Ja się naprawdę dziwię francuzom, że mimo tego wszystkiego oni i tak dalej głosują na lewicę xD
Oni chyba lubią jak czarni razem z antifą robią im pochodnie z samochodów.
#francja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzycheU: a nie Dziwisz się że ludzie w Polsce głosują na PiS który państwo rozkrada? Obejrza potem TVP dowiedzą się że wszystko jest git i idą dalej spać. Tam jest pewnie ta sama sytuacja. Odpowiednie media przedstawia sprawę w odpowiedni sposób i narracja rozpowszechnia się dalej.
  • Odpowiedz
Albo polacy na serio wezmą się robienie gówniaków (choć pewnie już za późno) albo imigranci albo polska będzie krajem staruchów i żadne rozwiązania czy to jakiś liberalizm gospodarczy czy inny pomysł, nic nie zapobiegnie bardzo dużym problemom z tym związanym i olbrzymim kosztom utrzymania bandy starych dziadów przez małą liczbę osób w wieku produkcyjnym

problemem wykopu jest to, że tu jednocześnie uważa się, że niby można olać robienie gówniarzy i jednocześnie wstrzymać
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak to jest, gdy rząd nie działa zgodnie z wolą społeczeństwa tylko względem własnych interesów. 70% Francuzów jest za wyprowadzeniem wojska na ulice, co ciekawe 74% wśród kobiet.
#francja
witulo - Tak to jest, gdy rząd nie działa zgodnie z wolą społeczeństwa tylko względem...

źródło: bvbv

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rexxaris: Już się niektórzy eksperci opowiedzieli, musisz przejrzeć najnowsze dane wykopowych ekspertów sprzed godziny i przeanalizować plusy i minusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to tych wszystkich filmach co ogladalem, i kolesiu co mu dlon odcieli... marzy mi sie francuski brejvik... #francja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ewentualnie czas przebranżowić się na jakąś działkę związaną z IT, poszukać pracy zdalnej


@mirko_anonim: troche cie zmartwie, ale wykopkowe marzenia o przebranzowieniu do mitycznego IT i pracy zdalnej trzeba bedzie juz odstawiac w kat, rynek sie nasycil i coraz wiecej firm nie pozwala juz pracowac zdalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: nie no ma troche racji xddd Francuzi ściągnęli imigrantów by ci j----i za grosze i sie dziwią że ci po dwóch pokoleniach nie stracili melaniny i że kasta jebiąca za najniższą dla której jedyna szansa na awans społeczny to dilerka nie chce sie nazywać Francuzami, nikt nie usprawiedliwia zamieszek ale błagam nie róbmy jakiegoś mitu dobrego Francuza
  • Odpowiedz
@morgiel: Obawiam sie, ze oni nie robia nawet za najniższą.
Szansą na awans społeczny jest praca i nauka. Problem w tym, ze mentalności uczy ich rodzina, a u nich tradycje sa inne niz we Francji.
  • Odpowiedz
#francja Ale co wy tak tu obrażacie Francję i ich kraj, przecież za chwilę i tak tam pojedziecie dla jean pierra zbierać winogrona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzicie, kręciliście bekę z żołnierzy putina z Afryki a tu na nowych filmikach z ukrainy dokonują oni potężnych zniszczeń. Tylko jak oni się dogadują z ruskimi jak na filmikach gadają po francusku?
Bo te filmiki są z Ukrainy prawda?

#heheszki #francja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlatego tak ważny jest dostep do broni obywatelom Polski.
Gdy panstwo zawodzi trzeba miec czym obronic siebie swoja rodzine i sie obronic przed obcieta reka. Gdyby ten francuz mial jakiegos glocka to by nic sie mu nie stalo.
#takaprawda #francja #polska
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@celebert: możesz sobie tak uważać, twój problem.
Byl przypadek w usa że tłum zaatakował kogoś w aucie to odstrzelił 3 osoby a reszta się rozpierzchła. Jakoś ten przypadek świadczy przeciwko twojej opinii
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach