Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że ten rok to taki sequel 2015 roku. Znowu burdy, uchodźcy, nadmiar kucy na wykopie i wybory za kilka miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#francja
  • 17
  • Odpowiedz
@Mtsen: i bardzo dobrze, mam nadzieję, że ten kraj w końcu zdechnie, bo będzie tu dobrze tylko jak odrodzi się jak Feniks z popiołów

Pewnie za kolejne 3-4 lata będzie marudzenie, że jak to mandaty za niechodzenie do kościoła i absolutnie wszystkie sklepy i biznesy zamknięte w każdą niedzielę xDDD
  • Odpowiedz
@Matti28: xDDDDD
Po to mamy wojsko zawodowe, zeby normalny obywatel nie musiał #!$%@?ć harców w wojsku. Ja mam lepsze rzeczy do roboty w życiu niż bieganie w kółko z takimi jak ty
Nieźle ci tam żyd korbą w tym małym łbie zakręcił skoro myślisz, że albo mamy zmilitaryzowane społeczeństwo i każdy ma rok, dwa, pięć wojska za sobą, albo nie mamy w ogóle armii

weź tabletki i idź się połóż,
  • Odpowiedz
@niochland jeżeli lewica lubi tak spoglądać na zachód to zobacz co robi malutka Szwajcaria

"W Szwajcarii do odbycia służby wojskowej zobowiązani są wszyscy zdolni do tego mężczyźni w wieku 18-30 lat. Służba zasadnicza trwa ok. 18 tygodni. Następnie, w ciągu 10 lat od odbycia służby zasadniczej, należy także odbyć sześć 19-dniowych szkoleń."
  • Odpowiedz
@Matti28: No i? Co mnie obchodzi Szwajcaria? xD
Szwajcaria ma 8,7 miliona mieszkańców, jest otoczona górami, panuje demokracja bezpośrednia i jest kompletnie innym krajem niż Polska

super argument, równie dobrze mogę przytoczyć USA, tam nie ma obowiązkowej służby wojskowej a co? są zawsze militarnie pierwsi hehe xD
  • Odpowiedz
@niochland o patrz państwa, w które jest zapatrzona pod względem dobrobytu też mają obowiązkową służbę wojskową: "W północnej części kontynentu obowiązkowa służba wojskowa formalnie obowiązuje we wszystkich państwach skandynawskich: Danii, Norwegii i Szwecji, a także w Finlandii."

A tu neuropki boją się 2 tygodni lub miesiąca z przeszkolenia lub zapoznania z bronią xD rozumiem, że lewica to kolaboranci, którzy bez wystrzału oddadzą ten kraj najeźdźcy, a chcą tu mieć prawo głosu
  • Odpowiedz
A tu neuropki boją się 2 tygodni lub miesiąca z przeszkolenia xD


@Matti28: jak sam widzisz - ludzie nie chcą biegać w kółko z trepami takimi jak ty xD Każdy wie jak bardzo inteligentny jest przeciętny żołnierz i nie chce mieć z wojskiem nic wspólnego

I dobrze, że przywołujesz te socjalistyczne #!$%@?łki, dowód na to, że służba wojskowa to socjalistyczny wymysł dla komuchów kochających zarządzać życiem innych. A w USA
  • Odpowiedz
@niochland Porównujesz potęgę militarną do małych państw, które chcą żyć w wolności i chcące chociaż w małym stopniu się bronić? xD tak gadacie na ruskich, a w razie wojny sajonara, bo ukraincy to mieli zrobic za nas xD dwie lewe ręce do roboty, a tym bardziej ochrony wlasnej ziemi... szkoda strzepic ryja
  • Odpowiedz
Porównujesz potęgę militarną do małych państw


@Matti28: Ale to ty z dupy przywołujesz kraje, które nie mają kompletnie związku z Polską xD Mające kompletnie inną gospodarkę, kompletnie inne wydatki na wojsko, kompletnie inne położenie, kompletnie inną geopolitykę, kompletnie inne relacje z sąsiadami, kompletnie inne prawo

Ja i jak widać wielu innych ludzi, nie mamy zamiaru oddawać swojego życia za żaden #!$%@?łek, po to płacimy podatki, żeby ktoś zrobił to za
  • Odpowiedz
@niochland No to koleżko znajdź mi panstwo, gdzie facet w razie wojny nie jest zmuszony do obrony kraju w razie konfliktu zbrojnego xD ale nasza "polska" lewica przechodzi samą siebie xD według Ciebie przez to, że mamy zawodową armie to walić ten kraj, a teraz po dezercji w innym będę zmuszony do protestowania o prawa kobiet xD gdzie byś się nie znalazł tłuku to wojna i tak Cie dosięgnie tylko to
  • Odpowiedz