zwyczajnie zmeczeni sposobem w jaki dyktujecie im co maja myslec o wojnie i czuc w stosunku do Ukrainców. Jestem jednym z nim..
  • Odpowiedz