#francja https://is2.4chan.org/k/1688206019145272.webm
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ortalionowy
- 2

ortalionowy
- 1
@ortalionowy: xD https://is2.4chan.org/k/1688207216711668.webm

Ejmen
via Wykop- 3
@ortalionowy: No tak jak pisałem gdzieś niżej, już z bronią maszynową latają xD
Francuzi juz sie boja o swoje samochody nawet przyjezdzajac do malych miejscowosci. Wczoraj w hotelu zadzwonil do mnie klient zeby zapytac czy mamy ogrodzony parking i czy cos sie dzieje, bo widzial co w telewizji puszczali. Troche zabawne to dla mnie bylo, bo to miasteczko moze 30 tysieczne, ale okej. Za to konduktorzy, ktorzy przyjezdzaja do nas sie zatrzymac mowili, ze w Metz ruch pociagow wstrzymany byl na godzine / dwie i
źródło: 1200x680_sc_whatsapp-image-2023-06-30-at-20-59-59
Pobierz- 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 83
Niszczenie i grabowanie miast i rodowitych mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Europy przez czarnoskórych służy wyłącznie temu, by normalni ludzie się bali i pozwolili na nowe mechanizmy kontroli. Aż wszyscy będziemy pod pełnym monitoringiem z naszych prywatnych urządzeń i ze świadomością, że za nieposłuszeństwo będzie grozić wyłączenie cyfrowego portfela, gdy gotówki dawno już nie będzie.
#francja #changemymind #teoriespiskowe #nwo #greatreset #wielkireset
#francja #changemymind #teoriespiskowe #nwo #greatreset #wielkireset
źródło: FPCoyCFXoBAVjma
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 7
@RzutKamieniem: Bez broni gładkolufowej z rozkazami unikania konfrontacji. Zdaje się, że mogą używać tylko pałek i gazu do obrony własnej.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 16
@Dylonji:
Jeśli rozrabiają muslimy to sprawa jest wieloaspektowa i nie ma co się spieszyć z wydawaniem wyroku. Jeśli rozrabiają chrześcijanie to wszystkiemu winna jest religia, patriarchat oraz rasizm, a poza tym trzeba wprowadzić stosowne ustawy równościowe.
Jeśli rozrabiają muslimy to sprawa jest wieloaspektowa i nie ma co się spieszyć z wydawaniem wyroku. Jeśli rozrabiają chrześcijanie to wszystkiemu winna jest religia, patriarchat oraz rasizm, a poza tym trzeba wprowadzić stosowne ustawy równościowe.
- 7
#francja xD
źródło: Screenshot_4
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#francja ktoś w skrócie opisze co sie dzieje we francji? miałem długi tydzień i nie jestem na bieżąco
źródło: Fz7qSLtWIAItWwp
Pobierzw skrócie - dzieje się to, co w Polsce powinno wydarzyć się już dawno temu. Ludzie w adekwatny sposób pokazują swoje niezadowolenie.
@KrzysiekZcleverBI: wtf XD
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
- 314
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 159
Jest jeszcze jeden przykład brutalnego zachowania francuskiej policji aż z 2005 roku:
Przy okazji tragicznej śmierci Nahela francuskie media przypominają historię z 2005 roku, kiedy w podparyskim Clichy-sous-Bois zginęło dwóch chłopców, Zyed Benna i Bouna Traoré. Benna miał pochodzenie tunezyjskie, a Traoré mauretańskie. Właściciel okolicznego zakładu pogrzebowego zgłosił na policję, że zauważył grupę nastolatków, która może być złodziejami. Funkcjonariusze zjawili się na miejscu i zaczęli gonić nastolatków. Przestraszeni chłopcy rozbiegli się w
- 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 17
- 3
#francja
Tak w sumie to problemy Europy zachodniej nie wynikają z przyjmowanych Imigrantów teraz przez te. 5 lat tylko z n-----------a kolonializmu przez ostatnie 300 lat a zwłaszcza Francji która o zgrozo postanowiła skolonizować dużą część Afryki.Mysleli że jak na kradną te narody się nie skapną że u nich jest lepiej a co lepsze mają jeszcze obywatelstwo Francuskie l,a to że mają mentalność tubylców to co zrobisz.
Tak w sumie to problemy Europy zachodniej nie wynikają z przyjmowanych Imigrantów teraz przez te. 5 lat tylko z n-----------a kolonializmu przez ostatnie 300 lat a zwłaszcza Francji która o zgrozo postanowiła skolonizować dużą część Afryki.Mysleli że jak na kradną te narody się nie skapną że u nich jest lepiej a co lepsze mają jeszcze obywatelstwo Francuskie l,a to że mają mentalność tubylców to co zrobisz.
kolonializmu przez ostatnie 300 lat
@Medb: Bzdury. Kluczowe dla problemu imgranckiego we Francji było to co wydarzyło się w latach 1974-76.
"in 1974, the French government decided to close the nation's borders and to suspend all immigration. Two years later, it decided to make an exception for family-based immigration, also known as regroupement familial, under the pretext that having a family was a fundamental right."
@Medb: Debilny talking point. Przez 300 lat kolonizacji Afryki przez Francuzów przez cały okres, w którym Francja posiadała kolonie było dużo mniej przyjezdnych we Francji, aniżeli w dniu dzisiejszym.
Nie ciule fakt posiadania kolonii przez Francje nie jest powodem masowej migracji. Powodem masowej migracji jest polityka rządu, który ściągał ich masowo po dekolonizacji w imię urojeń, że pomogą gospodarce.
Jeżeli rząd Francji po dekolonizacji zdecydował się zamknąć granicę, dla bydła
Nie ciule fakt posiadania kolonii przez Francje nie jest powodem masowej migracji. Powodem masowej migracji jest polityka rządu, który ściągał ich masowo po dekolonizacji w imię urojeń, że pomogą gospodarce.
Jeżeli rząd Francji po dekolonizacji zdecydował się zamknąć granicę, dla bydła
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dr_Killjoy: nie wiem czy ruscy ale ktoś na pewno
konto usunięte via Wykop
- 1
- 8
źródło: CNN-Headline-Fiery-2
PobierzCzy jesteś za tym, aby deportować około milion francózów polskiego pochodzenia do polski?
- tak, francja powinna być jenorodna etnicznie 41.3% (33)
- tak, polacy to nie francuzi!!!!! 10.0% (8)
- nie, nie chce francuskich polakow w polsce 20.0% (16)
- polska dla polakow francja dla polakow i francuzow 28.7% (23)
@kfiatek_na_parapecie: Myślę, że nawet rodowici francuzi by błagali o deportację do Polski xD, a ogólnie to słabiutki z ciebie troll, takie 2/10
@kfiatek_na_parapecie polska dla Polaków ziemia dla ziemniaków
- 1214
@Pietrzykowski:
Wg mnie to raczej kwestia wyłączenia endomondo z końcem 2019
Wg mnie to raczej kwestia wyłączenia endomondo z końcem 2019
@Pietrzykowski: wszystko zaczęło się od Harambe
źródło: harambe
Pobierz





















